Piłka nożna

Messi na pewno nie będzie szczęśliwy, że Kun ma kontuzję bo to jego najlepszy kumpel, ale to dobra wiadomość dla obrońców ;d
 
ostatnio wpadłem na pewną ciekawostkę....



niedawno zmarły najlepszy portugalski piłkarz w historii w swojej karierze zmarnował pięć rzutów karnych.



pierwszy niestrzelony miał miejsce w oficjalnym debiucie eusebio.



bramkarzem, który sprawił mu przykrość z tego powodu był... felix mourinho, ojciec wiadomo kogo....
 
TVP szybko zareagowało na gigantyczny odzew kibiców i zweryfikowało swoją ramówkę. Oba półfinałowe mecze między Realem a Atlótico zobaczymy na TVP Sport.


Protesty były prawie jak na Ukrainie, to zmienili zdanie :-)
 
brawo west ham!!!



punkt z chelsea, teraz trzy ze swansea...



jest nieźle, ale jeszcze sporo punktów brakuje, by spokojnie skończyć sezon.
 
ale Sunderland gaz zlapal. :)

'Uwaga kibice Arsenalu!
"Aftonbladet" informuje, że Kim Kallstrom na swoim pierwszym treningu z "Kanonierami" doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na... 2-3 miesiące!
Oficjalnego potwierdzenia nie ma, należy wierzyć, że to tylko plotki'

jesli sie potwierdzi to pierdolne. :)
 
@ Yazz



Carroll dostał czerwoną za to co widać na tym gifie, czy coś jeszce było? Jak tak to szkoda słów na sędziów, jak nie karne z niczego, odgwizdywanie spalonych, których nie było to takie czerwone kartki :)



http://abload.de/img/andydcajsjlj.gif
 
Messi wreszcie bramke w lidze strzela, szkoda, ze z karnego i kontrowersyjnego z tego co czytam. Z taką obroną City zmiecie Barcelone, szkoda, że Aguero kontuzje ma, bo mogłaby być powtórka dwumeczu z Bayernem :)
 
Jak poinformował dziennikarz BBC, David Ornstein Kim Kallstrom nie doznał urazu na treningu. Szwed jeszcze wczoraj poinformował o bólu pleców sztab medyczny Arsenalu. Mimo wykrytego urazu, Arsene Wenger zdecydował się na podpisanie kontraktu z piłkarzem. Według wstępnych informacji Ornsteina, Kallstrom nie zagra przez przynajmniej 6 spotkań.



Jeśli to prawda to nie wiem co ten Wenger sobie myślał jak go wypożyczał. Po tych 6 spotkaniach to Ramsey, Flamini i Rosicky wrócą, więc po co to wypożyczenie.
 
Yazz, skad zamilowanie do takiego klubu jak West Ham?



nie zrozum mnie zle, ale w Polsce najczesciej kibicuje sie klubom zagranicznym jakimikolwiek sukcesami, niewiele jest kibicow klubow z drugiej czesci tabeli EPL.



lubisz puszczac banki? ;)
 
@baju



west ham ma sukcesy tylko na razie jest od nich przerwa...:-)



jakieś trofea krajowe i międzynarodowe w klubowej gablotce stoją, choć już dobrze zakurzone.



czemu west ham?



julian dicks, paolo di canio...



w ogóle grało tutaj wielu świetnych piłkarzy, kibice, piękna tradycja.



śledzę ligę angielską od dawna, gdzieś tak przed pierwszym mistrzostwem fergusona i tak jakos ten west ham został.



sezonowców raczej tu nie ma.... :-)
 
Dzięki za info. Nie wiedziałem gdzie to sprawdzić, bo nie mam telewizji, ani nie wiem co livesports.pl, lfc.pl i mmarocks.pl :( Tak swoją drogą kolego drogi, to u Ciebie chyba nie było lepiej? Stoke wygrało, Lee dostał oklep.
 
'chujowy weekend!' <3



KOLO(L) BEJBI.



cropped_kOLOL.gif




1604501_480843348688696_643179950_n.jpg
 
baju, City cwane. Nie dość, że samo ma niebywałą pakę, to jeszcze osłabia rywali wysyłając swoich agentów :(
 
pewnie Hajto. Ostatnio komentowal i dziekowalem bogu ze nie jestem kibicem bayernu i nie musze go czesciej sluchac.
 
Hajto byl na BVB ostatnio. za kazdym razem jak zaczyna pierdolic o tym, ze BVB traci glupio bramki to nie mija minuta i dostaje jakiegos klopsa Roman, haha. niekonczace sie opowiesci o Groskrojzu i o tym jak oddalby dziecko do adopcji na propsie, Tomek monotematyczny. no i Basti 'tempomat'.
 
Back
Top