Piłka nożna

Kurwa, Ancelotti zamiast dać pograć Moracie, usrał się na fałszywą 9, a pod tą postacią tragicznego Isco, nie wiem gdzie ten chłopak zgubił formę, ale zrobił to 20 meczy temu i pora żeby ją odnalazł, bo początek sezonu miał meeega obiecujący.
 
Mi się wydaje, że ISCO nie gra na swojej nominalnej pozycji, a druga sprawa nie jest pewny siebie, same straty i z piłka na chama do przodu...
 
Ale Isco to nie napastnik tylko ŚPO.



@aqua



Miał wiele szans w środku sezonu na granie na nominalnej i niestety zawodził, dlatego wróciło tridente i narazie Real będzie grał tym systemem bo w nim b.dobrze funkcjonuje duet Alonso-Modrić.
 
dlatego chuj z tymi Iscami, na tej pozycji to moze grac tam Luka, moze grac Bale, moze grac Di Maria, na upartego Cris - jakis inny napastnik z potencjalem jak Jese? Benzema juz 27 lat, pamietam kiedy byl 'prospektem', haha.



Morata starszy od Rodrigueza.
 
Początek sezonu miał b. dobry przecież;) Co jak co ale na tą pozycję to Real ma, aż za dużo piłkarzy.
 
Początek sezonu miał b. dobry przecież;) Co jak co ale na tą pozycję to Real ma, aż za dużo piłkarzy.
 
Jeste to lewoskrzydłowy, nie napastnik. A chyba nie muszę wspominać, że lewe skrzydło w Realu będzie okupywane jeszcze przez jakieś 5 lat przez najlepszego gracza na świecie. Ewentualnie Jese może iśc na prawe skrzydło,ale tam Bale+ Di Maria. Modric najlepiej czuje sie na środku pomocy, więc po chuj pchać go wyżej i marnowac jego potencjał? Taki gracz jest potrzebny, o charakterystyce Ozila, którego wspaniałomyślnie pozbył się Carlo.
 
z tym lewoskrzydlowym to zart czy trollujesz? gosciu gra szpice od kiedy pamietam i strzela bramki, do tego ma swietny instynkt i technike. gruby Isco jeszcze sie pokaze i bedzie takim kibicom nosy ucieral, luz. ;)
 
"takim kibicom" ? Bo wspominam jego dobrą formę?



Nie, nie żartuje. Zawsze jak gra w Realu pierwszym, to gra na skrzydle lub za napadziorem, dlatego jest już skrzydłowym :-) W Castilli też często śmigał na skrzydełku, w reprezentacji U20 czy tam U21 też gra na lewym skrzydle.
 
w formacji jest ustawiony jako skrzydlo albo amc? bo jak dobrze widzialem to za kazdym razem szpica. charakteryzowany jest jako napastnik, w fifie jest jako napastnik (slaby argument, wiem), na oficjalnej stronie jest jako napastnik.



nie umiem tego wytlumaczyc, ale to jest dany rodzaj kibica który np. innej druzynie nie moglby kibicowac. psioczysz na jednego zawodnika, przeklinasz, okreslasz mianem 'tragicznego'. ciekawe co bys poczal gdyby w srodku biegal Ci Cleverley taki... :)



ale od Realu takich pelno. nie wspomne o fcb. dziwna liga.
 
Wolałbym Cleverleya niż Illaramendiego. Nie psiocze, tylko wytykam po prostu wady, które mnie wkurwiają, bo jestem fanem mimo wszystko :-) Tragicznym, określam jego formę, bo potencjał ma wielki i zawodnikiem jest bardzo dobrym (mecz z Betisem z początku sezonu, to było coś!!)



Na stronie Cristiano też jest jako napastnik...



A ja go nigdy nie widziałem ustawionego na typowym napadzie, jeżeli grał Benzema/Morata.
 
Bale na pozycji Isco? To już było przerabiane, on potrzebuje miejsca na skrzydle. A Ronaldo na tej pozycji to już pojechałeś. Jedynie Jese oprócz Isco tam się sprawdzał. O nominalną pozycję Jese nie ma co się sprzeczać bo zdaje się że takowej jeszcze nie ma, albo po prostu jest ona zajmowana. Gra dobrze na wszystkich czterech ofensywnych pozycjach ale ciężko powiedzieć na której najlepiej bo prawie co mecz gra na innej. WYDAJE mi się że jednak lewe skrzydła albo typowa dziewiątka. A swoją drogą już od jakiegoś czasu czekam aż jakiś dziennikarz zapyta się o to Carlo.
 
no, to formacje 4-2-5 moga grac jak tak beda polityke trzymac... :)



serio? to moze jakis transfer zaaranzuj, Clevs z doplata nawet za Illare, serio. malo jeszcze widziales chyba!
 
Illara dzis zajebisty mecz, Ancelotti swietnie wyciaga z niego potencjal - jak mnie wkurwial od poczatku sezonu tak teraz pelen szacun. Szkoda mi Coentrao bo gosc jest niesamowity, mega solidny w defensywie, blyskotliwy w ataku a raczej ciezko mu sie bedzie przebic przez Marcelo, ktorego mam czasami ochote rozszarpac za wrzutki - kazda walona plasko i w obroncow przeciwnika. No dramat. Ogolnie cieszy forma Realu, widac ze styl ktory im Carlo wpaja zaczyna funkcjonowac, mimo ze mecze nie porywaja przez chwilowy brak skutecznosci niektorych graczy.
 
Coentrao ostatnio kiedy nie wejdzie, to albo kontuzja albo kartka (tak jak z Osasuną). A szkoda, bo też go lubię, jego solidność w defensywie. Mam nadzieję, że będzie dostawał trochę więcej szans, chociaż i tak wolę Marcelo, bo w dobrej formie daje bardzo dużo w ataku, chociaż i tak już tak dobrze się nie dogaduje z Ronaldo jak dwa sezony temu.
 
Marcelo nie wrócił do formy sprzed kontuzji , której nabawił się w tym wypizdowie we wschodniej Europie - Gdańsk czy jakoś tak.

A tam jakieś Iski, Hesy czy Ronaldy - to jest obecnie najlepszy piłkarz Realu


 
juz hattrick mogl byc... :)



przegiete City w tym sezonie. fcb - boj sie.



no 4 bramki juz moglby miec. kurwa kot.
 
Świetny mecz póki co! Co ten Aguero wyprawia, to jest niepojęte. Świetna interwencja Llorisa.



Nie chcę wróżyć z fusów, ale czuję, że w tym roku City wygra Ligę Mistrzów o ile nie zrobi tego Real.



EDIT:



Odświeżyłem stronę, bo mi streama zacięło i już nie mogę oglądać na weebie ;( A to mój Internet chwilowo się przyciął. Faken!



Yaya Toure pracuje na czerwoną, niech się uspokoi.



Villa już 3-2, Delph wczesniej samobój, teraz wyprowadza Aston na prowadzenie.
 
I znowu rywalą City bramki nie uznali, sędzia dopatrzył się "spalonego". Dziwne, że tak często sędziowie "myla" się na ich korzyść :)
 
Back
Top