Podludzie

Nie wiem skąd dokładnie, bo to z netu - zresztą chyba widać, że nie ma zwłok na zdjęciu. :lol: Trzeba dusić takie ścierwo w zarodku, reagować i wyciągać konsekwencje. Jeszcze brakuje u nas takich zjebów. Nie wiem jakiej nacji to coś jest, ale niezależnie od tego, wypierdoliłbym to na Białoruś w trybie natychmiastowym.
To ja Ci powiem, że to Bydgoszcz. Zaś ten zjeb to może być Polak, Ukr, każda nacja, ale wiem, że kiedyś widziałem na Allegro naszywki Wagnera
 
370359534_197498510005942_2042483693304555208_n.jpg
Nie wiem skąd dokładnie, bo to z netu - zresztą chyba widać, że nie ma zwłok na zdjęciu. :lol: Trzeba dusić takie ścierwo w zarodku, reagować i wyciągać konsekwencje. Jeszcze brakuje u nas takich zjebów. Nie wiem jakiej nacji to coś jest, ale niezależnie od tego, wypierdoliłbym to na Białoruś w trybie natychmiastowym.
Ale bym kopa zajebał. O jezusieńku.
:tellmemore:
 

Przy takich sytuacjach zawsze się zastanawiam ile ludzie muszą się naoglądac takich obrazków, żeby zrozumieć że pasy nie chronią pieszych... Kompletny brak uwagi i obserwacji, beztroskie wejście z dzieckiem... Nawet nawalony chlor z prawej się zorientował, że coś się święci.

Mam nadzieję, że ten wariat więcej za kółkiem nie usiądzie.
 
@Bezimienny same asy z tuleją na czele.
No kurwa jak tu nie mówić, że to jest partia dla debili.
:beczka:
obejrzałem patostream, teraz obejrze Fame MMA dla równowagi :waldeklaugh:

ja bym ich w jednej celi widział. Co można powiedzieć: to że aktor jest idiotą. Cóż, ryzyko zawodowe, jak się przebywa wśród idiotów staje się człowiek idiotą. Największymi kozakami w przemyśle filmowo serialowym są scenarzyści, a ludzie wielbią aktorów, niemal ich ubóstwiają.

Smutne jest jednak jeśli ktoś wykonywający niby poważny zawód sędziego bierze udział w tych seansach nienawiści. Zresztą nie pierwszy raz, te występy w radiu Kuby Wątłego czyli lewackiej odpowiedzi na Marcina Roli...
Bardzo smutne jeśli ktoś w sądzie spotka Tuleya, jednak podejrzewam że jeśli zmieni się władza to taka osoba może być w TK...
Zabawne, że zapytałem się @Karateka@ co sądzi o prawie rodem z Teksasu gdzie za przemyt osoby niepełnoletniej grozi nawet 25 lat więzienia, ale jeśli im się coś poważniejszego stanie lub zginą to można maks dostać 99 lat więzienia.
Teraz powstaje pytanie: czy jeśli niektórzy sędziowie uważają walkę z przemytem ludzi za coś złego to rozumiem, że zrezygnowaliby z zawodu aby nie skazywać ludzi NGOsów na kilkanaście lat więzienia czy po prostu by mówili "skazywałem ale się nie cieszyłem"? :korwinlaugh: Co sądzisz o tym Karateka: bo to jakby nie patrzeć jest jakiś test ideowości
 
Back
Top