Pierdololo branżowych dziennikarzy

:gdzie:
:mamed:
Beka z krs1 jeszcze większa niż dotychczas.

Promują gangsterów, chuliganów, terrorystów, a przeszkadza im mała słodka dziewczynka. Jebani hipokryci.

:waldeklaugh:
Jak byłem obojętny tak teraz życzę im szybkiego upadku.
 
Pamiętam jedno z krs1 w Trójmieście. Dzień przed gala, pudzian podpisuje plakaty, potem jakaś sesja zdjęciowa na potrzeby produkcji gali. Podpisał kilka plakatów i oczywiście żarty że ręką zmęczona jakby konia walił (fun fact - wszystkie jego żarty jakie od niego słyszałem dotyczyły zawsze walenia konia). No to ktoś rzucił "to może przerwa od podpisywania i jakieś wywiady dla dziennikarzy". Mario się wtedy odpalił, że nie jesteśmy dziennikarzami (ja się nigdy nie uważałem) bo jak ktoś jest to niech pokaże legitymację prasową, prawdziwi dziennikarze mają a my nie więc nie jesteśmy. Powiedziałem wtedy "tacy z nas dziennikarze jak z ciebie zawodnik MMA". Piękne to było. Dlatego nigdy nie zrobiłem z nim jedynki :D
Wow, mocna historia. Klimat gal jest pojebany.
 
:gdzie:
:mamed:
Podkreślamy również, że jako federacja sportowa, KSW jest organizacją apolityczną, która nigdy nie opowiadała się za żadną ze stron sceny politycznej.



Wydaje mi się, że politycy, którzy próbują zamknąć dzieciaka za posiadanie grama suszu pochodzenia roślinnego, sami jeżdżą nosem po deskach klozetowych. (…) A ci, którzy atakują społeczeństwa LGBT, woleli zamiast swoich epickich przemówień mieć rano na ustach zgoła coś innego. Wk***ia mnie ta hipokryzja i uważam, że jest wiele rzeczy, które mogłyby posunąć kolektywnie ten świat do przodu, ale cały czas – przynajmniej w tej części świata – robimy małe kroki w tył – stwierdził szef KSW.


56054dde83edc_o_medium.jpg


Przypadek? :mamed:
 


Wydaje mi się, że politycy, którzy próbują zamknąć dzieciaka za posiadanie grama suszu pochodzenia roślinnego, sami jeżdżą nosem po deskach klozetowych. (…) A ci, którzy atakują społeczeństwa LGBT, woleli zamiast swoich epickich przemówień mieć rano na ustach zgoła coś innego. Wk***ia mnie ta hipokryzja i uważam, że jest wiele rzeczy, które mogłyby posunąć kolektywnie ten świat do przodu, ale cały czas – przynajmniej w tej części świata – robimy małe kroki w tył – stwierdził szef KSW.
Oni tam wszyscy w tym KRS to straszni hipokryci.
Ciekawe jaki fikołek logiczny by pierdolnął, gdyby ktoś go zapytał o zwolnienie Klimek i przytoczył ww. wypowiedzi.
 
Bardzo dziwny ruch według mnie. Każdy przecież ma jakieś opinie, ich pracownicy piszą i gadają różne rzeczy. Czym się to różni od tego co zrobiła Paulina?
Szkoda, że sprawa z wojslawem ucichła jak go kawul pocisnal na żywca w ks a potem usunęli ten fragment i nikt się do tego już potem nie odniósł, zamietli sprawę pod dywan a tu z dziewczyny kozła zrobili ofiarnego, jebnieci
 
Bardzo dziwny ruch według mnie. Każdy przecież ma jakieś opinie, ich pracownicy piszą i gadają różne rzeczy. Czym się to różni od tego co zrobiła Paulina?
Są opcje poprawne politycznie i wręcz przeciwnie.
 
  • Like
Reactions: Abe
Przyznam szczerze, że nawet jak na KSW to dobry fikołek odjebany. Najlepszym fragmentem z oświadczenia jest to:
"Podkreślamy również, że jako federacja sportowa, KSW jest organizacją apolityczną, która nigdy nie opowiadała się za żadną ze stron sceny politycznej. Stoimy na stanowisku, że sport powinien stać pomiędzy podziałami"

I wyjebali ją właśnie za to.
:korwinlaugh:
 
Last edited:
POTĘŻNE OŚWIADCZENIE - czyli sól polskiego MMA - oczywiście musiało się pojawić xD.

Bekowa akcja - mogli to olać i nikt nie dawałby o to jebania, Klimek to przecież żadna powszechnie znana persona, no ale nie, lepiej wsadzić kij w mrowisko.

