Piłka ręczna

ten mecz to moim zdaniem tylko formalność. Schody zaczną się w nastepnych spotkaniach. Ogólnie w tym turnieju nie oszczedzają naszych, dostaliśmy chyba najgorsze zespoły jakie mogliśmy a i tak prezentujemy się na ich tle bardzo dobrze.
 
Formalność? Piłka ręczna na Białorusi bardzo się wzmocniła, o czym świadczy bardzo dobry skład Dinama Mińsk. W lidze białoruskiej znajdziemy wielu dobrych zawodników, na przykład Rastko Stojković, Ivan Nincević czy Dean Bombac. W reprezentacji jest Siarhei Rutenka... W turnieju noworocznym Białoruś nas pokonała 31:28.



Sądzę, że wygramy, ale łatwo nie będzie. Stawiam na podobną grę, co z Rosją.
 
nie przesadzaj Kees. gdzie Rosja a gdzie Białoruś... może troche przesadziłem z ta formalnością ale nie bedzie to tak trudny mecz jak te poprzednie 3 które za nami.
 
prowadzimy dwoma, nic nie jest pewne a trener wpuszcza jakiegoś siuska na bramke zamiast szmala przez co białorusini trafiają 4 gole z rzedu... co za logika:-) Wenta wróc!
 
ja pierdole co za koncowka :-)dlaczego oni nie moga wygrac normalnie ,bede zyl o 5 lat krocej
 
Ależ to był mecz. Podobne emocje jak słynny mecz z Norwegią i rzut Siódmiaka.
 
Co oni kurwa zrobili :-) Ile tam było? 27-30 i na 31-30... Jurkiewicz robi całą grę, jak go zabrankie to piździec.
 
Z Francja i Serbia sie nie udalo, dzis dopisalo nam szczescie. Nie zmienia to faktu ze gralismy bardzo slabo
 
kto mowil ze bedzie latwo z bialorusia?


ja ;D



nie spodziewałem się tak słabej postawy Polaków i idiotycznego zagrania w postaci wprowadzenia wyszomirskiego przez co musieliśmy potem nadganiać wynik.
 
Jak się nie zna na tym o czym się pisze to lepiej siedzieć cicho...



Szmal do zmiany miał bodajże skuteczność na poziomie 20%, w dodatku był karny i dostał w nos chwilę wcześniej więc decyzja z Wyszomirskim (który przecież już nie raz pokazał że też jest kozakiem) uzasadniona i na pewno nie "idiotyczna"... Bo nie raz właśnie rezerwowy bramkarz potrafi odwrócić losy meczu :)
 
a co takiego niby bronił wyszomirski? Ludzie, zdarzyły mu się dwie, góra trzy udane obrony i wsio.
Bo nie raz właśnie rezerwowy bramkarz potrafi odwrócić losy meczu :)
co ty gadasz wgl, po wstawieniu wyszomirkisego na bramke Białorusini odrobili straty a potem wyszli na prowadzenie więc kto tu jakie losy odwracał. Polacy wyszarpali to zwycięstwo ledwo ledwo.
 
Co? Polacy grali tragicznie ze Szmalem na bramce, wszedł Wyszomirski i w 6-7 minut obronił te kilka piłek, mimo to nasi nic nie wsadzali i wpuścił kilka normalnych bramek, więc nie jest tak źle jak usiłujesz to kreować.
 
jest tak ja napisal Hubi ,nie rob z Piotrka kaleki co nie umie bronic , obronil 3 pilki ,rzuty Rutenki i karne wiadomo prawie nie do obrony, Szmal do momentu zmiany mial chyba ok 23% obron wiec marna skutecznosc,
 
Co? Polacy grali tragicznie ze Szmalem na bramce, wszedł Wyszomirski i w 6-7 minut obronił te kilka piłek, mimo to nasi nic nie wsadzali i wpuścił kilka normalnych bramek, więc nie jest tak źle jak usiłujesz to kreować.


ty za to próbujesz zbyt barwnie to przedstawić.







dzisiaj będzie ciężko...
 
Back
Top