Piłka ręczna

Kees Jak myslisz Kubisztal zasługuje na miejsce w reprezentacji na turniejach bo moim zdaniem NIE a na mistrzostwa pojechał bo Rosinski miał kontuzje
 
Kubeł podczas gry w Płocku był najrówniej grającym zawodnikiem. Teraz będzie grał w Zabrzu i to jest ogromna strata dla Wisły. Nie wiem, jak będzie grał podczas sezonu, jednak ja bym go wziął. Wiadomo - nie jestem do końca obiektywny, ale on ma równą formę jako jeden z nielicznych przez cały sezon. Oby tylko Biegler nie dawał mu strzelać karnych, bo to mu w reprezentacji ewidentnie nie wychodzi. Ciekaw jestem, co pokaże w nowej drużynie.
 
Ciężko mi jest to oceniać. Obaj dobrze grają i mogą grać w kadrze razem. Ja wolę Kubisztala, ale ja nie jestem do końca obiektywny.
 
Ciekawe czy Lijewski podpisze kontrakt z Wisła? Jak jesteś z Płocka to pewnie wiesz coś więcej na ten temat.
A co do Atletico to pewnie jego miejsce zajmie kolejna drużyna w tabeli z ligi hiszpańskiej.
 
Na poziom reprezentacyjny za słaby ,On jest dobry gdy gra przeciwko słabszym drużynom ,Solidny rzemieślinik .
 
@Al,



Jest kilka wariantów odnośnie zastępstwa Atletico - może taki też jest, ale w obliczu kryzysu w Hiszpanii wątpię, żeby drużyny chciały grać w LM, bo po prostu ich nie będzie stać.



Lijewski - lubię go, ale za cenę 30 000 • + mieszkanie (tyle początkowo żądał, teraz chce ponoć ok. 20 000 • ) wolę go nie widzieć. Nie ma po co przepłacać, on długo już nie pogra.







@TwardyB,



Witaszek tak zapowiadał w wywiadzie, tzn. mówił, że są z nim w kontakcie :-)
 
Może Hamburg jako obrońca tytułu nie będzie musiał grać barażu o LM? Dziwne, że nie mają zagwarantowanego miejsca w przyszłym sezonie.
Czytałem, że Lijewski dostał propozycje przedłużenia kontraktu, ale widocznie za mało hajsu mu oferowali. Już lepiej niech Wisła inwestuje w młodych, bo Marcin tani nie jest, a jego kariera zbliża się do końca.
 
Aguinagalde w Kielcach. Środek Iskry to jest teraz jakaś masakra. Jestem ciekaw co zrobią ze Stojkoviciem lub Grabarczykiem. Osobiście wolałbym by Polak został a Rastko gdzieś poszedł.
 
Mega transfer. Duże wzmocnienie. Nic tylko gratulować. Cieszy, gdy Hiszpan wybiera Polskę, a nie Barcelonę.



Zaś skład Wisły najprowdopodobniej poznamy w poniedziałek.
 
Niestety porażka 29-27 po średniej 2. połowie, ale ogólnie i tak to jest dobry wynik na rewanż w Płocku, bo w końcu 5500 ludzi na hali zrobi swoje :)
 
Ławkę mamy cholernie krótką :/ szkoda, że w drugiej Omeyer zszedł, bo ten drugi miał okres, że wszystko ciągnął.
 
BóJCIE SIĘ CHAMY, DO LIGI MISTRZóW WRACAMY!



Stało się! 28-23 dla Wisły. Drugi raz w historii 2 polskie drużyny LM piłkarzy ręcznych, a pierwszy raz w jednej grupie.



Nie mogę się doczekać meczu z Kielcami w ramach LM... ;)
 
ku*** musze się w końcu zmobilizować i zacząć chodzić na inne mecze po za Mustangami:) Niedługo zamedluje się w Płocku na stałe więc może się to uda:) Kees jak co to idziem na bro jakieś ;]
 
tak głośno na hali to jeszcze nie było ... Wyszedłem cały mokry tak morde darłem a jutro to nic nie mówię ... MARIN SEGO !!!
 
Yagiel, trzymam za słowo :D być z Płocka/okolic i nie chodzić na ręczną to grzech! :p



spontan, na jakim sektorze byłeś? ;) oj było i głośniej na tej hali już - mecze z Kielcami chyba wszystkie i ważniejsze z np. Kilonią, ale fakt - doping był zajebisty.



Marin nam wybronił tę Ligę Mistrzów! ;) świetna gra, a to dopiero pierwszy miesiąc treningów pod wodzą Cadenasa, no i trzeba brać pod uwagę komunikację w drużynie - w pierwszym meczu wyglądało to śmiesznie. "Petar, Petar", no ale wiadomo - będzie dobrze ;)
 
Liga Mistrzów już wystartowała, ale dopiero dzisiaj startują "polskie mecze"! O 17 Wisła z THW Kiel, a o 19 Iskra z Dunkierką. Transmisja na Canal+ Family.



spontan, idziesz na mecz? (głupie pytanie pewnie, nie iść na THW... :D)



Al, nie przedłużyli. mecze teraz są na kanałach z paczki nc+. jest lepiej, bo są aż cztery mecze z kolejki, a Polsat dawał tylko 2/3.
 
Polsat sport nie przedłużył licencji na LM? W programie nie ma żadnego meczu. Trzeba będzie się męczyć na streamie.
 
No i po dwóch Świętych Wojnach. W obu górą Kielce, mecze bardzo dorbe. W szczególności dzisiejszy - prawdziwa promocja dla polskiego sportu.



Bez ławki Wisła nic nie osiągnie. Syprzak cofa się w rozwoju i robi się z niego drugi Rasiak. Zmarnowany karniak Ghionei... Przegrana tylko i wyłącznie z naszej winy. Gratulacje dla Kielc, a raczej dla Bertusa, że stworzył taki zespół. My z Orlenem jako sponsorem nic nie zrobimy. Budżet i tak mamy 2x mniejszy.



Za tydzień ważny mecz Wisły z KIF Kolding o być może 3 miejsce w grupie.
 
ehh wszystkie mecze Wisły z Vive wyglądają tak samo...Syprzak faktycznie drewniany, kiedy parę lat temu mówili o nim, jak o dużym talencie, to teraz wciąż stoi w msc albo nawet kilka kroków wstecz, zresztą Paczkowskiego to się tyczy tak samo.
 
cruor, raczej pójdzie. Oficjalnie nie ma żadnej informacji, ale coraz więcej się o tym mówi. Zresztą mina Wenty mówiła chyba wszystko. Podobno Kielce chcą jeszcze Sego, Ghioneę, ale zobaczymy. Ta dwójka przebiera w ofertach i szanse na to, że zostaną w Wiśle są według mnie minimalne.



A i zresztą gdyby Paczas odszedł do Kielc, to nie będzie tak znienawidzony jak Chrapkowski. Paczkowski nigdy nie utożsamiał się tak z Wisłą jak Chrapek. Nigdy nie prosił o prowadzenie młyna...
 
Back
Top