Podludzie

Daj Bóg, żebym jeszcze pracowal wtedy w DE. :tellmemore:
Na muzoli z somali,
to z odpowiednim sprzętem sam bym się zaciągnął,
postrzelać do tych podludzi. Nie miałbym żadnych wyrzutów moralnych.
Te małpy w Niemczech gwałciły nawet babcie na wózkach na cmentarzu,
czy w domach opieki a jeden skurwysyn umierającą nieprzytomną w ... hospicjum.
Rozumiesz już @Karateka@ czym są islamskie śmieci? Tym.
 
Na muzoli z somali,
to z odpowiednim sprzętem sam bym się zaciągnął,
postrzelać do tych podludzi. Nie miałbym żadnych wyrzutów moralnych.
Te małpy w Niemczech gwałciły nawet babcie na wózkach na cmentarzu,
czy w domach opieki a jeden skurwysyn umierającą nieprzytomną w ... hospicjum.
Rozumiesz już @Karateka@ czym są islamskie śmieci? Tym.
Dokładnie. Jak będę miał okazję to jakiegoś ubije jak kotleta.
Zauważyłem że oni są mocni typowo do słabych ludzi, do kobiet, do dzieci i do starców. Nawet w takich zwykłych życiowych sytuacjach. To w większości są truchła po 60 kg pierwszy lepszy wielki chłop i oni mają pieluchy pełne jak nie są w dużej grupie.
Mam w pracy ekipę turkow i oni aż się proszą o wpierdol, ale nigdy nie startują jak są w pojedynkę.

Ja jestem za pełna eksterminacją póki jeszcze można Europę uratować.
Robisz wykroczenie/przestępstwo - kara śmierci bez żadnego gadania o prawach człowieka. Oko za oko stare najlepsze prawo. Może nie od razu, ale po paru latach odsetek przestępstw by się znacząco zmniejszył.
 
Dokładnie. Jak będę miał okazję to jakiegoś ubije jak kotleta.
Zauważyłem że oni są mocni typowo do słabych ludzi, do kobiet, do dzieci i do starców. Nawet w takich zwykłych życiowych sytuacjach. To w większości są truchła po 60 kg pierwszy lepszy wielki chłop i oni mają pieluchy pełne jak nie są w dużej grupie.
Mam w pracy ekipę turkow i oni aż się proszą o wpierdol, ale nigdy nie startują jak są w pojedynkę.

Ja jestem za pełna eksterminacją póki jeszcze można Europę uratować.
Robisz wykroczenie/przestępstwo - kara śmierci bez żadnego gadania o prawach człowieka. Oko za oko stare najlepsze prawo. Może nie od razu, ale po paru latach odsetek przestępstw by się znacząco zmniejszył.
Śmiecio-imigracja też by spadła, spora część z tych półgłówków naprawdę wierzy w to co w ich książce napisano, że gwałtem i podbojem zdobędą cały świat,
wjeżdżają do europy i widzą jak śmieszne są wyroki za gwałt, zniszczenia mienia czy rabunek (często jakieś jebane prace społeczne, kpina zupełnie) to jak mają się bać?
Nie mają nic, więc kara finansowa nie wchodzi w grę, jedynie odpowiedzialność karna, również aktualnie nieistniejąca.
Poszalałby na takim safari.
:antonio:
 
IMG_20230711_163756.jpg
 
Napisał typ, który przekonywał, że Polska będzie miała pierwszeństwo w odbudowie upadliny. :DC:


Miałem taką opinię. Sugerujesz, że to co wrzucono o tej typie na rowerze to nie przekazanie faktu, ale opinia? No nie. Typ nie napisał, że przypuszcza, że tak było. Uznał to za fakt.

Sprawdź definicje opinii i faktu.

Edit.

Nadal nie wiemy jaki Polska będzie miała udział w odbudowie Ukrainy. Być może maksymalny do naszych możliwości, być może nie. Fakt- że tego nie wiemy. Nie opinia. Jakbyś miał problemy.
 
Miałem taką opinię. Sugerujesz, że to co wrzucono o tej typie na rowerze to nie przekazanie faktu, ale opinia? No nie. Typ nie napisał, że przypuszcza, że tak było. Uznał to za fakt.

Sprawdź definicje opinii i faktu.

Edit.

Nadal nie wiemy jaki Polska będzie miała udział w odbudowie Ukrainy. Być może maksymalny do naszych możliwości, być może nie. Fakt- że tego nie wiemy. Nie opinia. Jakbyś miał problemy.
 
Back
Top