Pogotowie informatyczne

@AndJusticeForAll

niestety nadal wymaga wpisywania hasła

to tylko format laptopa pomoże?

posiedziałem jeszcze chwile nad tym i w końcu udało się osiągnąć sukces

założyłem nowe konto lokalne i tam bez hasła i loginu było ustawione domyślnie

teraz już po ponownym uruchomieniu system automatycznie się włącza a potem sam włącza te aplikacje które mu kazałem ^^ legancko tego :)

*nie jestem tylko pewien czy będę posiadał uprawnienia administratora teraz :X
 
*nie jestem tylko pewien czy będę posiadał uprawnienia administratora teraz :X

hehe, teraz nie moge nawet zmienić typu konta, nawet jak dodam konto microsoft i sie tam zaloguje to nie mam opcji administratora ani zalogowania sie na niego
 
hehe, teraz nie moge nawet zmienić typu konta, nawet jak dodam konto microsoft i sie tam zaloguje to nie mam opcji administratora ani zalogowania sie na niego

NO NIEEEEEEEE...............


1686317393497.png
 
Panowie, wbiję się wam w rozmowę, ale akurat świeży temat. Strasznie mi przerywa internet w domu, dzwoniłem do dostawcy, on mówi, że z ich strony wszystko git no i faktycznie z gniazdka na kablu jest wszystko git. Wziął mi router, wgrał niby jakieś nowe oprogramowanie, ale dalej chujnia.
Internet nie znika na długo tylko po prostu na kilka sekund ale co kilkanaście/kilkadziesiąt minut.

Router do wyjebania?
Jeżeli tak to ktoś poleci jakiś dobry? Bo mam jakiegoś Asusa, na maksa podstawowego, kupiłem jakieś 6 lat temu za 200zł i w małym mieszkaniu był ok, ale tutaj na piętrze ledwo mi łapie zasięg.
 
Panowie, wbiję się wam w rozmowę, ale akurat świeży temat. Strasznie mi przerywa internet w domu, dzwoniłem do dostawcy, on mówi, że z ich strony wszystko git no i faktycznie z gniazdka na kablu jest wszystko git. Wziął mi router, wgrał niby jakieś nowe oprogramowanie, ale dalej chujnia.
Internet nie znika na długo tylko po prostu na kilka sekund ale co kilkanaście/kilkadziesiąt minut.

Router do wyjebania?
Jeżeli tak to ktoś poleci jakiś dobry? Bo mam jakiegoś Asusa, na maksa podstawowego, kupiłem jakieś 6 lat temu za 200zł i w małym mieszkaniu był ok, ale tutaj na piętrze ledwo mi łapie zasięg.
Jaki net? Telefon czy kablowy?
Model routera podaj.
Nowy router=nowa technologia wifi
Warto zmienić.
 
No to jest na 7 złączy więc będzie drogi.
Na ile potrzebujesz trzeba szukać + co tam by się przydało bo przez pci-e dużo rzeczy może pójść.

Tego zoba
ja to standardowe rzeczy mam drukarka skaner mysz klawiatura i 2 czytniki kart prawie mi starcza wiec te 4 dodatkowe beda ok
żadnego dodatkowego kabla nie trzeba?

mam 2 dodatkowe wejścia usb z przodu ale od nowości tylko jedno działało hujki cos zjebali z komputronika

 
Tego zoba
ja to standardowe rzeczy mam drukarka skaner mysz klawiatura i 2 czytniki kart prawie mi starcza wiec te 4 dodatkowe beda ok
żadnego dodatkowego kabla nie trzeba?

mam 2 dodatkowe wejścia usb z przodu ale od nowości tylko jedno działało hujki cos zjebali z komputronika

Dobry.

Gniazdo może nie działać z braku sterownika.
 
To przy radiówce niekoniecznie musi być wina routera.
A jaka?
A co innego może być skoro na kablu jest ok a na wifi chujnia? Mam ten sam internet odkąd się tu wprowadziłem, 3,5 roku działało ok, od jakiegoś miesiąca chujnia dopiero
 
Back
Top