PLMMA - jasna strona mocy.

Cała gala w tą sobotę o 22 na OS.
A przedtem od 20 bohaterem kolejnego odcinka cyklu Gwiazdy PLMMA bedzie Marcin Rogowski.
I liga pilkarska zakonczyla rozgrywki, mamy koniec czerwca a OS nadal nadaje i wszystko wskazuje na to, ze w lipcu bedzie to robic nadal. Ciekawe z czego wynika to przedluzanie agonii, moze jednak trwaja jakies rozmowy z potencjalnym nabywca ?
 
A przedtem od 20 bohaterem kolejnego odcinka cyklu Gwiazdy PLMMA bedzie Marcin Rogowski.
I liga pilkarska zakonczyla rozgrywki, mamy koniec czerwca a OS nadal nadaje i wszystko wskazuje na to, ze w lipcu bedzie to robic nadal. Ciekawe z czego wynika to przedluzanie agonii, moze jednak trwaja jakies rozmowy z potencjalnym nabywca ?

Koniec czerwca to 30 czerwca, więc mają jeszczę parę dni na nadawanie ;)


Dla mnie odp, o którą stację chodzi, jest raczej oczywista



 
Właśnie nadrobilem całą galę z Bielska i jestem pod sporym wrażeniem. Naprawdę sporo ciekawych walk a poziom emocji, nawet w walkach amatorskich, sprawiał że świetnie się to ogladalo.
 
Również wczoraj obejrzałem na OS całą galę i naprawdę świetnie się to oglądało. Walki mega emocjonujące! I jak tu narzekać na PLMMA?:wink:
 
Również wczoraj obejrzałem na OS całą galę i naprawdę świetnie się to oglądało. Walki mega emocjonujące! I jak tu narzekać na PLMMA?:wink:
Myslisz, ze remis w walce Brandysa z Naruszczka to dobry werdykt ? Ja 2 (minimalnie ) i 3 dalbym jednak Marcinowi a i sam Pawel myslal po zakonczeniu walki, ze przegral.
 
VaeVictis myślę tak samo ja Ty! Ale były bliskie trzeba przyznać i sporo już było takich walk że ciężko wskazać wygranego. Naruszczka jakoś specjalnie nie protestował i chyba ten remis mu odpowiadał( w wywiadach po walce też to mówił). Antek zjebał tą walkę bo rywal był do ogarnięcia na spokojnie. Antonio chciał pokazać chyba że jest dobrym stójkowiczem a powinien od razu sprowadzać( to mu wychodziło dobrze i tym punktował) i obijać w parterze( tego niestety nie robił nie wiem dlaczego). Ale ta bomba w 1 rundzie mocno go zamroczyła i chyba czuł ją do końca walki. Oby PLMMA nigdy nie zginęła!:smile:
 
Macie może nagranie z gali PLMMA 56 w Bielsku razem z amatorskimi walkami z Orange Sport ?
nagrał ktoś z Was ?
Pozdrawiam :)
 
W końcu PLMMA nadrobiłem!

- podopieczni Antka szybko przegrywają, ciekawe
- Szczurek również szybko załatwił rywala, ale można było spodziewać się takiego obrotu spraw,
- Tarnawa vs. Rutkowski fajna, chociaż przydałoby się chłopakom sporo paliwa,
- Paweł Brandys pierwszą rundę zawalczył świetnie, potem Naruszczka przejął sytuację i wg mnie nie stałaby się krzywda, gdyby wygrał walkę,
- Antek przegrywa, ale kontrolował Sokolisa w parterze prawie jak tylko chciał.

Przy okazji @VaeVictis zwracam honor, Orange Sport dalej funkcjonuje...
 
Gdzieś zniknęła ta wiadomość przez wczorajszą galę: Trybson zaczyna trenować do XCage 8

W poprzednim tygodniu pojawił się w Toruniu Paweł „Trybson” Trybała który będzie przygotowywał się do swojej drugiej zawodowej walki w MMA. Po szybkim zwycięstwie na gali XCage7, nadszedł czas na budowanie formy przed ósmą odsłoną, która już 5 września.

