Piłka nożna

923b367a3aa65.jpg




I odpowiedź Lecha:



S5IHyqw.png




:-)
 
16 latek z lecha przeszedl do legii i pokazuje elki i mowi ze marzyl o grze dla tego klubu i lech tak odpowiedzial.



Dobrze najebane w glowei musi miec ten chlopak
 
Kijowo spadł, oby się mu nic nie stało.



W studio mówili, że jeżeli CR dostanie żółtą to nie zagra w finale. Oby im się coś pomyliło, bo komentatorzy nic nie mówili na ten temat.
 
CR7 zagra w finale. To jego druga żółta kartka w tegorocznym CdR.







@cRe, Atletico, nie Athletico ;>
 
sory ale co to za faul?



Dla mnie to walka o piłke w powietrzu, nie było tam żądnych rąk i łokci, jedynie bark w bark co jest dozwolone.
 
Ciężka sytuacja do oceny, oboje byli w powietrzu, więc tylko jakieś użycie łokcia mogłoby dać powód do odgwizdania faulu. Też miałem kiedyś na boisku podobną sytuację i wtedy również sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Jak wiemy każdy sędzia inaczej interpretuje.
 
nawet jesli byl to nie na zolta, sedzia dal z racji tego ze chyba uznal to za niebezpieczne zagranie. Nie wiem jak inaczej mozna to wytlumaczyc.
 
chyba krecony licznik ma ten murzyn :D. Juz jutro rusza najlepsza liga swiata i odrazu hit Podbeskidzie-Widzew. Wkoncu po tylu dniach przerwy
 
https://www.facebook.com/photo.php?v=749907231687417&set=vb.457782774233199&type=2&theater



Ależ Mario strzelił bramkę :-)
 
A co to za przejścia miał Balotelli w meczu z Napoli? Chodzi mi o płacz po zejściu z boiska.
 
Back
Top