Piłka nożna

Za takie zachowanie Ronaldo powinien być zawieszony na kilka meczy. Brandao za uderzenie w tunelu z główki w Motte został zawieszony na miesiąc, a tu się Cristiano dopuścił się w trakcie meczu uderzenia z pięści, z nogi. Powinna być sprawiedliwa kara bez względu na klasę zawodnika.
 
Ta przepychanka podczas rzutu rożnego to typowa akcja w każdym meczu każdej ligii, więc nie wiem po co to tutaj wrzucać...

@mateusz19191010

Porównujesz uderzenie kogoś z główki w nos, w tunelu do kopnięcia w nogi w czasie meczu? :eek:

Nie żebym bronił Ronaldo, bo jego zachowanie było chamskie, należy się kara, ale nie przesadzajcie już z tym. Zaraz ktoś powie, że powinno się go ukrzyżować...
 
Uderzenie z główki poza boiskiem i nie w trakcie spotkania do kopnięcia po nogach i uderzenia w twarz w trakcie (zresztą jak widać, niejednokrotne)? Faktycznie, nie powinno się porównywać takich sytuacji...
 
Mam wrażenie jakby niektórzy tutaj pierwszy raz oglądali mecz piłki nożnej. Nie radzę włączać ligi angielskiej, bo dopiero oburzeni będziecie...
 
Ta przepychanka podczas rzutu rożnego to typowa akcja w każdym meczu każdej ligii, więc nie wiem po co to tutaj wrzucać...

@mateusz19191010

Porównujesz uderzenie kogoś z główki w nos, w tunelu do kopnięcia w nogi w czasie meczu? :eek:

Nie żebym bronił Ronaldo, bo jego zachowanie było chamskie, należy się kara, ale nie przesadzajcie już z tym. Zaraz ktoś powie, że powinno się go ukrzyżować...
Przepychanka przepychanką, no ale bez użycia pięści. Wiadomo emocje, końcówka meczu, ale bez przesady.
Wiem, że to inna sytuacja, ale Gervinho w PNA za uderzenie rywala został zawieszony na 2 mecze


@Thai , jeżeli angielska to przykład Shelvey, Fellaini, Giroud uderzyli rywala i zostali zawieszeni.
 
Odjebało co poniektórym, sprzedał kopa, zwykły faul na czerwo i tyle, ale debile dostali adhd bo przecież CR i jest się do czego przyjebać. A komentarz Hubiego doskonale przedstawia jego wiek - 15 lat i przejmowanie się opinią całego świata haha. W futbolu odchodziły dużo większe akcje od Cantony, po bańki z całej mocy, liście jak np Roberto Carlos i Ribbery a tu się tuptusie odzywaja po kopniaku w nogi. Ja pierdole, jakbyście jeszcze nie byli fanami MMA to bym sie nie dziwił, a tak to tylko cisną się na usta słowa Walusia: koniobijcy z przed monitora :D ktorzy nigdy sportowej złości nie uświadczyli i ich nie poniosło.
 
@magik ty no kurwa co innego zwykły brutalny faul w trakcie gry a co innego najpierw zajebanie typowi łokciem w trakcie gry a później jeszcze 1 chujowa akcja zajebanie w morde i jeszcze kopnięcie w nogi, a potem jeszcze bucowata akcja z emblematem na koszulce, ale to już nie podlega każe, kilka meczy conajmniej powinno być dla niego zawieszenia.
 
Zwykły faul na czerwo, Pepe też zwykły faul na czerwo też kiedyś z Getafę miał.

magik jest bardziej popierdolony niż myslałem. Ja mam w dupie opinie całego świata, ale przy wyborze Złotej Piłki 2015 to może mieć duże znaczenie :)

Za czasów gdy mogłem jeszcze grać w piłkę, się napierdalałem na boisku kiedyś właśnie za takiego otrzymanego kopniaka, więc coś tam mogę wiedzieć o sportowej złości alfo i omego tego forum.
 
@ instinct karze*

A to nie był faul w trakcie gry? A akcja z emblematem to typowy CR i pokazanie ze Real jest najlepszym klubem obecnie na świecie, mógł odpuścić, ale ten kto się spodziewał pokory ten chyba nie wie jaką jest osobą CR.
 
Kurwa uderzenie łokciem... Jeszcze latające kolano niedługo będzie hahah. :D Fakt przesada, to nie jest zwykły faul na czerwoną, ale bez przesady kurwa, bo jeśli to podlega jakiemuś dłuższemu zawieszeniu to Suarez od kilku lat już powinien być na przymusowej emeryturze.
I co do akcji w trakcie schodzenia z boiska. Co tam było bucowatego? Tak jak magik pisze, było to tak jakby pokazanie który klub rządzi na świecie i tyle. Rozumiem gdyby to zrobił np. Modric czy ktoś inny, ale CR po prostu taki jest i tyle.


http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56826
 
Last edited:
Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że uderzenie w twarz powinno być 10 razy mniej karane niż ugryzienie. Czym to się różni? Jak dla mnie czysta hipokryzja.
Tak btw, wielcy twardziele orlikowi się znaleźli, co sobie pewnie skaczą do gardeł po każdym wślizgu. Po to dostaje tyle pieniędzy, o których każdy z nas może tylko pomarzyć, żeby takich rzeczy nie odpierdalać.
 
przypominam że Suarez był w chuj czasu na banicji za ugryzienie, więc nie wiem czy kilka meczy jest równe temu co Suarez dostał, pozatym powinno być tak samo karane. niesportowe zachowanie to niesportowe zachowanie.
 
@Suchar
Uderzeń w twarz w piłce nożnej rocznie jest w chuj dużo a ugryźeń? Jeśli na prawdę nie widzisz różnicy to pozostaje mi współczuć. :)

I to nie było uderzenie w stylu Zidane'a czy tego wyżej Gervinho, w którym oboje podeszli do przeciwnika i mu zajebali jakby to była jakaś bójka.
 
Argument typu: gwałtów na małych dziewczynkach rocznie jest w chuj dużo, a na małych chłopcach nieporównywalnie mniej. No kurwa, serio? Co ma jedno do drugiego?
 
PalatableCandidEastsiberianlaika.gif

Thug life. Szczerze to sie troche zawiodlem po tym jak czytalem komentarze ktore wysylaly Ronaldo na kilku meczowa banicje, a zobaczylem tak slaba akcje. :(
 
Panowie gdzie oglądacie mecze lig zachodnich? Nie chce mi się kopać całego tematu a już nie mam NC+ i bym prosił o jakieś fajne linki/strony oczywiście z dobrą jakością! Może być na maila [email protected]
 
Argument typu: gwałtów na małych dziewczynkach rocznie jest w chuj dużo, a na małych chłopcach nieporównywalnie mniej. No kurwa, serio? Co ma jedno do drugiego?
Kurwa, poważnie aż tak płytko myślisz? Teraz podam Ci prosty i trochę głupi argument, ale chyba się nie da inaczej. Większość ludzi, którzy się kogoś wkurwią, czy z kimś spinają to się biją i uderzają w twarz. A kto gryzie? Chyba ktoś kto siedzi w psychiatryku albo zwierzęta. I jeszcze raz powiem, że to nie było uderzenie w stylu Gervinho, który podszedł do rywala tylko po to żeby mu jebnąć, w czasie gdy gra była wstrzymana...
 
Last edited:
Back
Top