Piłka nożna

malinowsky -- podbijam pytanie: udzielasz się na forum Juve Poland albo jesteś w tym oficjalnym stowarzyszeniu? :)
 
chora atmosfera w Hiszpanii. ja rozumiem plotki w angielskich gazetach na temat transferow, ale pudla z ikei, przybijanie piatek, ludzie sprzatajacy obozy, ludzie zatrudniani zeby podkurwiac Mourinho - gdzie sa granice absurdu? :)
 
haha rozpierdala mnie ten koleś, już raz mial taką akcję z Nanim i Rooney'em xD



https://www.youtube.com/watch?v=P6h50XTftJk
 
Everton potwierdzil oficjalnie odejscie Moyesa.



Hubi, mozesz na chwile odetchnac i czekac na info o Rafie. :-)
 
Co mówi Ljuboja do Radovicia o piątej nad ranem?

- Pięć kolejek do końca



:-)

Niech tam mącą atmosferę.
 
@baju



Rafa już powiedział,że odchodzi po sezonie i chyba wszyscy wiedzą kto go zastąpi, także następny rok w PL zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Nie wiem, czy Moyes to dobry wybór. Zobaczymy, co pokaże. Od razu po ogłoszeniu wiadomości, że odchodzi z Evertonu, to pomyślałem, że właśnie do ManUtd. Nie myliłem się :P. Ale muszę przyznać, że fejsbuk Manchesteru zaliczył mega faila.
 
Ktokolwiek by nie został trenerem ManUtd to i tak musiałby się zmierzyć z legendą, poza tym Fergie raczej nie odpuści i będzie nadzorował swojego następce, oczywiście w sposób dyskretny, nie podważając jego autorytetu. Chociaż słyszałem, ze podobny eksperyment z ustępującym trenerem Sir Mattem Busby'm średnio wypalił.
Moyes to kapitalny fachowiec, z tego co miał w Evertonie wyciskał i wyciska maximum, do tego ma wielki talent do znajdywania świetnych graczy za małą kasę, no i jest więcej niż prawdopodobne (dla mnie), że zabierze ze sobą Fellainiego > odejście Wazzy.

BTW, SAF już wtedy wiedział :-)

486844_626396167400603_1962796603_n.jpg
 
A ja nie będę zdziwiony jak cała szopka z Jose skończy się kolejnym rokiem w Madrycie :)



Mutd już odpadł, PSG zatrzymuje Ancelottiego, a to gadanie o Chelsea nie wiem czy jest na serio bo przecież to sam Romek go zwolnił i teraz ma płacić za niego kolejne 15 mln ? Dla mnie to sie kupy nie trzyma, a po tym newsie że przedstawił już graczom Realu jak ma wyglądać kolejny okres przygotowawczy coraz bardziej liczę na to że jednak zostanie w Realu :)
 
Z całym szacunkiem dla Ikera, jeśli ma robić takie szopki to tęsknic za nim nie będę, ale to raczej nie możliwe przed wyborami prezesa ...
 
Ja nie liczę. Uwielbiam Jose, ale w atmosferze wojny i wiszącej w powietrzu wojny atomowej, lepiej aby odszedł.



Najchętniej to ja bym namówił Pereza aby zaprosił Ikera do siebie i wyjaśnił mu,że jeszcze jedna taka akcja, która będzie niszczyła drużyne i wypierdala z drużyny.
 
To Jose przywrócił Realowi blask i wreszcie po kilku latach przestaliśmy być obiektem drwin i śmiechów po sromotnych klęskach w "1/8"...


Co do akcji z Casillasem to jeżeli prawdą jest to że wynosi informacje z wewnątrz i ta jego laska opisuje to potem w gazetach to ja go nie chcę w tej drużynie...
 
Ona nie musi opisywać tego w gazetach, po prostu sprzedaje informacje kolegom z branży, co zresztą Iker czasami robi też bezpośrednio, bo ma wielu przyjaciół w prasie.



@up



Filmik miazga, szkoda,że legenda tego klubu zniszczyła kariere Jose tutaj.. Nie dziwię mu się,że chce odejść i "być tam gdzie jest kochany"



Znajdzie mi ktoś filmik jak się cieszy po wygraniu LM z Interem?
 
Manczester już nie potrzebuje Runeja. Powinni go sprzedac i w to miejsce kupic Lewandowskiego i najlepiej jeszcze Falcao żeby mieć dobrego zmiennika.
 
tia i co jeszcze ? :-) (200 bramek w 197 meczach hm ...)



283885_584236838276282_1686238577_n.jpg




Ljuboja, wywalony z pierwszej drużyny Legii ...
 
Back
Top