Podludzie

Skąd wiesz, że to byli Ukraińcy, a nie gryzoni, skoro jeszcze przed komunikatem policji ludzie zwracali uwagę, że te typy są śniade, mówią akcentem kaukaskim?
I co, myślisz, że podstawia niewinnych ludzi na rozprawie, zastrasza poszkodowanych by kłamali w sądzie? Taki gruby i ryzykowny wał z powodu takiej pierdoły?
Dopuszczasz do tego zakutego łba fakt, że ten materiał składał się z dwóch części. W jednym to była wymiana, w której padło banderowskie hasło, a w drugim bójka. Jaki interes miałby Gruzin paradujący z upadlińską flagą i namawiający innych do okrzyków innego państwa? Policja odniosła się do pobicia, w którym brali rzekomo udział Gruzini widocznego w drugim materiale. Ta sama policja, której szef rozjebał piętro na komendzie granatnikiem i cudem nikogo nie zabił tłumacząc, iż myślał, że to głośnik Bluetooth.
 
Dopuszczasz do tego zakutego łba fakt, że ten materiał składał się z dwóch części. W jednym to była wymiana, w której padło banderowskie hasło, a w drugim bójka. Jaki interes miałby Gruzin paradujący z upadlińską flagą i namawiający innych do okrzyków innego państwa? Policja odniosła się do pobicia, w którym brali rzekomo udział Gruzini widocznego w drugim materiale. Ta sama policja, której szef rozjebał piętro na komendzie granatnikiem i cudem nikogo nie zabił tłumacząc, iż myślał, że to głośnik Bluetooth.

Nie wiem. Na obu filmach są rzekomo te same osoby? Tak wynika z treści na TT. Jeżeli inne, to logiczne, że policja nie będzie ścigać z flagę Ukrainy i "sława Ukrainie", co, jak zauważył @klocuniek brzmiało jakby mówił to Polak. Twierdza też też tam, że byli poszkodowani. Jeżeli tak, to świadkowie rozpoznają sprawców, i tyle.
 
Bo tam były dwa różne filmiki na tym TT Lublin coś tam. Inne chłopy biegały z flagą i darły japę, a policja legitymowała jakichś kolejnych parchów przy interwencji, znikł ten chłopoczek w kapelutku chociażby.
Więc czemu mam wierzyć, że tam nie było żadnego ukraińca wcześniej?

Aaa, o to chodzi. Bo na TT wrzucono treść jakoby Ukraińcy mieli pobić Polaków. Nie no, wiadomo że nie będą ścigać za latanie z flagą czy darcie japy. Za darcie japy musieliby codziennie nad Wisłą obławy robić.
 
Dopuszczasz do tego zakutego łba fakt, że ten materiał składał się z dwóch części. W jednym to była wymiana, w której padło banderowskie hasło, a w drugim bójka. Jaki interes miałby Gruzin paradujący z upadlińską flagą i namawiający innych do okrzyków innego państwa? Policja odniosła się do pobicia, w którym brali rzekomo udział Gruzini widocznego w drugim materiale. Ta sama policja, której szef rozjebał piętro na komendzie granatnikiem i cudem nikogo nie zabił tłumacząc, iż myślał, że to głośnik Bluetooth.
Ruskie prowokacje. Ruskie trole.
:redford:
 
Gdybys napisał- nawet ludzie z Knurowa pierdoła głupoty, to byś oddał słowa Tokarczuk.

I ok, jeżeli to jest oczywiste, że Tokarczuk miała na myśli to co napisałem, to skąd ta afera? Jeżeli każdy wie, że nie miała na myśli iż wegetarianizm miał wpływ na lot w kosmos, tylko to, że wegetarianizm nie powoduje iż ludzie się nie nie rozwijają, to sorry.
Bądź przed nami uczciwy, zacząłeś srać się tak o tę tokarczuk, bo to ukrainka co nie?
:beczka:
Z wiki
Olga Nawoja Tokarczuk Córka nauczycieli – Wandy i Józefa Tokarczuków[6]. Ma siostrę Tatianę. Bardzo polskie imionka dziewczynkom nadali.

W latach 2019–2021 asystentką Olgi Tokarczuk była ukraińska poetka Iryna Wikyrczak[34], następnie asystentką została tłumaczka i dziennikarka Jana Karpienko. Same polsko brzmiące imiona i nazwiska.
:tiphatb:
 
Last edited:
Bądź przed nami uczciwy, zacząłeś srać się tak o tę tokarczuk, bo to ukrainka co nie?
:beczka:
Z wiki
Olga Nawoja Tokarczuk Córka nauczycieli – Wandy i Józefa Tokarczuków[6]. Ma siostrę Tatianę. Bardzo polskie imionka dziewczynkom nadali.

W latach 2019–2021 asystentką Olgi Tokarczuk była ukraińska poetka Iryna Wikyrczak[34], następnie asystentką została tłumaczka i dziennikarka Jana Karpienko. Same polsko brzmiące imiona i nazwiska.
:tiphatb:


Uwierz mi, że jej nie szanuje, i to z życia prywatnego bardziej, bo moi bliscy to jej rodzina, i niezbyt fajne rzeczy o niej wiem, mimo, że na żywo sprawiała na mnie dobre wrażenie.
W przypadku tych Indii zwracam uwagę na nietrafna interpretację, ale sama wypowiedź też jest idiotyczna na wielu poziomach, także traktując dosłownie. Nie mówiąc już o zwykłym fanatyzmie.
 
Bądź przed nami uczciwy, zacząłeś srać się tak o tę tokarczuk, bo to ukrainka co nie?
:beczka:
Z wiki
Olga Nawoja Tokarczuk Córka nauczycieli – Wandy i Józefa Tokarczuków[6]. Ma siostrę Tatianę. Bardzo polskie imionka dziewczynkom nadali.

W latach 2019–2021 asystentką Olgi Tokarczuk była ukraińska poetka Iryna Wikyrczak[34], następnie asystentką została tłumaczka i dziennikarka Jana Karpienko. Same polsko brzmiące imiona i nazwiska.
:tiphatb:
ale klej mordę, to noblistka!!
 
ze sa "odmiany ludzi" (w domysle z inna genetyka).

XD
intro-1652115254.webp
Teraz właśnie dzięki wielkiemu autorytetowi, laureatce Nobla i osobie wegetariańskiej jest 100% pewności że nie mamy nic wspólnego z małpami które okresowo palą samochody na paryskich przedmieściach.
 
Od jak dawna się to zmienianie historii dzieje, biały człowiek białemu wilkiem.
Pamiętam ten film bo zrobił na mnie wrażenie, w końcówce ckliwy tekst (mogę przeinaczyć nieco, nie pamiętam) "wyobraźcie sobie gdyby te dziewczynki były białe". Nigga Samuel Jackson chyba ojca dziewczynek grał.
Mam swoją teorię, że za niszczeniem "białej historii" stoją garbate nosy.
I pewnie kolejny raz w foliarskich teoriach się nie mylę.:redford:
 
Od jak dawna się to zmienianie historii dzieje, biały człowiek białemu wilkiem.
Pamiętam ten film bo zrobił na mnie wrażenie, w końcówce ckliwy tekst (mogę przeinaczyć nieco, nie pamiętam) "wyobraźcie sobie gdyby te dziewczynki były białe". Nigga Samuel Jackson chyba ojca dziewczynek grał.
Film jak dla mnie świetny, jeden z takich klasyków z dobrych czasów. Nie miałem bladego pojęcia o prawdziwych wydarzeniach...
 
Back
Top