Pierdololo branżowych dziennikarzy

Może nie o MMA, ale jaki to jest mały człowiek
View attachment 69800
W ogóle to konwencja programu Oktagon Live jest spoko, ale Turski tym włażeniem w dupsko wszystkim mocno wkurwia.

Czemu np. ciągle zapraszają Wojka, który jest bucowaty, opryskliwy i i tak nigdy nic ciekawego nie powie? Czemu nie podejdą konfrontacyjnie do "patriotów" walczących za hajs Kadyrowa w High League? Nie wiem, choć się domyślam...
 
W ogóle to konwencja programu Oktagon Live jest spoko, ale Turski tym włażeniem w dupsko wszystkim mocno wkurwia.

Czemu np. ciągle zapraszają Wojka, który jest bucowaty, opryskliwy i i tak nigdy nic ciekawego nie powie? Czemu nie podejdą konfrontacyjnie do "patriotów" walczących za hajs Kadyrowa w High League? Nie wiem, choć się domyślam...
Też lubię oktagon live bo brakuje takiego programu w Polsce ale to jak usunęli buractwo kawula do wojka w oktagonie to kurwa żałosne, są ich przychlastami
 
Czerpie ze swoich mentorów. Gra aroganckiego i nadąsanego, jak Borek i wypowiada się o wszystkim próbując naśladować Stanowskiego.
oj Stanowski jednak starał się nie bawić w konflikt interesów. Jedyny klub piłkarski którym się zajmuje to jego klub. Weszło jest zbanowane przez Legie Warszawa za teksty o ich włodarzu.
Borek, Turski to dziennikarze i pracownicy/świadczą usługi na rzecz organizacji MMA. Przecież oni na samą myśl, że Kawulski by ich zbanował dostaliby zawału.
Czy Borek wyśmiałby te śmieszne groźby w sprawie Gamrota (jak to leciało? Umowa, która nie może się skończyć dopóki Gamrot będzie wygrywał z milionowymi karami? To ile ten Gamrot zarabiał w KSW?) jeśli jednocześnie straszył Balskiego (razem z kryminalistą Grabowskim) milionowymi karami? Przecież Wasilewski tak mocno to wyśmiewał...
Kara umowna musi być proporcjonalna. Inna nie przejdzie...
Słabe to, a tego Wojsława nie powinni dawać do wywiadów. Obejrzałem parę wywiadów i straciłem mnóstwo czasu. Tak słucham wywiadu aby później usłyszeć głaskanie swojego ego oraz informacje aby śledził media społecznościowe.

EDIT: bedzie ban? xD
 
Last edited:



Maciej Turski, działający m. in. w Gromdzie, gdzie występują głównie ministranci i chłopaki po seminariach.

To jest ok, ale tutaj możliwe że było osobiste zagrożenie otrzymania wpierdolu więc jest nie ok. Czego nie rozumiesz? :lesnarhappy:
 
Tym razem "ekspert" Maciuś postanowił zabrać głos w sprawie byłego Polaka, który postanowił zostać ruskim.

fajny piłkarz. Razem z Peszką udowadniają, że piłkarze tak samo jak zawodnicy MMA mają problemy z IQ. Bał się, że jego żona będzie źle traktowana w Polsce ze względu na pochodzenie, dlatego wysyła dzieci do szkoły gdzie będą mieli lekcje dlaczego nienawidzić Polski (jako zdrajca narodów słowiańskich) i Zachodu oraz dlaczego warto być rosyjskim nacjonalista :deniroclap:
W takich chwilach szkoda, że w Polsce nie ma zasady, że można mieć tylko jedno obywatelstwo (chociaż miałoby to dużo wad).

A Maciusia będę musiał pomęczyć na twitterze aby zebrać kolejne bany :korwinlaugh:
 
Codzienna orka na Maciusiu.




Dla mnie to jest niepojęte jak on się stacza. Jeszcze jakiś czas temu go lubiłem za Oktagony, czy za komentarz (do momentu podniecania się byle ciosem komentował moim zdaniem dobrze). Ale to co on odpierdala na Twitterze przerasta ludzkie pojęcie. Myślałem, że to po prostu nieszkodliwy dziennikarz i fanatyk triathlonu, ale z każdym kolejnym wpisem jest coraz gorzej.
 
IMG_20230627_133350.jpg
Turski już jak Najman wszystko musi skomentować, ale nazywanie Lewego wydmuszką
 
Turski to jest śmieszny. Czepia się konferencji w innym sporcie niż o którym pierdoli swoje kocopoły, porównując do gówna, od którego bierze hajs, a które nie ma nic wspólnego ze sportem. Obiektywny pan dziennikarz od MMA. :waldeklaugh:

Ogólnie to etyki dziennikarskiej u ludzi, którzy mają się za dziennikarzy sportowych w MMA to jest mniej niż sukcesów sportowych u Najmana.
Turski to taki typ, ze jskby podszedł esesman i zapytał widzieliście Żyda to turski by palcem na ciebie pokazał
 
Widać, że poszedł przykaz, ze w KS Lewy nie jest już pod ochroną. Dziwnym trafem zaczelo sie od afery premiowej po Mundialu, gdzie Lewy nie wzial części winy na siebie i wszystko poszlo na Czesia, czyli ojca chrzestnego syna Stanowskiego :)
O PRIME też cichutko siedzi, bo gala się sprzedała i obejrzała dobrze. Wcześniej Maciuś miał sporo do powiedzenia, gdy im nie szło.
 
Back
Top