Z drugiej strony podejrzewam, że gdyby wspierała Lewicę i KSW ją wyjebało, to Cohones nie płonęłoby takim oburzeniem… :tongue:

Tak czy inaczej - jako stanowczy przeciwnik Konfederacji - uważam ruch KSW za nieprzemyślany.
 
Szkoda, że sprawa z wojslawem ucichła jak go kawul pocisnal na żywca w ks a potem usunęli ten fragment i nikt się do tego już potem nie odniósł, zamietli sprawę pod dywan a tu z dziewczyny kozła zrobili ofiarnego, jebnieci
Co za akcja? Opisz bardziej szczegółowo proszę
 
"W związku z ostatnimi aktywnościami Pauliny i jej silnymi deklaracjami politycznymi w sferze publicznej, Zarząd KSW podjął decyzję o ograniczeniu obowiązków wobec Federacji KSW w sferze publicznej, do odwołania" - czytamy w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.:siara:

Zarząd KSW w przekazanym do naszej redakcji oświadczeniu podkreślił, że "bardzo ceni Paulinę Klimek jako pracownika" oraz "zawsze także cenił profesjonalizm Pauliny oraz jej pełne zaangażowanie w pracę na rzecz KSW".

"Podkreślamy również, że jako federacja sportowa, KSW jest organizacją apolityczną, która nigdy nie opowiadała się za żadną ze stron sceny politycznej. Stoimy na stanowisku, że sport powinien stać pomiędzy podziałami i łączyć ludzi odmiennych poglądów, ras czy religii oraz przedstawicieli różnych grup etnicznych czy społecznych. Jesteśmy także dumni z faktu, że od ponad 19 lat organizujemy gale, na których występują zawodnicy, wyznawcy różnych religii, orientacji i koloru skóry. W duchu tych wartości będziemy organizować także w przyszłości kolejne gale i wydarzenia sportowe" - informuje zarząd KSW. :blebleble:


"W przeszłości Federacja KSW udzielała mocnego i zdecydowanego wsparcia jedynie w sytuacjach, w których uważaliśmy, że musimy stanąć po stronie słabszych i pokrzywdzonych. Miało to miejsce w przypadku udzielonego wsparcia dla obywatelek i obywateli Ukrainy w związku z napaścią rosyjską na ich kraj czy też wspierając stowarzyszenia działające na rzecz pomocy zwierzętom, jak chociażby w przypadku stowarzyszenia Stop Walkom Psów" - wyliczyła federacja.
krs:kis:
Mogli jej dać kartę 800000zl. Fart, że tak tylko skończyła.

@klimek1 Cohones z Tobą! To czas oddzielić ziarno od plew. Poza tym, nie rzuca się pereł przed świnie.

Gdzie ci co głoszą "Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia"? Pokazuje to, że włodarze i cała chałastra to przysłowiowa kupa gówna. Olać ciepłym moczem.
 
Last edited:
Przecież w KSW siedzą zawodnicy, którzy nie mają żadnych ambicji sportowych(mówie o polskich zawodnikach), bo gdyby tylko wychylili łeb za granice to by kilka mask opadło, ale warto lizać sobie nawzajem jaja mówiąc, że jesteśmy topowymi zawodnikami na świecie(to chyba efekt za dużo przebywania z Kawulem), więcej jaj mają zawodnicy FEN, ktorzy pchaja się za granice typu Rębecki, Kuberski, Oleksiejczuk, Formela, młody Ciepłowski czy nawet z Babilonu Kacprzak. Myślicie, że ci gladiatorzy z KSW wyjdą, że swojego kurwidołka? Przecież większość skończy tam, jak Mamed i jego magiczne Strikeforce.

A co do Pauliny to wogóle kogoś to zdziwiło? Przecież od dawna Kawul to przydupas Platformersów, a że mała dziewczynka raziła wielkiego reżysera wielkich gniotów poglądami to się jej pozbyli...
 
Przyznam szczerze, że nawet jak na KSW to dobry fikołek odjebany. Najlepszym fragmentem z oświadczenia jest to:
"Podkreślamy również, że jako federacja sportowa, KSW jest organizacją apolityczną, która nigdy nie opowiadała się za żadną ze stron sceny politycznej. Stoimy na stanowisku, że sport powinien stać pomiędzy podziałami"

I wyjebali ją właśnie za to.
:korwinlaugh:
Niby śmiesznie, ale KSW to wciąż prywaciarz, więc zadziałał memcenowy wolny rynek :beczka:
 
Powiem wam, że ciężko znaleźć shorts z tego jedynie artykuł
Tego można byli się spodziewać ..
Można być i ultra mega dyrektorem sportowym a i tak robisz kawe włodarzowi hehe
 
Back
Top