Podludzie

Kurwa typ wchodzi po drabinie z nożem i zamiast wkruwic mu czymś ciężki w ten pusty łeb to go lekko przytrzymuje xD
Młotkiem na łeb i elo.
:beczka:
Myślę, że w tym przypadku patelnia by spełniła zadanie ale dla pewności Twój sposób byłby pewnie lepszy
Obrzyn albo pompka byłby lepsze.

Do obrony miru domowego najlepsza broń. Nie przysnajperujesz prezydenta, ale żonę i dzieci obronisz. Przez drzwi. A w nowym budownictwie i przez sciane XD




Co ciekawe tutaj wersja czarnoprochowa obrzyna
 
Według Krystyny Jandy, PiS „zabił kilka osób”. A jedną ze śmiertelnych ofiar partii rządzącej była, zdaniem aktorki, jej własna matka.
Moim zdaniem moja matka umarła przez PiS. Spędzała ostatni rok życia cały czas przed telewizorem, denerwując się do tego stopnia, jakby nie mogąc się pogodzić ze wszystkim co słyszy, że moim zdaniem niestety umarła od tego
— powiedziała rozmówczyni Lisa.
W pewnym momencie zrobił się guz i tego nie wytrzymała
— dodała Janda.

Kobieta, żona, matka, babcia, Polka, zwykły, pracowity człowiek. Umarła z poczuciem klęski tego kraju i zawiedzionych nadziei. Ona, która nie znała wcześniej uczuć negatywnych, nienawidziła - dobrej zmiany. Prawdziwie nienawidziła

:jon:
 
Kurwa typ wchodzi po drabinie z nożem i zamiast wkruwic mu czymś ciężki w ten pusty łeb to go lekko przytrzymuje xD
Lewicowe wychowanie, stop przemocy oraz wynoszenie czarnych i brązowych na piedestał.
Klapsa dać nie można (zrobili z tego jakąś zbrodnię) to jak taki potem będzie miał odwagę, nawet w takiej sytuacji (wg mnie znając historię zachowania islamskiego raka w europie, sytuacja życia a śmierci) rękę na kogoś podnieść.
 
Niemców już nie ma. Ja płakau nie bede.
Jak się kiedyś obok afryki obudzisz to jeszcze zapłaczesz jak niemiec gdy auto sprzedawał.
:roberteyeblinking:

1693914485832.png


Co nie znaczy, że im współczuję, Polsce współczuję przyszłości, będą z islamską afryką sąsiadować.
 
:beczka:@Karateka@ @cz75 @Halibut 2.0 Jest wasza idolka! Bijcie jej pokłony i z siatkami prowiantu na Białoruś zapraszam pomagać braciom jak przystało na zwolenników pedo-lewacko-pseudoliberalnych partii!
:roberteyeblinking:

Abstrahując od tego, że od zawsze ja jadę i szczam na nią, raz nawet mi odpisała w czymś przyznając rację, to skąd sobie uroiles, że to moja idolka?
 
:beczka:@Karateka@ @cz75 @Halibut 2.0 Jest wasza idolka! Bijcie jej pokłony i z siatkami prowiantu na Białoruś zapraszam pomagać braciom jak przystało na zwolenników pedo-lewacko-pseudoliberalnych partii!
:roberteyeblinking:
No i kulą w płot, prawiczku:). Ja co do Ochojskiej mam swoje zdanie i jest to zdanie bardzo ale to bardzo złe. Pamiętam jak robiła interesy w Kosowie, tak interesy. Znowu się biedaku zbłazniles i znowu poprawiłeś mi humor :).
 

Jebane pedały w sutannach będą mówić co wolno a nie wolno kobietom (i chuj w to że w tym wypadku chorym psychicznie, czyli ich opiekunom)... . :waldeklaugh:.

Nic mnie tak nie wkurwia w tym chorym kraju jak ta mafia katolicka
 
Lewicowe wychowanie, stop przemocy oraz wynoszenie czarnych i brązowych na piedestał.
Klapsa dać nie można (zrobili z tego jakąś zbrodnię) to jak taki potem będzie miał odwagę, nawet w takiej sytuacji (wg mnie znając historię zachowania islamskiego raka w europie, sytuacja życia a śmierci) rękę na kogoś podnieść.
Bo bicie dzieci jest zjebane i nawet ten klaps źle wpływa i masz na to badania. Cała reszta to prawda.
 
Bo bicie dzieci jest zjebane i nawet ten klaps źle wpływa i masz na to badania. Cała reszta to prawda.
Masz też badania, że w Bergamo spychaczami zwłoki zgrniają, papierosy zwiększają objętość płuc, cola jest wysokozminwralizowana i że baba od chłopa się niczym nie różni.
To na co tam jeszcze byś badania potrzebował?
 
Masz też badania, że w Bergamo spychaczami zwłoki zgrniają, papierosy zwiększają objętość płuc, cola jest wysokozminwralizowana i że baba od chłopa się niczym nie różni.
To na co tam jeszcze byś badania potrzebował?
Ale z dupy porównanie
 
Back
Top