Piłka nożna

Kurwa! Nie dość żę mega zawodnik to jeszcze kibic Juve! :-):-):-)



10288728_569010716548225_8287289361231789607_n.jpg
 
BoAG_6_IgAABoHQ.jpg












Zobaczymy co zdziała. Lubię go, ale natychmiastowych sukcesów bym się nie spodziewał w szczególności z takimi zmianami w składzie jakie pojawią się w tym roku.
 
dobry wybor, ciekaw jestem najbardziej transferow. ja tam powrotu do top3 sie spodziewam.
 
Ale cycki minimum miseczka C.



Van Gaal mi wizerunkowo pasuje do United. Moyes za bardzo się różnił od Fergusona.
 
Yaya Toure chce odejść z Mancesteru City, rozważany jest też powrót do Barcelony! :-) :-) :-)
 
podobno, bo nikt nie zlozyl mu zyczen na urodziny, haha. :)



+ zarobki niby nie takie. do United, jebac przeszlosc Yaya koniu!
 
ladne!



kurwa zeby United mialo w koncu jakies fajne, ostatnie jakie mi sie podobaly to chyba jak jeszcze CR gral, chodzi o domowki oczywiscie, bo ostatnie biale byly chyba najbardziej trafione, 'azjatyckie' wykonczenie mi mega trafia w gusta.
 
united w tym sezonie miało fajną wyjazdówkę.



gdybym był wkręcony w ten zespół po uszy, pewnie pozwoliłbym sobie na takową...
 
@Yazz chodzi Ci o tą granatową ceratę :D?



Barcelona faktycznie ładne. Gdyby nie ta reklama na klacie to prawie jak powrót do korzeni:)
 
wg Michała Pola/ redaktora naczelnego przegladu sportowego/ LM znika z tvp.



http://www.90minut.pl/news/233/news2331928-Kadra-na-mecz-z-Litwa.html



, a tu kadra na mecz z Litwa 6 czerwca, mowi sie, ze Obraniak i Polanski za Nawałki sa skresleni juz
 
kurwa zeby United mialo w koncu jakies fajne, ostatnie jakie mi sie podobaly to chyba jak jeszcze CR gral, chodzi o domowki oczywiscie, bo ostatnie biale byly chyba najbardziej trafione, 'azjatyckie' wykonczenie mi mega trafia w gusta.


Ktore baju? te Vodaphony i AIG ? najgorszy syf - Pomijając to ze to Nike a oni robia najgorsze koszulki w tym biznesie to ostatnie sezony nie byly zle,obrus w zeszlym sezonie i terazniejsze sa bardzo spoko (jak na Nike). Jakis czas temu czytałem w jednym z zinow ze Adidas ma przejac United ale na razie cisza.



P.S. Yazz wspolczuje serdecznie
 
Ronaldo-001.jpg




mi sie te akurat bardzo podobaly (moze dlatego, ze taka posiadam i to CR'a. :C), prosty styl, v-neck zakryty i dobry fit. ale i tak biale z tym azjatyckim wykonczeniem mistrz.



New-Manchester-United-Away-Kit-3.jpg




takie w czerwieni i domowe gotowe!!!
 
@ baju A gdzie kołnierzyk ja sie pytam ? Brrrrr !!! A idz pan w chu.. z tym kimonem. Az w szafie musiałem pogrzebac...



To jest koszulka a nie jakies popłuczyny.:-)







//i57.tinypic.com/fwn82b.jpg[/img]



#oldschool #thretreble #WANDERLEIapproves
 
HAHA, MAM JA TEZ! ostatnio dostalem w prezencie! szok jaki oldschool!!!



bardziej te pudelka na gorze mi sie podobaja, przeslij mi! <3
 
Back
Top