Rywal Trybały jeszcze jest nieznany, ale jak zapewnia sam zawodnik – to z kim zawalczy, nie ma większego znaczenia:

"Toruń to piękne miasto a ludzie są zajebiści. Bardzo się ciesze, że znowu jestem w mieście pierników i zaczynam kolejne przygotowania do gali X Cage 8. Cieszę się, że są tu ludzie, którzy chętnie poprawią moje błędy i przygotują mnie do kolejnej walki . Dzięki No Limits Toruń i No Limits Złotoria za ten czas , który mi poświęcacie do przygotowań. Rywala jeszcze nie znam, były różne propozycje, ale żadna nie została potwierdzona, więc nie będę Wam mydlił oczu, bo wyjdzie 1000 i 1 baśni. Kto by to nie był dam z siebie wszystko ! Jedyne co mogę Wam powiedzieć teraz to wiem, że Gala X Cage 8 planowana jest na 5 września i że nie zabraknie mocnych nazwisk na gali więc możecie być spokojni o wysoki poziom sportowy rozpisanych walk na tamten wieczór. Jeszcze jedno co Wam mogę obiecać... to na pewno będę ciężko trenował i mam nadzieję, że pokażę dobrą walkę , w której dam z siebie wszystko !
Serdeczne podziękowania dla NO LIMITS i wszystkich sponsorów, z którymi współpracowałem, współpracuje i zamierzam współpracować !
Pozdrawiam wszystkich ! PIONA !"


„Trybson” po raz kolejny będzie przygotowywał się w klubie No Limits Toruń pod okiem współwłaściciela organizacji XCage – Pawła Klimkiewicza, który zdradza kulisy wynegocjowania przeniesienia imprezy na sobotę:

„Przygotowania do kolejnej walki Pawła będą się odbywały w Toruniu oraz w Złotorii. Planujemy także wyjazdy do zaprzyjaźnionych klubów, jednak o szczegółach trudno mi w tej chwili powiedzieć. Paweł to pracowity chłopak, który słucha się poleceń trenera, więc liczę na równie owocną współpracę jak przed jego debiutem. Do gali zostało ok. dwa miesiące więc czasu jest akurat by zbudować wysoką formę na wrzesień. Już wkrótce zaczniemy ujawniać więcej szczegółów dotyczących gali. Kibice mogą być spokojni, że kolejny raz staniemy na wysokości zadania i zobaczą w toruńskim oktagonie mocne nazwiska. Z istotnych spraw warto dodać, że udało nam się przenieść galę z piątku na sobotę 5 września. Liczymy na dużą oglądalność ,a 4 września odbywa się mecz Niemcy-Polska co z pewnością popsuło by nasz wynik”

http://xcage.pl/aktualnosci/121/trybson-rozpoczal-przygotowania-do-xcage-8
 
Spoko. Lekka szydera z mojej strony, ale XCage 8 planujemy bez PLMMA. Chociaż zobaczymy jak wyjdzie :-) Mam nadzieję, że na dniach będę mógł ujawnić szczegóły kolejnej gali i wszyscy hardkorowi fani MMA będą zadowoleni.
byleby tylko nie było tak, że hardory zostaną w domu i będa oglądać galę w TV :lol:
 
Mimo, że może już prawdopodobnie gala bez wsparcia PLMMA, to też tutaj to wrzucę.Wygląda na to, że i Alan szykuje się na Xcage... Nie wiem co o tym myśleć;)
 
Mimo, że może już prawdopodobnie gala bez wsparcia PLMMA, to też tutaj to wrzucę.Wygląda na to, że i Alan szykuje się na Xcage... Nie wiem co o tym myśleć;)

to jest gosc, ktory trenuje sztuki walki od kilku lat, wiec nie jest jakims freakiem
 
to jest gosc, ktory trenuje sztuki walki od kilku lat, wiec nie jest jakims freakiem
To fakt, ale wygląda na to, że przygotowania do tej wrześniowej walki będą kolidowały z nagraniami tego nowego sezonu WS, a to raczej objawem profesjonalnego podejścia nie jest ;)
 
To fakt, ale wygląda na to, że przygotowania do tej wrześniowej walki będą kolidowały z nagraniami tego nowego sezonu WS, a to raczej objawem profesjonalnego podejścia nie jest ;)
nie wiem ile oni to nagrywaja, ale akurat on tam malo pil
pozyjemy zobaczymy, gosc zdobyl braz na pucharze swiata w kickboxingu, wiec ogorem jakims w stojce nie jest
lepszy taki transfer niz jechanie na najmanie albo kasprzyk
 
Spoko. Lekka szydera z mojej strony, ale XCage 8 planujemy bez PLMMA. Chociaż zobaczymy jak wyjdzie :-) Mam nadzieję, że na dniach będę mógł ujawnić szczegóły kolejnej gali i wszyscy hardkorowi fani MMA będą zadowoleni.

W takim razie jest jakaś podstawa, aby newsy o XCage lądowały w temacie z Newsami ;)
 
Back
Top