Podludzie

A proszę Pana to trzeba uważnie i rozważnie te ich farmazony dawkować. Bynajmniej ja parę razy zrobiłem podobne ruchy o których mówił Midl i Trader i nie narzekam. Należy słuchać kilku stron i wyciągać wszystko co najlepsze. A co do bajkopisarstwa to jakoś muszą się sprzedawać i "klikać" więc dosyć często odlatują.

BTW lepiej słuchać Tradera niż chociażby Jastrzębia z NBP. :roberteyeblinking:
Tak samo teraz, zapisz w kajeciku że ten sam Trader którego ciśniesz będzie miał rację z luzowaniem stóp w banku centralnym na którym ja znowu skorzystam, a później inflację wypierdoli w kosmos i wszystkie barany które były za obostrzeniami znowu dostaną po dupie tylko x2.
\Już pomijając śmianie się z tych którzy uwierzyli w morderczego wirusa, a teraz płaczą, że inflacja jak sami byli za zajebaniem gospodarki xDDD
Najlepsze proporcje w manipulacjach to są 60% albo 70% prawdy a reszta fałszu, ale ostatnio to wielu z tych kołczy itp. jedzie już tak po bandzie. Pare tygodni temu po odpaleniu YT: KRYZYS, KRACH, KATASTROFA JAK NIGDY WCZEŚNIEJ. Parę wcześniejszych pokoleń naprawdę miało prawdziwe kryzysy gospodarcze....

Midela to mam wrażenie, że warto byłoby sprawdzić jakimś antyplagiatem czy nie nauczył się na pamieć Kiyoskaiego, a trader21 z tą miną powietrza wciągniętego nosem jak Don Sevastano :korwinlaugh:
U Midela strasznie brakuje jasnego mówienia o ryzyku, bo to co on promuje to nawet w USA nie zawsze jest bezpiecznie np. jeśli ktoś próbował kupować na kredyt mieszkania pod wynajem w Detroit to się trochę przewrócił...
Trochę sobie odpuściłem śledzenie tych ludzi, ale obejrzałem już masę filmików z dziwnymi domami i mieszkaniami to pośledzę ich :watchingyou:
 
Żeby robić takie biznesy jak Midel nie trzeba oglądać żadnych poradników, do póki kredyty były tanie wystarczyło mieć zdolność i trochę pomyśleć. Takich ludzi są tysiące i nawet nie wiedzą, że biznesmenami.
 
Znane ogólniki każdy potrafi sprzedać i nie świadczy to o jego wiedzy czy wiarygodności. Ja tylko wspomnę, że gdyby ślepo słuchać ludzi pokroju Tradera to dzisiaj bylibyście zapakowani w spółki typu Gazprom bez możliwości ruszenia kapitału lub spółki chińskie, które aktualnie szorują po dnie. Nie wspominając o naganiaczach na krypto np. Lunę
 
Znane ogólniki każdy potrafi sprzedać i nie świadczy to o jego wiedzy czy wiarygodności. Ja tylko wspomnę, że gdyby ślepo słuchać ludzi pokroju Tradera to dzisiaj bylibyście zapakowani w spółki typu Gazprom bez możliwości ruszenia kapitału lub spółki chińskie, które aktualnie szorują po dnie. Nie wspominając o naganiaczach na krypto np. Lunę
Ale książek za ładnych kilka milionów sprzedał
 
Każda branża ma teraz tych swoich ekspertów, czy tam trenerów, którzy opierdzielają szkolenia i warsztaty na fejsie. Mechanizm zawsze jest ten sam. Ja ze wszystkich narzędzi najbardziej lubię ten nachalny entuzjazm. :yahoo:
 
Każda branża ma teraz tych swoich ekspertów, czy tam trenerów, którzy opierdzielają szkolenia i warsztaty na fejsie. Mechanizm zawsze jest ten sam. Ja ze wszystkich narzędzi najbardziej lubię ten nachalny entuzjazm. :yahoo:
Cezary Graf to raczej pesymizmem strzela. No chyba że entuzjazm zachował by strzelać na 5 zamkniętych seminariach
 
Wydaje mi się, że czytam całkiem sporo książek, ale jeżeli to nie jest fake
View attachment 48586
To brak mi słów...
Dzień jak co dzień w korpo. Miejsce parkingowe, pakiet zdrowotny ,karnet na fitness, owocowe czwartki ,skoda służbowa lub na raty i klatka w bloku 32metry kwadratowe na zamkniętym osiedlu na złodziejski kredyt do emerytury. Przeciętny zestaw marzeń przyszłego szczura korporacyjnego który z LLX przyjechał do stolycy. Powyżej jedno z narzędzi manipulacji.
 
Ja bardziej w nieruchomościach siedzę, i tu też są tacy co mówią, że będą tanieć albo drożeć, i ludzie im płacą za szkolenia. :facepalm:
Dwóch kojarzę z tej branży, którzy nie sprzedają kolorowych wizji. Nie są prorokami, więc ich gdybania są tylko gdybaniami, ale nie sprawiają wrażenia naciągaczy: Narkun i chyba Ronald Szczepaniak. Coś mogłem pokręcić z tym drugim.
 
