Podludzie

Dla tych co nie chce im się wchodzić w artykuł
F4b7sjBWEAA3z6h.jpg
 
Trochę afera o nic. Próbuje się kłamliwie twierdzić, że Tokarczuk uważa iż wylądowali na księżycu dlatego, że nie jedli mięsa, co jest bzdura.
Miliony hindusów nie uzywaja papieru toaletowego, a polecieli na ksiezyc.

Jaki jest zwiazek pomiedzy jednym a drugim? Zaden. Tak samo jak z miesem.

Trzeba byc niezle pierdolnietym, by jedno z drugim w jednym zdaniu powiazac. Kto ma byc odbiorcą tak ordynarnej propagandy?

"Tokarczuk przyznała, że rodzajem jej obsesji jest też mięso." - to moze cos wyjasniac.

W sumie ze zdania "W Indiach mieszka 800 mln ludzi, którzy nie jedzą mięsa i właśnie wylądowali na Księżycu, więc widać, że można żyć bez mięsa" mozna chyba wysnuc logiczny - bo trzeba 3 komponenty scalic, a nie tylko 2 - wniosek, ze bez miesa da sie zyc tylko latajac w kosmos? Literacki kunszt noblistki, nie ma co XD

W ogole wszystkie zdania zacytowane w artykule swiadcza, ze rzeczywistość jej autentycznie odjechała.

Choć nie, jedno mnie zdziwiło, bo przyznaje ze sa "odmiany ludzi" (w domysle z inna genetyka).

XD
intro-1652115254.webp
 
Miliony hindusów nie uzywaja papieru toaletowego, a polecieli na ksiezyc.

Jaki jest zwiazek pomiedzy jednym a drugim? Zaden. Tak samo jak z miesem.

Trzeba byc niezle pierdolnietym, by jedno z drugim w jednym zdaniu powiazac. Kto ma byc odbiorcą tak ordynarnej propagandy?

"Tokarczuk przyznała, że rodzajem jej obsesji jest też mięso." - to moze cos wyjasniac.

W sumie ze zdania "W Indiach mieszka 800 mln ludzi, którzy nie jedzą mięsa i właśnie wylądowali na Księżycu, więc widać, że można żyć bez mięsa" mozna chyba wysnuc logiczny - bo trzeba 3 komponenty scalic, a nie tylko 2 - wniosek, ze bez miesa da sie zyc tylko latajac w kosmos? Literacki kunszt noblistki, nie ma co XD

W ogole wszystkie zdania zacytowane w artykule swiadcza, ze rzeczywistość jej autentycznie odjechała.

Choć nie, jedno mnie zdziwiło, bo przyznaje ze sa "odmiany ludzi" (w domysle z inna genetyka).

XD
intro-1652115254.webp

Ktoś powie - budowlańcy to analfabeci. Ja powiem - nawet budowlańcy umieją czytać i pisują książki.

Ktoś powie - ludzie nie jedzący mięsa, wegetarianie, nie mogliby zbudować cywilizacji, czegoś zaawansowanego, musi byc mięso. Ktoś powie - nawet wegetarianie stworzyli program kosmiczny, zaawansowana cywilizacje
 
Ktoś powie - Halibut znowu pierdoli głupoty i z oczywistych rzeczy tworzy sobie pożywkę do produkcji kilkudziecięciu przygłupich postów. Ja powiem - fakt nie opinia.

Gdybys napisał- nawet ludzie z Knurowa pierdoła głupoty, to byś oddał słowa Tokarczuk.

I ok, jeżeli to jest oczywiste, że Tokarczuk miała na myśli to co napisałem, to skąd ta afera? Jeżeli każdy wie, że nie miała na myśli iż wegetarianizm miał wpływ na lot w kosmos, tylko to, że wegetarianizm nie powoduje iż ludzie się nie nie rozwijają, to sorry.
 
Wiadomo, że trzeba tuszować wszystkie wyskoki ukrów, nic nowego.


Skąd wiesz, że to byli Ukraińcy, a nie gryzoni, skoro jeszcze przed komunikatem policji ludzie zwracali uwagę, że te typy są śniade, mówią akcentem kaukaskim?
I co, myślisz, że podstawia niewinnych ludzi na rozprawie, zastrasza poszkodowanych by kłamali w sądzie? Taki gruby i ryzykowny wał z powodu takiej pierdoły?
 
Skąd wiesz, że to byli Ukraińcy, a nie gryzoni, skoro jeszcze przed komunikatem policji ludzie zwracali uwagę, że te typy są śniade, mówią akcentem kaukaskim?
I co, myślisz, że podstawia niewinnych ludzi na rozprawie, zastrasza poszkodowanych by kłamali w sądzie? Taki gruby i ryzykowny wał z powodu takiej pierdoły?
Bo tam były dwa różne filmiki na tym TT Lublin coś tam. Inne chłopy biegały z flagą i darły japę, a policja legitymowała jakichś kolejnych parchów przy interwencji, znikł ten chłopoczek w kapelutku chociażby.
Więc czemu mam wierzyć, że tam nie było żadnego ukraińca wcześniej?
 
Back
Top