Piłka nożna

Jako fan Barcy powiem szczerze że w roku 2014 Cristiano był lepszy od Messiego ;) Pytanie tylko czy Neuer nie zasłużył najbardziej?.. ;)
 
Jako fan Barcy powiem szczerze że w roku 2014 Cristiano był lepszy od Messiego ;) Pytanie tylko czy Neuer nie zasłużył najbardziej?.. ;)
Czym? Wygrał MŚ, ok. Co jeszcze zrobił Neuer i czym ludzie się tak podniecają. Tym, że bawi się w lotnego i wychodzi na połowę boiska? Za to przyznaje się złote piłki?
 
Też uważam, że nagroda dla Neuera to byłby absurd. Koleś by wygrał nie za umiejętności, tylko robienie show, niebepiecznego show. Do teraz mam w głowie mecz z Algierią i interwencje na centymetry w chuj daleko od swojej bramki. Niepotrzebne ryzyko. Gdyby wtedy się spóźnił, byłby antybohaterem roku
 
Czym? Wygrał MŚ, ok. Co jeszcze zrobił Neuer i czym ludzie się tak podniecają. Tym, że bawi się w lotnego i wychodzi na połowę boiska? Za to przyznaje się złote piłki?

Bardziej chodziło mi o wywołanie dyskusji stąd na końcu zdania 3 kropki niż o sam fakt że Neuer powinien ją dostać ;) Nie zapominajmy też że wywalczenie MŚ to nie jest taki pikuś, nie jeden świetny piłkarz o tym marzy a nigdy tego nie doświadczy ;)

Koleś by wygrał nie za umiejętności, tylko robienie show, niebepiecznego show.

Z tym akurat się nie zgadzam. Można zarzucić mu że czasem ponosi go duża fantazja i dużo ryzykuje ale często wyręcza też obrońców swoimi wypadami z bramki. No i co najważniejsze uważam że akurat umiejętności to mu odmówić nie można.
 
Dla mnie on nawet nie był najlepszym bramkarzem mistrzostw. Gdybym ja głosował dałbym trójkę 1. Cris 2. Leo 3. Robben.
 
Dziennikarze w tym roku głosowali na Cristiano, zdecydowanie. Trenerzy i kapitanowie trochę nabili statystyk Messiemu.

CR faktycznie poleciał z tym Benzemą i Bale w Ramosie nie widzę nic dziwnego akurat
 
Jeszcze zjebę chyba za to dostał. Dobrze Robercik zrobił, niech głosuje wg swojego sumienia, a nie na zasadzie "swój swojemu".
 
Ramos totalnie zgubił krycie przy pierwszym golu, chociaż to wina Pepe. Bramka wcale nie ratuje Sergio, nie wiem co się z nim dzieje...
 
No jak się dośrodkowuje co 2-3 minuty, a w polu karnym jest 10 pasiastych, to nie dziwne, że bramki nie chcą wpadać.
 
tumblr_mxqohrcFbZ1r4749xo1_r1_400.gif
 
Kurwa mać, gra Benzemy ( o ile można to nazwać grą) to jest jakiś żart. On dotyka piłki raz na 15 minut a jak już jej dotknie to i tak spierdoli... Bale w sumie oprócz asysty to też zagrał tragiczny mecz i to już kolejny raz. Ogólnie dzisiaj tylko Isco zagrał dobry mecz. No może jeszcze Marcelo, pare razy pokręcił zawodnikami Atletico. W obu połowach stracić gola w pierwszej minucie i to jeszcze po strzałach Torresa to na prawdę wstyd. Nie mam pojęcia dlaczego tak w 60 minucie nie został wpuszczony na boisko Chicharito, tylko do końca grał tragiczny Benzema, który kolejny już raz pokazał, że lepiej mu wychodzą selfie na intagrama niż kopanie piłki.
 
Nie ma co szukać chuja w całym w ataku. Obrona była tragiczna, Ramos zagrał na -1, reszta na 1, tylko Marcelo gdzies na 3.
 
Ja tam ten wynik mam głęboko w dupie, Atletico zasłużyło i tyle, fakt gole Torresa to jest wsyd na maksa, ale to co mnie wkurwia, to ta gówniana ławka Realu i dwie zmiany w meczu. Jak jest rekordzik i wygrywają mecze, to wszystko cacy, a jak trzeba gonić wynik, to 90 minut z Benzemą bez formy wywierca mi dziurę w mózgu :]

Modrić wróć !!!
 
@TwardyB

Jese przed kontuzją grał bardzo dobrze. Wiadomo, że po tak poważnej kontuzji potrzeba czasu żeby wrócić do formy. Póki co Jese dostaje tak mało minut, że nie dziwie się, że na razie gra przeciętnie.
 
Szpaku dzisiaj był mistrzem... Sukinsyn, przerastał sam siebie. On już taki otumaniony jest czy może coś wypił przed?
 
Back
Top