Piłka nożna

Dziś Polki do lat 17 walczą o mistrzostwo Europy. Rywalem jest Szwecja. Transmisja live na Europsport o 14:15.
 
Co z tą Wisłą Kraków? Jak dalej będą testować takie tuzy, i co najgorsza, je podpisywać, to wróżę im walkę o utrzymanie. Nigdy ich nie lubiłem, ale to co się u nich teraz dzieje to porażka. Student-anonim, koleś z ligi Hongkongu, jakiś z rezerw Sportingu Braga, 30 letni bramkarz z 3 ligi polskiej, Burdenski z 4 ligi niemieckiej. Jedynie ten Ostoja Stepanović wydaje się normalny, chociaż kto wie. Na dodatek trener Franz. Oj słabo w tym Krakowie...
 
Znany z ogólnej miłości do klubu z Katalonii, komentator Pan Leszek Orłowski w swoim felietonie dla piłka nożna plus napisał poniższe słowa:

• Toteż jeśli Robert dogadał się z Bayernem, a zgłosił się po niego Manchester United, powinien powiedzieć Anglikom: • Sorry, MU to wielki klub, ale dałem słowo Bayernowi. Jeśli dogadał się z Bayernem, a przyszła po niego Chelsea, to powinien powiedzieć ludziom z Wysp: • Sorry, Chelsea to wielki klub, ale dałem słowo Bayernowi. Jednak jeśli dogadał się z Bayernem, ale kontrakt zaproponował mu Real, winien pójść do szefów Bayernu i powiedzieć: • Sorry, Bayern to wielki klub, ale przyszedł po mnie Real. Mało tego. Jeśli przychodzi po Ciebie Real, a menedżer doradza ci, że powinieneś iść gdzie indziej, to zmień menedżera i idź do Realu. Jeśli przychodzi po ciebie Real, a żona (narzeczona) mówi: • Zostańmy lepiej tu, gdzie jesteśmy • rozwiedź się, zerwij zaręczyny i idź do Realu. (...)
Dlatego: Robert, jeśli chce cię Real, a pójdziesz gdzie indziej, będziesz skończonym osłem. Będziesz żałował do końca życia • .
 
Nie wiem czy to ironia, czy może chce po prostu zachować łatkę obiektywnego dziennikarza, bo przecież wiadomo,że to cules.
 
Gdyby to byli chłopcy to zaświeciłaby się iskra nadzieji na poprawę za parę lat ale tak czy siak fajnie popatrzeć jak komuś zależy...
 
Mimo iż to zespoły U-17 to kopanina jak uj :P Szkoda, że nasza napastniczka nie wykorzystała 3 sam na sam bo byłby już spokój, a tak to słabo to wygląda. Szwedki dużo lepsze piłkarsko, ale nie ma się co dziwić ponieważ w Polsce jest zarejestrowane 500 piłkarek, a w Szwecji 100tyś.
 
Brawo brawo.



Ale z taka Hiszpanką to mógłbym postrzelać gole. Szkoda tylko, że juz taki stary jestem:-)



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uC6J6ZJR8F4
 
Hiszpania nie omylna w karnych.


pewnie strzelali...



zwróciłem uwagę na ramosa.



pamiętam ten jego karny, gdzie posłał piłkę "panu Bogu w okno"...



a tu proszę drugi ważny turniej/puchar,gdzie jego drużyna gra karne, a on konsekwentnie bije w górę...



ma facet "wielkie jaja"...
 
W meczu polfinalowym bardzo spodobal mi sie Candreva, a we Wloszech brakuje lowcy bramek. Gilardino zupelnie niewidoczny byl. Bardzo fajnie w kadrze gra Giaccherini i licze na jego czestsze wystepy w barwach Juve
 
Podbijam, Candreva świetny mecz, bardzo przyjemnie, zwłaszcza w pierwszej połowie, oglądało się jego współpracę z Maggio.
 
dzisiaj Urugwaj i Brazylia? czuje, ze latynosi pojada dzis obie druzyny z Europy. ogladajac mecz Hiszpanii z Wlochami mozna bylo zauwazyc male checi i slabe przygotowanie na pogode. :C
 
Nie lubię Brazylii i Hiszpanii, więc niby lata mi kto wygra, ale jakoś wolałbym Brazylijczyków, mam dość ciągłego wygrywana "La Nudna Roja"
 
wydaje mi sie, ze Wlosi skoncza sie tak jak na ME, ostatni mecz mieli totalnie slaby fizycznie, skurcze, kontuzje, do tego brak dzisiaj Pirlo pewny, Urusi powinni ich pyknac.
 
cierpię na nieuleczalną "brazylijskość" w piłce nożnej, także mimo sympatii jaką mam do hiszpanów dziś nie wygrają...
 
to samo bylo na euro ze hiszpania slabo gra i Wlosi mieli sie przejechac. Stawiam dzisiaj na Wlochy i Hiszpanie
 
hiszpania i wlochy. hiszpania jest lepsza od brazylii w kazdym aspekcie gry. wlochy a urugwaj to w ogole niebo a ziemia, niektorzy chyba za bardzo uwierzyli w urusow po tym 4 miejscu na mundialu. tylko kiedy to bylo, od wtedy graja przecietna pilke, wykonawcow moze i maja, ale nie potrafia tego przelozyc na gre calego zespolu
 
hiszpania jest lepsza w kazdym aspekcie gry od kazdej druzyny na swiecie, ale z Wlochami radzili sobie bardzo slabo w ostatnim meczu. zobaczymy jak to bedzie, obstawilem latynoski kupon, oby duzo bramek.
 
ja pierdole, ile razy Buffon juz rozgrywal pilke Wlochom? slabo sie na to patrzy.



Cavaaaani! no i btts spelniony, Kees sie cieszy razem ze mna! :D
 
ale przypierdolil Diamanti, a rzucilem jeszcze na live po kursie 3.5 na urusow dyszke, eh. :D



oby tylko w finale bramki z obu stron i jest git.



CAVANI! :D
 
Back
Top