Piłka ręczna

na żadnym innym sporcie nie tracę tak panowania nad sobą jak na szczypiorniaku, ale jak tu się nie wkurwiać skoro walą przez środek, na pałę, a ten rzut Wiśniewskiego prawie z połowy przy grze w osłabieniu to istny miód dla mych oczu,arrrgggghhhh!!!!!!
 
jak mozna tak zjebac karnego?? bronia dobrze ale skutecznosc jest tragiczna



kolejny karny zjebany, masakra
 
Szkoda, że nie ma już w kadrze Tomka Tłuczyńskiego. Może wchodził głównie na karne, ale przynajmniej pewnie w ponad 90% przypadków rzucał skutecznie.
 
No te karne to patologia...



Ma ktoś jakiś dobry portal na którym się pojawia dużo informacji dotyczących obecnych ME? Bo widzę wysoki kurs na Macedonię w meczu z Czechami (1.75, a spodziewałem się max 1.45) i myślę czy nie ma kontuzji jakichś lepszych graczy.
 
nie ma to jak rzucić karnego w jedyną część ciała bramkarza, która była nieruchoma:-)
 
niby końcówka podobna, ale mecz o niebo lepszy od tego z Serbią, teraz trzeba kilkoma golami ograć Rosjan



Szmal tym razem bez rewelacji, Jurkiewicz podobnie i kolejny karny zwalony na domiar złego francuski keeper ciągnął jak natchniony
 
Strasznie szkoda ... Nasi zagrali dzisaj bardzo dobry mecz, to się chwiali. Boli, że po tak dobrej grze przegrywamy jedną bramką. Smutno :-)



Pozostaje gra o życie z Rosjanami
 
Kurde, szkoda naszych chłopaków, bo dali z siebie wszystko. Z Serbią przegrana przez te nieszczęsne karne. No nic, wygrywamy z Rosją różnica więcej niż 2 bramek i mamy drugie miejsce w grupie przy wygranej Francji.
 
Zagrali dobry mecz? Panowie rażąca nieskutecznośc i to w sytuacjach 200% procentowych, wiem Francja, topowy zespół ale do ch*** jak się psuje takie sytuacje to nie ma co liczyć na cud. Po raz kolejny mizeria Lijewskiego i Bieleckiego którzy powinni już odejść, zrobili swoje już.
 
Lijek jeszcze w miare, ale Bielecki to teraz jest dno i metr mułu. Nie nadajesię chlopak na reprezentacje. I czy ktos kurwa nauczy sie w tej druzynie rzucac karne?
 
druga polowa byla niesamowita:)brawo POLACY!!!:-) to co robil Szmal to kosmos:) francja ogra serbie i wychidzimy z 2pkt ,a tak zle sie zapowiadalo.



gdyby Polacy grali tak cale mecze jak drugie polowy na tych mistrzostwach to bybyli najlepsza druzyna swiata
 
bałem się, że Ruskie mimo heroicznej obrony naszego zespołu nie trafią w bramkę w ostatniej akcji:-)
 
Już się bałem, że wygrają większą iloscią bramek niż dwie ale udało sie wygrać tyloma ile było trzeba, you know what i mean :-)



O pierwszej połowie nie chce pamiętać. Za II częśc gry wielkie brawa :-)
 
Dzięki, bo na tv.wp mi nie pokazuje tego... Dobrze, bo ojciec usiłował mnie przekonać,że mecz jest o 18 i byśmy przegapili :-) Niezawodny Voranek!
 
Back
Top