Piłka nożna

Jeżeli nie, to Real na Atletico będzie miał 4 obrońców... Nacho, Varane, Carvajal, Arbeloa, bo właśnie Marcelo dostał żółtą kartkę chuj wie za co..
 
@Thai Coentrao ma ponoć być gotowy na sobotę, tako rzecze nasz trenejro.

James wypadnie pewnie na kilka miesięcy ::sick::
Luka WRÓĆ !!!

W Dortmundzie nadal katastrofa.
 
Last edited:
Oby ta bramka była oficjalnym zakończeniem kontuzji Jese i chłopak bedzię sie tak rozwijał jak przed nią.. mega talent.
 
James ze złamaną kością śródstopia, conajmniej dwa miesiące poza grą. Ramos dwa-trzy tygodnie też nie pogra. I to wszystko przed derbami z Atletico, boje się o Isco, bo wczoraj utykał co chwilę i był wycieńczony gdy schodził z boiska, a na tą chwilę to najlepiej grający zawodnik Realu, bez niego i Modricia Real będzie miał problemy z pomysłem na grę. Ale z pozytywów, wraca najlepszy zawodnik na świecie, który kończy dzisiaj 30 lat. Jak ten czas zapierdziela, pamiętam, że w momencie gdy się o nim dowiedziałem i go polubiłem to miałem 7 lat, on 18, a teraz CR7 kończy 30 lat :eek:
 
Komitet Rozgrywek nie przychylił się do pisma Realu Madryt i podtrzymał żółtą kartkę, którą Marcelo zobaczył w meczu z Sevillą. Sędziowie stwierdzili, że klub nie przedstawił wystarczających argumentów, które pozwoliłyby odwołać decyzję sędziego. Na dzisiaj Marcelo nie może zagrać w sobotnich derbach Madrytu. Real Madryt odwoła się teraz najprawdopodobniej do Komitetu Apelacyjnego, który pismo rozpatrzy w piątek. Co ciekawe, Komitet Rozgrywek zgodził się z Królewskimi w innej sprawie i anulował kartkę Varane'a.

:mad: Jakie argumenty, wystarczy obejrzeć powtórkę, żeby wiedzieć, ze tutaj za chuja nie było mowy o kartce, ba ciężko było faul pokazać.
 
B9ImysGIgAAIdLi.jpg


Messi zmienia barwy klubowe. #Thuglife
 
Di Maria chce uciekać z United bo mu się do domu włamali . W Madrycie też z nim jakieś problemy były bo nie śledziłem za bardzo ?

Najdroższe transfery zimowego okienka transferowego do klubów europejskich - pierwsze 3 najgłośniejsze , Cuadrado największa niespodzianka, ale samo okienko bardzo spokojne.

Lp. Piłkarz Dotychczasowy klub Nowy klub Kwota (w euro)
1. Juan Cuadrado ACF Fiorentina Chelsea Londyn 33,4 mln
2. Wilfried Bony Swansea City Manchester City 32,3 mln
3. Andre Schuerrle Chelsea Londyn VfL Wolfsburg 32 mln
4. Enzo Perez Benfica Lizbona Valencia CF 25 mln
5. Bernard Silva Benfica Lizbona AS Monaco 15,75 mln
6. Gabriel Paulista Villarreal CF Arsenal Londyn 15 mln
7. Seydou Doumbia CSKA Moskwa AS Roma 14,4 mln
8. Lucas Silva Cruzeiro Real Madryt 13 mln
9. Ryan Bertrand Chelsea Londyn Southampton FC 12,78 mln
10. Manolo Gabbiadini Sampdoria Genua SSC Napoli 12,5 mln



Wypożyczenia najbardziej popularnych piłkarzy:

Piłkarz Dotychczasowy klub Nowy klub
Cani Villarreal CF Atletico Madryt
Fernando Torres AC Milan Atletico Madryt
Alessandro Matri Genoa CFC Juventus Turyn
Joel Campbell Arsenal Londyn Villarreal CF
Matija Nastasić Manchester City Schalke 04
Lukas Podolski Arsenal Londyn Inter Mediolan
Marcelo Brozović Dinamo Zagrzeb Inter Mediolan
Xherdan Shaqiri Bayern Monachium Inter Mediolan
Davide Santon Newcastle United Inter Mediolan
Alessio Cerci Atletico Madryt AC Milan
Luca Antonelli Genoa CFC AC Milan
Mattia Destro AS Roma AC Milan
Salvatore Bocchetti Spartak Moskwa AC Milan
Victor Ibarbo Cagliari Calcio AS Roma
Mohamed Salah Chelsea Londyn ACF Fiorentina
Cristian Rodriguez Atletico Madryt FC Parma
Joao Pereira Valencia CF Hannover 96
Aaron Lennon Tottenham Hotspur Everton
Lucas Ocampos AS Monaco Olympique Marsylia
 
No to siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy. Za 15 minut derby północnego Londynu. C'mon Spurs!!
 
A chciałem kupić Mesuta do FPLa, a stwierdziłem,że maja za trudny terminarz.
Lekki spalony przy pierwszej bramce był, ale co potem Atkinson odjebał z niegwizdaniem ręki Masona :o o:
 
Spurs są zdecydowanie lepsi, gdybym nie miał Arsenal z podpórką w Kirasówce to bym zwątpił.

To co się działo po bramce Kane- coś ekscytującego!

Tylko to napisałem i KANE! ale on jest kapitalny!
 
Back
Top