Piłka nożna

Ayza Gómez, arbiter meczu Athleticu z Realem, wyjaśnił Komitetowi Rozgrywek przy Federacji na prośbę tego ciała, że wyrzucił Cristiano za uderzenie ręką (to wersja ASa, inne media mówią o • ataku • ) Iturraspe, a nie Gurpeguiego. W ten sposób sędzia chce pokazać, że nie popełnił błędu pisząc, że zdarzenie nastąpiło przy zatrzymanej grze, bo Portugalczyk miał incydent z Gurpeguim jeszcze przed gwizdkiem. W nowej wersji protokołu wersja jest zmieniona i tym samym odwołanie Realu Madryt nie ma na ten moment żadnego sensu. Komitet poinformował klub, że ten może podać swoje argumenty do środy do godziny 10:00 (pierwszym terminem był wtorek 14:00). Prawnicy Realu Madryt uważają, że w ten sposób Komitet stawia Cristiano w bezradnej sytuacji ze skazą na procesie. Klub myśli o nieskładaniu nowego pisma. Poza tym Królewscy chcieliby wiedzieć dlaczego oni mogli podać swoją wersję do wtorku do 14, a arbiter miał prawo do jakichkolwiek zmian w protokole i swojej wersji po tym terminie.


Uaktualnienie: Marca informuje, że klub myśli o przedstawieniu, że protokół zawiera fałszywe informacje, bo nie zawiera opisu prawdziwych zdarzeń. Poza tym Królewscy mają zadać pytanie dlaczego za przepychankę dwóch zawodników wyrzucony został jeden.
 
Oficjalnie: Cristiano zawieszony na trzy ligowe mecze. Portugalczyk nie zagra z Villarrealem, Getafe i Elche.


Oficjalnie: Pierdolona mafia rządzi w tym futbolu. Jak za komuny, swój swojego kryje i zamiast otwarcie przyznać, że sędzia zjebał to 3 mecze kary.
 
Zapomniałeś dodać że:

Jeśli kara zostanie podtrzymana, Real Madryt złoży apelację do Komitetu Apelacyjnego, który spotka się w następny piątek. W przypadku, gdy odwołanie nie przyniesie pożądanego rezultatu, Królewscy udadzą się do Hiszpańskiego Komitetu Dyscypliny Sportowej.


Najpierw zmienili protokuł meczowy a teraz tłumaczą się że dwa mecze zawieszenia są za ten gest policzkowania... no ludzie to jest żart, jak taki gest mógł obrazić sędziów? Zwykły pretekst do zbanowania. A w ogóle to dziwie się że nie dołączyli do odwołania wyjaśnień Ronaldo co ten gest według niego miał oznaczać, bo równie dobrze mógl oznaczać upadek po zwykłych dotknięciu twarzy.
 
No ,bo to oznaczało. Ogólnie mi się wydaje,że ten gest był do kogoś z ławki (Coentrao), bo czwarty arbiter miał to w dupie i stał plecami do CR'a w tym momencie. A potem Ronaldo coś tłumaczył Fabio, który chyba nie wiedział zbytnio co się stało i Ronaldo mu tłumaczył dlaczego Gurpegi pizdą jest i co się zdarzyło. Tak czy siak, wszystkiego najlepszego, bo CR kończy dzisiaj 29 lat! Życzę hat tricka w meczu dzisiejszym :-)
 
Hubi jaki wkurw xD
Ja tam jestem zadowolony, Real w meczach z kelnerami (Villarreal bleh) będzie mógł zagrać bez Ronaldo, a w tym sezonie Madryt w takich meczach prezentował najlepszą piłkę.
Wszystko najlepszego CR - nadal odliczam dni i godziny do końca Twojego kontraktu :-)
 
Znany hiszpański dziennikarz Ramón de la Morena z Cadena SER poinformował przed chwilą na Twitterze, że Gareth Bale opuścił przedmeczowe zgrupowanie. Okazuje się, że uraz Walijczyka nie jest jednak w pełni wyleczony. Były zawodnik Tottenhamu nie zagra w dzisiejszych Derbach Madrytu. Tę informację potwierdził już AS i kolejni żurnaliści z Hiszpanii.


Ehh... Jaki wynik obstawiacie? Ja "patriotycznie" 2:1 dla Realu.
 
Faktycznie, co on odjebał z tym samobójem to nie mam pytań :-)



https://www.facebook.com/photo.php?v=745158132162327&set=vb.457782774233199&type=2&theater







Czyli co, finał już znamy :-)?
 
Hubi pewnie jest tak zadowolony, że się najebał dzisiaj !



3-0 Dla Realu ( 72% posiadania piłki dla Królewskich)
 
Gran Derbi w finale jak nic.



Najgorszy zawodnik Realu dziś to...CR7 niestety. Iker wyjął co było trzeba, Modric rozgrywał i uratował setke dla Atletico, Pepe siata, Di Maria siata, asysta i świetna gra, Alonso bardzo solidnie w środku, Jesse siata i dużo dobrych wejść, Ramos niemal bezbłędnie w obronie, Arbeloa naprawdę sporo akcji skrzydłem i dużo walki. Benzema prawie niewidoczny, Morata i Illaramendi też tak sobie. W takiej formie nie ma mocnych na nich w hiszpańskiej.
 
