Piłka nożna

Dno. Od każdej przyzwoitej drużyny dostalibyśmy minimum 3-4 bramki w dupę. W życiu nie spodziewałem się, że będę oglądał naszą reprezentację nie radzącą sobie z Mołdawią... z MOŁDAWIĄ KURWA! Żenada.
 
BRAWO MOLDAWIA! Nic tak nie cieszy jak przerżnięcie tej żenującej reprezentacji gwiazdeczek pizdeczek :))
 
Żegnaj Brazylio. Dno to łagodnie powiedziane słowo po tym meczu. Pozdro dla odchodzącego Fornalika :-)
 
no ale nie myslalem ze dozyje takich czasow ze z moldawia sie nie da wygrac :-)



narzekali na Leo a to byl najwiekszy gosc ze slabszych pilkarzy zrobil druzyne co ugrala awans



LEO WHY?
 
Dobry tekst :-)



JAK ZATRZYMAĆ LEWANDOWSKIEGO ???



WYSTARCZY UBRAĆ MU KOSZULKE REPEZENTACJI POLSKI :-)



To juz jutro KSW !!!
 
8 czerwiec wlasnie wybil wiecie co to za data?



Ano 1 rocznica ostatniego gola Lewandowskiego dla repry w meczu o punkty z akcji. Od tamtej pory facet w 8 meczach o punkty nie strzelil gola z akcji.... :-)







to jest dobry grajek ale w reprze wołabym mlodego Zurawskiego na dzis ktory bardziej by pasowal stylem gry ale facet ma dzis 36 lat i to sie nie wroci , niestety ale Lewy nic nie ugra z repra , a repra z nim w napadzie.
 
Argentyna - Kolumbia teraz na orange sport. Dobry mecz jak na razie.



nic-sie-nie-stalo.jpg
 
nie wiem jak caly czas mozna sie wkurwiac na reprezentacje, mi juz przeszlo z pare lat temu, mam takie wielkie who cares. jak nie robi sie nadziei sobie to potem takie wyniki nie 'zawodza', nie wiem jak to ujac. keep your expectations low.



ogolnie to ktos tam gdzies tam powiedzial, ze Bale juz pilkarzem RM i czekaja na ogloszenie tego do zakontraktowania nowego treneiro.



- Zapewniam, Gareth Bale jest już piłkarzem Realu Madryt - powiedział Francois Gallardo, agent FIFA (za Radio Intereconomóa Cataluóa). Jego zdaniem "Królewscy" z oficjalnym komunikatem czekają do momentu, gdy drużynę obejmie nowy trener.



ogolnie polecam serwis kopnijbiegnij.com na fb, pewne info dosyc na temat EPL. nie jestem tam nikim, just 'lubie to'.
 
Ja mam podobnie jak baju. Mój komentarz na temat gry reprezentacji Fornalika.

Pamiętam słowa Smudy po euro jak mówił, że mamy już gotową reprezentację do gry i wystarczą kosmetyczne zmiany...



Jestem pewny, że z tego chleba nie będzie i powalczymy o 4 miejsce w grupie



Wysłano 9 months temu
 
baju baj, tutaj pełna zgoda.



Co do Bale'a, to pamiętam go z gry w jakimś 2 ligowcu angielskim, kiedy to jeszcze śledziłem piłkę nożną. Jebany talent.
 
nie wiem jak caly czas mozna sie wkurwiac na reprezentacje, mi juz przeszlo z pare lat temu, mam takie wielkie who cares. jak nie robi sie nadziei sobie to potem takie wyniki nie 'zawodza', nie wiem jak to ujac. keep your expectations low.


To dokladnie tak samo jak Angole :)
 
Z obrony wyje*albym komorowskiego, to solidny zawodnik ale nie na pierwszy sklad, brakuje mu umiejetnosci a przy bramce dla moldawi byl zamotany jak golota po 3 nockdownie. Mecz zaczalbym w ustwieniu obrony :od prawej Bereszynski, Salamon z Jedza w srodku i na lewej Jakub ''on jest cienki'' wawrzyniak. W srodku pomocy balastem byl polanski. Ten gosc to zwykly europejski kopacz jakich jest tysiace. Gosciu zawalil dwie pilki ( pierwsza od rybusa, wystarczylo przelozyc na prawa noge, a druga zle dograna do lewandowskiego na 2:0 powinno byc po kontrze) Lepiej niech juz gra Lukasik, ktory moim zdaniem nie prezentuje nizszego poziomu niz on i do tego nie mowil kilka lat temu ze czuje sie niemcem i nie chce grac dla polski, pozatym jest mlodszy i niech sie ogrywa skoro i tak nie mozemy wygrac z jakimis kelnerami. Krychowiak to material na dobrego europejskiego zawodnika, lecz czasami chce za bardzo a czasami pod presja, jak dzisiaj odpie*dala jakies babole dziwne.
 
Ja to aż się głupio przez chwilę czułem jak w pubie po bramce dla Mołdawii jebłem ze śmiechu na pół lokalu, a reszta cisza. :D Generalnie oglądam naszą cudowną rezprezentację dla beki, ale jak tak patrzyłem na tego Zielińskiego to faktycznie mogą być z niego ludzie. Parę strat zanotował, ale miał też kilka dobrych piłek. Choć może po prostu dobrze wyglądał na tle jełopów, którzy na 2 metry nie potrafią podać. :D
 
Dzisiaj nastanie chwila prawdy, dowiemy się czy LKS Nieciecza chce awansować do Ekstraklasy czy tylko lecą w ch.ja. Ja marzę by awansowali Zawisza Bydgoszcz i LKS Nieciecza.
 
Pewnie by dostali licencję, wynajmowali by stadion np. Hutnika Krajów, przez ten czas wyremontowali by swój stadion. Zawisza Nieciecza liczę na WAS
 
Zawisza musi złożyć z tego co wiem tylko jakieś tam papierki dotyczące płynności finansowej czy czegoś takiego więc to tylko formalność.
 
Back
Top