Piłka nożna

Nie widze wiekszych szans dla barcy i realu w rewanzach. Owszem moze wygraja mecze rewanzowe ale watpie zeby nastrzelac tyle bramek tak poukladanym niemieckim druzynom bez straty bramki.



BVB wyraznie lepsze, bramki zdobyte prawidlowo.



Magik nie powiedzialbym ze real zagral lepiej niz barca wczoraj. Bramka prezent a to ze nieco wiecej atakow przeprowadzili niz barcelona wczoraj to efekt bardziej ofensywnej gry borussi niz bayernu przez co real mial wiecej miejsca w ataku.



Preferuje futball hiszpanski ale trzeba uczciwie przyznac ze wyniki meczow polfinalowych odzwieciedlaja to co dzialo sie na boiskach. W realu i barcie wiekszosc zawodnikow jest nasycona trofeami i nie maja tej motywacji co niemcy ktorzy maja do zdobycia wszystko. Wieksze zaangazowanie i wieksza chec zwyciestwa ze strony niemieckich klubow wyraznie bylo widac na murawie. Barcelona musi odsiezyc sklad a obrona to nawet nie nadaje sie do jej naprawiania tylko do wymiany.
 
934941_363644560423286_597609619_n.jpg
 
z mojego kompa nie mogę dodać posta na cohones więc muszę sobie radzić przez telefon na necie od kumpla:(

---------
Tak sie piszę historia Polskiej piłki.

Wiadomo, Lechita! (Arlovski)
hehe, i to ten sam Lewy którego Smuda w Kolejorzy nie chciał:-)

531891_10151354348862061_1605293855_n.jpg



-------

484490_10151373547266611_1252768995_n.jpg
 
Swego czasu Henry tez zostal sprzedany z Juve, bo nie wrozyli mu takiej przyszlosci. A co osiagnal potem kazdy wie.



Trudno przewidziec czy grajac w Polsce Lewy zrobilby taki progres.
 
Ryczel dowalił :)



http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/da-sie-dluzej-pietnastosekundowy-goooool,735458.html?playlist_id=15064
 
Jak już wcześniej pisałem Lewandowski jest świetnym napastnikiem pod warunkiem, że gra w zespole który jest dobrze poukładany. Reprezentacja polski taką drużyną niestety nie jest więc nie jest w stanie pokazać pelni swoich umiejętności. Może za dwa trzy lata jak rozwiną się odpowiednio Wolski (mniejsza szansa bo za często łapie kontuzje) lub Zieliński (ten ma jeszcze większy talent i kontuzji tak nie łapie jak Wolski) jako ofensywni pomocnicy, Kuba Kosecki będzie jeszcze lepszym skrzydłowym niż jest teraz i dojdzie jeszcze kilku utalentowanych graczy którzy też podniosą swój poziom (Łukasik, Furman) to możemy mieć naprawdę dobry zespół który może coś osiągnąć fajnego zwłaszcza, że w formie powinni jeszcze być Błaszczykowski i Piszczek a Lewandowski będzie miał 27-28 lat czyli najlepszy wiek dla napastnika bo zakładam, że będzie grał coraz lepiej. Największy problem teraz mamy ze środkowymi obrońcami czyli z najważniejszymi pozycjami obok bramkarza. Mam nadzieję, że Salamon zacznie grać w pierwszym składzie jak nie Milanu to w jakiejś innej drużynie na wypożyczeniu. W każdym razie może być ciekawie.



Co do wczorajszego meczu to o ile można się było spodziewać, że Lewy "coś" ustrzeli to jakby ktoś mi powiedział, że tak "potarmosi:-)" siatkę Realu to bym to uznał za jakieś omamy.
 
Wolski to musi poki co zagrac cos zeby sie rozwinac. Siedzac na lawce nic ni osiagnie. Mielismy w Serie A Matusiakan ktory gral w mocnym wtedy Palermo. A kariery nie zrobil.
 
