Pogotowie informatyczne

Działa klawiaturka, ale gorzej "łapie" przyciski, może to kwestia przyzwyczajenia do pisania na niej, zobaczymy. Najlepiej to wymieniłbym tylko taśmę w tamtej - można tak to ogarniać jakoś czy bardziej specjalna akcja? :)

BTW, duma po wymianie niemała, lol. #JestemInformatykię

@Grzechu @Dzihados
 
Nom. Nie wiem w sumie co teraz zrobić. Ile można kurwa klawiatur zamawiać. :) Eh, złośliwość rzeczy martwych.

Są producenci takich rzeczy, których można być pewnym, że będą działać bez zarzutu? @Grzechu
Widzę, że lapek, więc szukaj oryginału od tego modelu na allegro/olx.
 
Nom. Nie wiem w sumie co teraz zrobić. Ile można kurwa klawiatur zamawiać. :) Eh, złośliwość rzeczy martwych.

Są producenci takich rzeczy, których można być pewnym, że będą działać bez zarzutu? @Grzechu


Trenuj nadgarstki. Się ciesz, że nie musisz na tym lutowac
9_maszyna_do_pisania_9.jpg
 
Nie wyświetlają mi się osadzone posty z facebooka (posty zawierające wideo działają normalnie) ani na forum, ani nigdzie indziej.
- Problem dotyczy tylko Firefoxa; na Chromie wszystko chodzi sprawnie.
- Cache/cookies wyczyszczone - nie pomogło. Po wyłączeniu wszystkich dodatków również nic.

Jakieś pomysły ?

Przykład:
 

Attachments

  • cohones.jpg
    cohones.jpg
    22 KB · Views: 15
Musisz miec cos w FF. To nie jest problem dostawcy lub administratora sieci (ktory np w pracy blokuje okreslone uslugi/domeny) bo masz do tego dostep w innej przegladarce. No chyba ze masz jakies proxy ustawione w FF.

FB jest na tyle popularnym serwisem, ze czesc pluginow a nawet wirusow, maleware czy czego, moze byc celem zainteresowania, podlegac probom wgladu w content, czy nawet jego zmiany, ataku.

Odinstaluj FF, poczysc komputer, zainstaluj FF.

O skanach systemu chyba nie musze mowic :)
 
Nie wyświetlają mi się osadzone posty z facebooka (posty zawierające wideo działają normalnie) ani na forum, ani nigdzie indziej.
- Problem dotyczy tylko Firefoxa; na Chromie wszystko chodzi sprawnie.
- Cache/cookies wyczyszczone - nie pomogło. Po wyłączeniu wszystkich dodatków również nic.

Jakieś pomysły ?

Przykład:
W pasek adresu FF wklep about:support i kliknij "odśwież program Firefox". A jak coś wlazło głębiej to rzeczywiście ADW Cleaner może pomóc.
 
W pasek adresu FF wklep about:support i kliknij "odśwież program Firefox". A jak coś wlazło głębiej to rzeczywiście ADW Cleaner może pomóc.
Odświeżyłem go - tak jak napisałeś, następnie przekopiowałem partiami pliki ze starego profilu i znalazłem problem. Plik "prefs.js".
Za jakie ustawienia on dokładnie odpowiada ?
 
Last edited:
Panowie! Od kilku dni mam problem z Chrome. Jak odpalam youtube to tak średnio na 30-60 sekund tracę internet w całym komputerze, co to za pojebaństwo mi się zrobiło?

Dodatkowo dzisiaj przy ostrzeżeniu dotyczące treści - nie mogę tego pominąć klikając kontynuuj, gdzie normalnie mi to działało, jak to kliknę to się odświeża i znowu ten sam komunikat. Z kompa korzystam tylko ja, jestem zalogowany na koncie gogle i już od jakiegoś czasu jestem pełnoletni.
 
Last edited:
Odświeżyłem go - tak jak napisałeś, następnie przekopiowałem partiami pliki ze starego profilu i znalazłem problem. Plik "prefs.js".
Za jakie ustawienia on dokładnie odpowiada ?
Są tam ustawienia z about:config, czyli takie zmiany, które naniosły rozszerzenia lub ty. Jeśli go skasujesz to FF go odtworzy. Jak jeszcze coś nie działa to możesz go usunąć lub przenieść w inne miejsce i potem w razie czego wrócić do niego.

Jeśli chodzi o kopię zapasową to https://support.mozilla.org/pl/kb/Tworzenie kopii zapasowej swoich danych
 
Może nie bardzo odpowiedni temat, ale potrzebuję Altium Designera 17 scrackowanego. Trial mi się skończył, próbowałem bawić się w resetowanie w rejestrze ale licencja jest na czas okreslony i program i tak sprawdza w necie więc dupa. Niby coś znalazłem ale się okazało ze to jakiś szajs i wpierdoliło mi jeszcze jakieś się gówno przez to na Chromie.
 
Może nie bardzo odpowiedni temat, ale potrzebuję Altium Designera 17 scrackowanego. Trial mi się skończył, próbowałem bawić się w resetowanie w rejestrze ale licencja jest na czas okreslony i program i tak sprawdza w necie więc dupa. Niby coś znalazłem ale się okazało ze to jakiś szajs i wpierdoliło mi jeszcze jakieś się gówno przez to na Chromie.

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4118530

Tu masz torrenta, tylko musisz założyć tam konto (stronka darmowa). Warto, bo na ruskich torrentach znajdziesz prawie wszystko.
 
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4118530

Tu masz torrenta, tylko musisz założyć tam konto (stronka darmowa). Warto, bo na ruskich torrentach znajdziesz prawie wszystko.
Zapomniałem zaznaczyć, że nie chce torrentów. Za dużo jebania, a ja zgrywam coś raz na ruski rok. Jakiś megaupload czy inny hosting byłby milej widziany. Tak czy inaczej dzięki, jak nic innego nie wypłynie to chyba będe musiał się pofatygować z tymi torrentami.
 
Próbuję połączyć się z wi-fi moim tabletem z androidem i wyskakuje "błąd autoryzacji". Z kolei na moim telefonie z androidem problem nie występuje. O co tutaj chodzi? Podrzuci ktoś pomysł na rozwiązanie?
 
Back
Top