Podludzie

F00OV15WwAA4N3n.jpg
To teraz trzeba będzie kartę odbić a nie tak jak zawsze?
 
W sensie ja czy Wiech? Bo jak Wiech to nie zapominajmy, że to nie jest umysł ścisły :fjedzia:
Dlatego chuja wie o czymkolwiek ten pajac
(To zdanie nieco nakierowuje, ale wciąż możesz się pogłowić czy to o Tobie czy o wiechu :lol: )
Nie piszcie tak, bo @Karateka@ będzie płakał. Szkalujecie jego eksperta kurwa od wirusologii przez politykę do globalnego ocieplenia. Wszystko po licencjacie z gówno uczelni.
:waldeklaugh:
 
Nie piszcie tak, bo @Karateka@ będzie płakał. Szkalujecie jego eksperta kurwa od wirusologii przez politykę do globalnego ocieplenia. Wszystko po licencjacie z gówno uczelni.
:waldeklaugh:

Ciekawe czy wywiad z Wiechem jako ekspertem od energetyki wciąż wisi na kanale Mentzena czy hosting wygasł.
 
Dopóki nie zobaczę jego dyplomu inżyniera może robić wywiady nawet z matką Teresą chuj z niego nie ekspert.
:kis:

Już pominę sponsoring jak przy demagogu. Nie chcę być okrutnik.

To nie Wiech robił wywiad z Mentzenem. To Mentzen potrzebował ekspertyzy Wiecha.
 
Ciekawe jaki towar ma Maks w New York ale musi być mocny, kilka miesiecy go nie śledziłem a tu takie zaskoczenie :korwinlaugh:

W sumie ciekawe czy gra czy naprawdę zwariował. Przecież kiedyś on robił dość ciekawe reportaże, wyróżniał się profesjonalizmem
 
Nikt mu oczywiście nie pomógł.
Nie odebrał też polskiego wychowania. Mając deskorolkę pod ręką mógł pierwszego od razu skasować , z jednym może by sobie poradził.
Pełna zgoda co do tego.
My jesteśmy narodem trochę pojebanym- i dobrze. Ten obraz był tak czytelny, że dojdzie do ataku, że.... chłop biegnie nie po to, żeby rozmawiać. Od razu powinien wyłapać w szczękę
 
Back
Top