Dwóch kojarzę z tej branży, którzy nie sprzedają kolorowych wizji. Nie są prorokami, więc ich gdybania są tylko gdybaniami, ale nie sprawiają wrażenia naciągaczy: Narkun i chyba Ronald Szczepaniak. Coś mogłem pokręcić z tym drugim.
Ronald Szczepankiewicz.

Ale on jest od kredytów więc patrzy od strony zwykłego kupca, a nie jak Midle czy Siwce.
 
Dwóch kojarzę z tej branży, którzy nie sprzedają kolorowych wizji. Nie są prorokami, więc ich gdybania są tylko gdybaniami, ale nie sprawiają wrażenia naciągaczy: Narkun i chyba Ronald Szczepaniak. Coś mogłem pokręcić z tym drugim.
Z tych Narkunów?
 
Żeby robić takie biznesy jak Midel nie trzeba oglądać żadnych poradników, do póki kredyty były tanie wystarczyło mieć zdolność i trochę pomyśleć. Takich ludzi są tysiące i nawet nie wiedzą, że biznesmenami.
Plusem ustawy o ochronie lokatorów jest to, że mało osób wzięło się za kupowaniem mieszkań pod wynajem jak Midel więc trochę więcej idzie na lokatorach zarobić, chociaż jak zwykle okazało się komu najbardziej szkodzi utopia w prawie...
... no niedługo parę grup społecznych będzie miało cholernie trudno aby wynająć mieszkanie.
A najlepsze jak nagle rosną czynsze nawet w małych miastach jeśli blisko pojawią się jakieś hale, magazyny. Ciekawe czy deweloperzy nie przestawią się na te kwatery pracownicze...

A co do Midela to stał się takim memem: od tekstu, że zarabianie mniej niż 10 tys. zł to frajerstwo, hejtpark ,,mnie nie obchodzi cena mieszkań bo mam zyski z wynajmu" (bo czynsze nie zależą od ceny mieszkań xD) aż po ten hit


Na żadnych flipach, deweloperce, wynajmie nie zarabia się tak szybko jak na szkoleniach :korwinlaugh:

A jego idol Kiyosaki też jest zajebisty: przecież w USA jest masa części miast i przemieści, które zamieniają sie w królestwo Urbexu -chociaż niebezpiecznego przez ćpunów...

Znane ogólniki każdy potrafi sprzedać i nie świadczy to o jego wiedzy czy wiarygodności. Ja tylko wspomnę, że gdyby ślepo słuchać ludzi pokroju Tradera to dzisiaj bylibyście zapakowani w spółki typu Gazprom bez możliwości ruszenia kapitału lub spółki chińskie, które aktualnie szorują po dnie. Nie wspominając o naganiaczach na krypto np. Lunę

Ten człowiek jakimś mixem tego pseudo zdrowego rozsądku ala chłopski rozum: jakby wymieszać metody Warzechy, Ziemkiewicza i Lisa...
Farmazoniarz21 jest zajebisty: on jest we wszystkim tak pewny siebie. Sobie parę razy sprawdziłem to w przeciągu tygodnia było czasami z 5 wywiadów z nim.Podziwiam, że ktoś znajduje tyle czasu i jednocześnie nie mówi żadnych większych konkretów o swoich początkach.
Miałem firmę, później jej sprzedałem, oprócz tego teraz też mam, ale nie powiem konkretów, a BTW nie znam nikogo kto dorobił się na samej grze na giełdzie. Kup moje tomy, gdzie nie podałem bibliografii: tak po jeszcze ktoś przeczytałby orginał za 2 EUR na amazonie...
A jak to usłyszałem: Boże czysty Januszex, jeszcze pewnie klasykiem zatrudnia sekretarkę za wygląd, a później się dziwi dlaczego konkurencja wszystko wie :waldeklaugh:

Już nie mówiąc o jego wypowiedziach o Rosji: tak mieliśmy za SLD handel z ROsją. Tak mocny, że Sołnecewo było zaczęło się kręcić w firmach pośredniczących w handlu gazem np. Siemon Mogilewicz, któremu grozi w USA ponad 100 lat więzienia. Ale naganianie na Gasprom zobowiązuje... Już nie wspominając, że jeśli ktoś nie rozumie, że w Rosji Polaków uważa się za zdrajców to...

A z chińskimi spółkami to już kompletny hazard: przecież Chińczycy oprócz bycia mistrzem świata w kradzieży fałszują statystyki na potęgę... Nawet w podstawach jak dane o narodzinach, które kompletnie się nie nadkładają na liczbę szczepień, a przecież tam masa szczepień jest obowiązkowych... Po tej fali porwań chłopców mieli zrobić bazę DNA wszystkich CHińczków (w wielu częściach Chin przy odbieraniu dzieci ze szkoły stoi masa radiowozów policyjnych)-ciekawe czy zrobią.
 
Back
Top