Piłka nożna

Znowu kolejka w której trzeba było obstawiać na odwrót z podpartymi remisami. Kurwa jeszcze Barca wygra u siebie z Atl. i zostanie mistrzem.
 
Atletico po prostu nie chce tego mistrzostwa. Przejebać z Levante, teraz remis z Malagą. Barca spokojnie może spiąć dupe i jebnąć ich 1:0 w otatnim meczu.
 
Paraolimipada nabiera nowego znaczenia w walce hiszańskich ślimaków o prymat mistrza. Real w 3 ostatnich meczach 2 puknty na 9, nie chcę nawet pisać gdzie byłby dzisiaj gdyby je wygral, a temu siwemu prosiakowi nawet już brew opadła i tak mu graj ...
 
o kurcze...



dopiero spojrzałem na wyniki hiszpańskiej.



niezłe jaja... wielka trójka traci punkty z kimkolwiek ostatnio.



rzeczywiście, jakby te mistrzostwo śmierdziało.



parę dni temu ironicznie napisałem, że mistrzem powinna zostać celta vigo.



patrząc na 5 ostatnich spotkań rzeczywiście powinna... :-)
 
skład Anglii na Mundial



BncJtU2CUAE-kGP.jpg
 
Mój finał marzeń Argentyna - Anglia, ale obie ekipy pewnie szybko polegną. Nie zdziwie się jak Anglia nie wyjdzie w ogóle z grupy bo będą za Włochami i Urugwajem.
 
J.Hart

G.Johnson | P.Jones | G.Cahill | L.Baines

R.Sterling | R.Barkley | J.Wilshere | D. Sturridge

R.Lambert | W.Rooney



Ja bym taki skład wystawił :)
 
Do czego to doszło, że emocjonujemy się składem Anglików





J.Hart



G.Johnson | Jageilka | G.Cahill | L.Baines



R.Sterling | Gerrard | J.Wilshere | Lallana



W.Rooney

D. Sturridge
 
Bainesa za Shawa? troche oldschoolem sie kierujecie, Luke zjada wszystkich lewych obroncow FPL ostatnio. bez Barkleya? swietna forma rowniez. tej reprezentacji trzeba blysku.
 
jak dla mnie pozycja bainesa na lewej stronie jest niepodważalna.



nie zdziwiłoby mnie jednak gdy baines i shaw pojawią się w którymś momencie meczu na murawie jednocześnie.



hart



johnson- cahill- jagielka- baines



milner- gerard- henderson- lallana



rooney



sturridge.



i andy caroll przed telewizorem!!!!!!
 
:-) Oficjalnie: Rio Ferdinand odchodzi z United



:-) Sky sports donosi, ze Diego Costa bedzie pilkarzem Chelsea za kwote 32 mln funtów.
 
Belgia idzie po mistrza, mi się podobają powołania Anglii.


Hart, Shaw, Cahill, Jagielka, Johnson, Sterling, Gerrard, Wilshere, Oxlade, Rooney, Sturridge. - taką 11 bym chciał ich widzieć. :-)
 
Back
Top