Pierdololo branżowych dziennikarzy

Odjebalo mu od triathlonu chyba. Chłop sam na siebie takie ciśnienie sprowadza. Wreszcie odpierdoli coś za co będzie przepraszał a KS się zastanowi nad nim.
Oby szybciej niż pozniej, wtedy dotrze do Maciusia ile tak naprawdę jest warta jego osoba bez kanału sportowego, przeciez jak to wyjebią to on automatycznie spadnie pod Tomeczka z fajtsportu, on przed kanałem sportowym był nikim, nie ma żadnego portalu, kanału, audycji radiowej, nie ma nic i jeśli go wreszcie wypierdolą to wróci do bycia nikim, bo teraz się chłopu wydaje że jest kimś bo go 10 k osób obejrzy raz na tydzień, w nie swoim medium :lesnarhappy: z kanałem sportowym skończy się też komentatorka Maciusia oparta na darciu mordy i dostawaniu orgazmu nawet jak nic się nie dzieje w klatce.
Maciuś to jedyny komentator który by skomentował tak samo walkę McGregora jak i pusty octagon czy walkę 2 żuli pod sklepem, bez obrazu byś za chuj się nie domyślił co on komentuje.
 
On to jest taka kurwa pod względem mentalnym że jakby wygrał w totolotka to by się śmiał z członków swojej rodziny że są biedakami.
Godny następca Mrozowskiego, mrozu przy nim to był profesjonalista w branży.
Irytuje mnie ten gość w każdym aspekcie, wkurwia mnie tym że żyje, może inaczej bo śmierci mu nie życzę, chodzi o to że jakby był francuzem Kanadyjczykiem chińczykiem czy bialorusinem to bym nigdy o nim nie usłyszał i nigdy by mnie nie wkurwił a tak to kurwa się pet zakręcił przy moim ukochanym sporcie i jestem na niego siła rzeczy skazany.
 
Maciek jak zwykle coś ktoś powie on musi bo się udusi
IMG_20230705_170902.jpg
 
Ziomka który mi podsyła różne rzeczy z MMA związane. Wczoraj podesłał Owcę, czasem podeśle jakieś wideo, czasem link do In The Cage...
Jaki ma nick na Cohones, rozumiem że jesteście w grupie balastka na Messenger że
 
Jaki ma nick na Cohones, rozumiem że jesteście w grupie balastka na Messenger że
1. Typ gardzi Cohones i uznaje za "bandę zjebów z zerowym pojęciem o MMA"
2. "uwielbia" ITC, ale jedyna grupka na której z nim jestem to kiedyś byliśmy na jednej grupie o MMA na FB, ale go z niej wyjebali za mowę nienawiści
3. Ostatnie co mi potrzebne do życia to wincyj syfu na messie i grupy balastiańskie
 
1. Typ gardzi Cohones i uznaje za "bandę zjebów z zerowym pojęciem o MMA"
2. "uwielbia" ITC, ale jedyna grupka na której z nim jestem to kiedyś byliśmy na jednej grupie o MMA na FB, ale go z niej wyjebali za mowę nienawiści
3. Ostatnie co mi potrzebne do życia to wincyj syfu na messie i grupy balastiańskie
A to jakiś fighter rozumiem?

Czy ten kolega ma nick dałnson na YouTube?

Podziemne CSI w formie :)

Takie tunele kopiemy ze wszystkiego się dowiemy! AU!
 
A to jakiś fighter rozumiem?

Czy ten kolega ma nick dałnson na YouTube?

Podziemne CSI w formie :)

Takie tunele kopiemy ze wszystkiego się dowiemy! AU!
Nie, żaden fighter. Prosty chłop robiący na produkcji, ale... rozmiary bliskie Balastkowi
 
Paulina Klimek zawieszona w ksw za poglądy polityczne . Co Wy na to ?
Pogadaliśmy o tym co nieco w Newsach dla userow. Dla mnie obłęd i rzecz w sumie przerażająca, bo świat najwyraźniej zmierza w kierunku totalnego braku wolności (oczywiście ludzie, którzy ta wolność ograniczają, właśnie najczęściej robią to w ramach "wolności") w poglądach politycznych i w zasadzie jakichkolwiek. Stalin byłby dumny.
 
No własnie ciekawy case pracujac dla KSW nie mozesz obnosic sie ze swoim pogladami politycznymi w media spolecznosciowych ani prowadzic imprez zwiazanych z polityka. Co będzie dalej jeśli ktoś w wywiadzie powie, ze jest prawicowy albo lewicy to co wtedy? Marian Ziólkowski tez w wywiadach mowi ze jest prawicowy z tego co pamietam czy tu chodzi o konkretna partie?
 
Młoda jest, ładna, języki zna i zdobyła doświadczenie w pracy z ludźmi. Poradzi sobie
 
"W związku z ostatnimi aktywnościami Pauliny i jej silnymi deklaracjami politycznymi w sferze publicznej, Zarząd KSW podjął decyzję o ograniczeniu obowiązków wobec Federacji KSW w sferze publicznej, do odwołania" - czytamy w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.:siara:

Zarząd KSW w przekazanym do naszej redakcji oświadczeniu podkreślił, że "bardzo ceni Paulinę Klimek jako pracownika" oraz "zawsze także cenił profesjonalizm Pauliny oraz jej pełne zaangażowanie w pracę na rzecz KSW".

"Podkreślamy również, że jako federacja sportowa, KSW jest organizacją apolityczną, która nigdy nie opowiadała się za żadną ze stron sceny politycznej. Stoimy na stanowisku, że sport powinien stać pomiędzy podziałami i łączyć ludzi odmiennych poglądów, ras czy religii oraz przedstawicieli różnych grup etnicznych czy społecznych. Jesteśmy także dumni z faktu, że od ponad 19 lat organizujemy gale, na których występują zawodnicy, wyznawcy różnych religii, orientacji i koloru skóry. W duchu tych wartości będziemy organizować także w przyszłości kolejne gale i wydarzenia sportowe" - informuje zarząd KSW. :blebleble:


"W przeszłości Federacja KSW udzielała mocnego i zdecydowanego wsparcia jedynie w sytuacjach, w których uważaliśmy, że musimy stanąć po stronie słabszych i pokrzywdzonych. Miało to miejsce w przypadku udzielonego wsparcia dla obywatelek i obywateli Ukrainy w związku z napaścią rosyjską na ich kraj czy też wspierając stowarzyszenia działające na rzecz pomocy zwierzętom, jak chociażby w przypadku stowarzyszenia Stop Walkom Psów" - wyliczyła federacja.
krs:kis:
 
Back
Top