Pepe na beszczela wyśmiał Coste, to było mocne :-)



1549580_10152158457109178_1772920938_n.jpg




CR7 kolejny słaby mecz ale trudno nie zauważyć że nie dostaje piłek, a prostopadłych zero a te są przeca najlepsze dla niego. Ostatnio kilka razy miał pecha jak ten strzał z przewroty, z dystansu na pustą i inne. Wydaje się że w tym roku jest cieniem samego siebie, musi sie w końcu przełamać.



Jese jak tak dalej pójdzie to może i powołanie na mundial dostanie.



Benzema jest zbyt drewniany, coś tam się niby wraca ale nie więcej niż każdy inny na jego miejscu. A jak strzela to tylko takie bramki które każdy na jego miejscu powinien trafić. Jego czas w Realu powinien się skończyć po tym sezonie. Myślałem że może Diego Costa za niego, ale po tym co się dzisiaj działo to jest niemożliwe, wyraźnie jest jakiś jebnięty.



Morata też się wydaje drewniany ale dostaje za mało minut by się przekonać.
 
CR po tych trzech meczach zawieszenia zacznie wracać do formy... Pojadę klasykiem: "Trust me, he back. Trust me."



Ogólnie gra chyba na troche innej pozycji i to mu nie lezy, wczoraj prawie cała pierwsza połowa na prawej stronie, do tego słabsza forma i tak gra. Ale już niedługo, miejmy nadzieję.
 
Eee, wydaje Ci się, na prawej grał tylko w momencie gdzie podczas jakies akcji Jese poszedł na lewo. A tak CR caly czas na lewej śmigał, co widać też podczas rozpoczynania gry np. przez bramkarza.
 
Diego Costa popełnił błąd życia (chyba ze zlecenia Simeone), próbując prowokować Pepe, wtedy gdy wleciał w niego bez piłki, a Arbeloa szybko mu odpowiedział kosząc go i chłopak do końca meczu życia nie miał.
 
Nie chce mi się sprawdzać ale CR7 chyba strzelił najwięcej bramek w tym roku spośród zawodników RM więc generalnie nie ma mowy o słabej formie, ale jak na niego to można tak powiedzieć bo jest to nad wyraz widoczne przez to, że nas przyzwyczaił do średniej min.1 bramki na mecz. Będzie dobrze choć jak strzeli 70 bram w 2014 to sam mu dam złotą piłkę.
 
:-) Oficjalnie: Vidic po sezonie opuszcza United oraz lige angielska




- To już ostatni rok mojego kontraktu - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. - Spędziłem tutaj osiem wspaniałych lat. Mój czas w tym klubie zawsze będzie dla mnie najlepszym okresem w całej mojej karierze.

- Nie rozważam pozostania w Anglii, gdyż jedynym klubem dla którego chciałem tutaj grać był Manchester United i miałem ogromne szczęście móc być jego częścią przez tak wiele lat. Mam kilka opcji do wyboru i z pewnością skuszę się na taką, która będzie najlepsza dla mnie, jak i mojej rodziny.
 
Vidić pare sezonów temu to chyba najlepszy obrońca PL, ale ostatnie sezony to straszny regres, duzy wplyw kontuzji. Szczegolnie ten sezon, prawie jak kazdy zawodnik MU pod wodza Moyesa. Moze w Interze sie odbuduje, nic tylko yczyc powodzenia :)
 
miejse dla Smallinga czy Jonesa, spoko. mega szkoda, charakterny kapitan, zawsze go lubilem, bo potrafil podkrecic. jesli juz mu sie nie chce to niech ucieka z (na ten moment) wiekszego tonacego statku do mniejszego tonacego statku. :)



ten sezon do szczesliwych nalezec nie bedzie.
 
o prosze pzpn ukaral Reissa za korupcje

Piotr Reiss z pełnym poparciem

Jesteśmy zaskoczeni faktem wymierzenia kary Piotrowi Reissowi przez Komisję Dyscyplinarną PZPN, a także okolicznościami upublicznienia tej informacji. Orzeczenie ma charakter nieprawomocny, a ponadto w katalogu kar przewidzianych w Regulaminie Dyscyplinarnym PZPN nie znajduje się środek w postaci podania orzeczenia do publicznej wiadomości.

Zamieszczenie takiej wiadomości na oficjalnej stronie PZPN oraz komunikatorze Tweeter stanowi dla Piotra Reissa dodatkową dolegliwość tym bardziej, że treść wiadomości była podana w sposób nieścisły.

Do czasu zakończenia postępowania, tj. do momentu wydania prawomocnego orzeczenia przez właściwy niezawisły organ, nie będziemy komentowali tej sprawy i nadal wyrażamy pełne poparcie dla Piotra Reissa, a także oczekujemy, że Piotr Reiss nadal będzie w pełni zaangażowany we współpracę z Lechem.



www.lechpoznan.pl
 
Back
Top