Piłka nożna

10307389_709617819098320_2387765395618806473_n.jpg
Co ten Rakitić?:-)
 
dabluje:



Milik w Ajaxie na rok! wypozyczenie z opcja pierwokupu - dobry ruch, oby pogral wiecej niz w Augsburgu. szczerze to szkoda, ze niemiecka druzyna az tak dobrze sobie radzila w tym sezonie, przez to pewnie tez Arek nie gral, wieksza presja i cele druzyny - miala byc walka o przetrwanie. :)
 
Wayne z lollipopem na wyjebce, hahah! Szreku sobie offseason robi gruby! NA BRAZYLIE BIEGAJ!
 
to stara fotka, ale jej nigdy nie widziałem wcześniej dlatego wrzucam - gość zarabiający obecnie coś koło 1,5 mln zł tygodniowo



oby ruszyli w tym sezonie z solidnymi zakupami bo nie wytrzymam takiej amatorki drugi rok z rzędu
 
te 'zamierzchle czasy' pasowaly mi jedynie ze wzgledu na zonke, bo teraz wyglada o wiele lepiej. sam Rooney? szrek jak zawsze. :)



laczony jest Kross, Hummels, Reus, Shaw, Carvalho, Cavani i wiele innych. jak zrealizuja z tego dwa chociaz to jestem szczesliwy.



priorytet to oczywiscie dwaj niemieccy pomocnicy, przynajmniej moim zdaniem.
 
ohohohoho, bo BVB takie mocne bedzie bez Lewego i w ogole ten sezon pelny sukcesow. juz kurwa nie umniejszajmy jednego z najwiekszych klubow na swiecie. (tak, wciaz, jak ktos sie nie zgadza to rzucac argumenty, poodbijam pileczke chetnie w tej 'sprawie')



historia trofeow tego klubu zjada cfc i city razem. jeszcze wroca z hukiem i sie co niektorzy zdziwia.
 
Myśle,że jak rzucą z 70mln dla BvB, to Reus i Hummels będą pykali już w ManUtd. Jak do tego by kupili Krossa to następne sezony zapowiadały by się świetnie dla fanów Utd. Jakiś dobry lewy obrońca (Shaw?) i paczka potężna :-)
 
mi tak naprawde to wystarczy Kross... jesli go sie wyciagnie z Bayernu na srodek do United... omg. :)



https://www.youtube.com/watch?v=X6CN4RGv580



taki luzny kawalek, ale quebo i bonson zajebiscie polecieli, a do tego dobry 'temat', haha.
 
Ogarnąłem sytuację z Rakiticiem (link wyżej już nie działa) i stwierdzam, że ładnie internety napompowały. To zdjęcie wygląda jakby sobie jęzory do gardeł pchali, a tu widać, że to był tylko "niewinny buziak".
Obstawiam, że to jakiś zakład jak strzyżenie włosów Camoranesiego po zwycięstwie w MŚ w 2006, ale i tak:

tumblr_mrch3hauft1qbmz6lo1_400.gif


Film
.
.
.
 
Chodzą słuch, ze Rakitic "romanswał" z Realem - tutaj by mógł w każdym meczu w ślinę z Ramosem uderzać xD



Wielki Szacun dla Puyola, takich piłkarzy jest już co raz mniej



BiEy-JBCAAIfLmJ.jpg:large
 
A Lisy przedłużyły kontrakt z Wasylem na kolejny rok. Mam wątpliwości do tego czy bedzie wychodził w podstawowym ale zawsze to fajnie mieć jakiegoś Polaka w polu w PL.



https://www.youtube.com/watch?v=2HYuAq05Gus
 
Kontrakt Messiego stał się faktem, już 7 w ostatnich 9 latach. Oczywiście Leo nie przedłużył kontraktu tylko lekko go odpicował. (20 mln + 4 mln)



Jak to ładnie wyliczył Lebiedziński

Nowy kontrakt Messiego:



20 mln • /rok



1.6 mln • /miesiac



59.523 • /dzien



2.480 • /godzina



W czasie czytania tego TT (7 sek), Leo zarobil 5 euro


http://www.igol.pl/article,19962.html



:-)
 
Mario Mandzukic, nie zostal powołany przez Pepa na mecz Bayern-BVB w pucharze Niemiec, to chyba koniec przygody Chorwata z Bayernem
 
Konkurencja na danej pozycji ambitnemu zawodnikowi nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie, podnosi jego umiejętności.



Swoją drogą nie lubiłem nigdy Chorwata więc niech idzie w świat, byle nie do Juve jak to gdzieś wyczytałem.
 
Back
Top