Piłka nożna

ahaha, Navas podpisany przez City. glosni sasiedzi sie 'zbroja'. narazie 2 tranfery za grube banki, a zaden mnie nie przekonuje, pewnie dosyc subiektywnie. (Silva mnie przekonywal, srsly)
 
Navas ma sraczkę jeśli oddali się o ponad 10 km o domu, więc w City będzie, jak to mawiał klasyk, cały w ekskrementach xD
 
1000163_384261028346929_1647219966_n.jpg
 
ciekawe co z tym Navasem jak była plotka, że przejdzie do Arsenalu to się jarałem niesamowicie ale potem sie okazało, że ma jakieś problemy z banią ciekawe jak to podziała na niego
 
Navas jest z roku na rok gorszy, do tego mega przewidywalny w dryblingu. Aczkolwiek, umie zapierdalać i dośrodkowywać, więc Anglia powinna sportowo być dla niego świetnym miejscem.
 
no tak wlasnie rozkminialem, ze moze kupili ich jako tajna bron na Sewille u nich na stadionie?



:)
 
Pawłowski jednak w Lechu;)







To ten z Zagłębia. Jestem bardzo zadowolony. Równa forma przez ostatnie parę sezonów więc oby tak dalej.
 
zawsze to transfer Andrzejku! jak jeszcze mlody Teodorczyk zlapie forme to dobra paka bedzie.
 
Madridiści zacierajcie ręcę. Nie sądzę, aby Liverpool zdołał utrzymać Suareza. Wampir już tworzy peany na część Realu.
 
Comber, widzę ześ trochę wkurwiony xD Kiedyś geniusz, teraz wampir, kibice Lpoolu już nie lubią Suareza?
 
Lubię go, jest najlepszym napastnikiem na świecie. Wampir mówię na niego już od dawna :) Po prostu zaczyna mnie wkurwiać, bo jest płaczkiem.
 
To tylko pokazuje jak pilka jest na swoj sposob chora (no chyba, ze ktos kreci wały na tym).



W piatek przeciez Armenia przegrala u siebie z Malta.
 
Ten Morata to jest kozak jednak chyba :-) W dwóch pierwszych meczach repry U21 wszedł z ławki i dał zwycięskie bramki, teraz Hiszpania prowadzi 1:0 po jego golu. Chyba trzeba częściej na niego stawiać.
 
podatkow sie nie placi!



w sumie mega cisza o tym, gdyby to byl... zawodnik Realu Madryt z bujna czupryna na glowie to pewnie byloby ciupinke wiecej hejtu. :DDD
 
Back
Top