@Zlatan



Wolski jest po kontuzji i przez to nie jest fizycznie przygotowany na odpowiednim poziomie i dlatego grzeje ławę. Fiorentina uparłą się, żeby go ściągnąć za wszelką cenę mimo tego, że ryzyko było duże bo jest to zawodnik podatny na urazy. Nie wiem czy te kontuzje nie zniszczą mu kariery. Gdyby ich nie miał i poprawił trochę siłę i wydolność to byłby gwiazdą europejskiej piłki bo umiejętności ma naprawdę wysokie i do tego świetny zmysł do gry na pozycji rozgrywającego. Talent jakich w Polsce mało. Włosi dokładnie o tym wiedzieli podobnie jak inne kluby i postanowili zaryzykować. Tylko, że niestety te kontuzje powodują, że zamiast grać i się rozwijać spędza czas na leczeniu. Podobnie było jeszcze niedawno z Błaszczykowski. Gdyby nie łapał tak często różnego rodzaju urazów to dzisiaj byłby też zawodnikiem o jakieś 10-20 % lepszym niż jest teraz i pewnie by grał w jeszcze lepszej (bardziej utytułowanej) drużynie niż Borussia. A tak przez te urazy do końca nie rozwinął się tak jak mógł ze względu na swój potencjał. Jak miał 20 lat to już nazywali go w Europie "małym Figo". Tyle tylko, że Błaszczykowski i tak zrobił jak na polskiego piłkarza oszałamiającą karierę. Inna sprawa, że mógł zrobić jeszcze większą.
 
:-)







Cezary Kucharski: ,,Lewandowski w przyszłym roku zagra w większym klubie niż Borussia''







dla onetu dzis menago Roberta , osobiscie obstawiam Bayern lub United
 
Trudno przewidziec czy grajac w Polsce Lewy zrobilby taki progres.
Pewnie nie. Grając dwa sezonu w PL wygrał wszystko co mógł wygrać Puchar Polski, Superpuchar, Mistrzostwo i koronę Króla Strzelców. Zmiany sa potrzebne by się rozwijać.



A tu ciekawostka. Pierwsza bramka Lewego w lidze;):

 
ja pierdole, juz mam dosyc na kazdym kroku czytanie o Lewandowskim w United, moze wstrzymajmy sie chociaz tutaj od plotek az do oficjalnych potwierdzen sAF'a albo BVB.
 
Kucharski dodał również, że o przyszłości Lewandowskiego wie nie tylko on i sam piłkarz. - Trener Borussii i działacze też już to wiedzą - wyjaśnił.


Od początku stawiałem na Bayern, a jak ktoś twierdzi, że FCB ma już napastników to proponuje zobaczyć ile ma ich Juventus - Mirko Vucinic, Alessandro Matri, Sebastian Giovinco, Nicklas Bendtner, Nicolas Anelka, Fabio Quagliarella.



Co do reprezentacji to Polska nigdy nie będzie miał takiego trenera jakim jest Klopp. Widać, że potrafił zmotywować do walki tak, że zawodnicy prawie wypruwali z siebie flaki. Dobra atmosfera w klubie, dyscyplina na boisku, zawodnicy wykonali założenia taktyczne więc zasłużenie wygrali i w obu półfinałach LM było widać komu bardziej zależało. Fornalik nawet nie dorasta do pięt dla Kloppa czy Heynckesa.
 
FC Cristiano i 10 patałachów. Więcej podań do Weidenfellera kurwa mać, napewno samobóje strzeli! Szkoda mi tylko CR'a bo potem to biegał jak pojebany, na darmo.



Brawo Lewy, wyczyn życia, najlepszy mecz w karierze. Szkoda,że w finale Bayern rozjedzie BvB.

Real i Barca to pizdy proste. Finał Niemiecki - proste ;)




Ktoś Ci kurwa kiedyś tą mordę przykróci za te gimbusowe obelgi.




Przecież dziś sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Reusa. Na spalonym to on na pewno nie był.


chuj z tym że strzelił celowo jak już wiedział,że był na spalonym... A zresztą juz kiedys obiecywalem,ze nie będę odpisywał na Twoje posty, kiedy będzie opcja ignorowania użytkowników.
 
Musimy uczcić koszulkę Realu Madryt i dać z siebie maksimum.- powiedział Pepe




Było zrobić to wczoraj.




Sergio Ramos nie owijał w bawełnę po kompromitującej porażce 1:4 w Dortmundzie i krytykę rozpoczął, jak przystało na kapitana, od siebie. • Zabrakło nam nastawienia, począwszy ode mnie. Byli lepsi. Trzeba wierzyć w rewanż, choć będzie to trudne • , powiedział obrońca.


Chociaż on ma troche wstydu i pokory i jest w stanie powiedzieć prawdę.
 
Hubi



Nie "nerwoza".



Koszulka BVB jest na przecenie. Kupisz za 49 Euro, Wojsław wszystkie posty świadczące o fanatycznej miłości do Realu zamieni na świadczące o sympati do BVB i będziesz dalej "Wielki":-)
 
nie wiem czemu wczoraj pomyślałem, że bardziej się boję o Bayern w rewanżach niż o Real ... Ja tam wierzę że Real spokojnie jest w stanie zagrać u siebie na 3-0 w rewanżu. No dobra ze spokojnie przesadziłem, ale i tak wierzę w Królewskich w rewanżu
 
Back
Top