Piłka nożna

to co potem sobie 'podrzucil' pilke nad Lopezem? spalony tak jak Lewy przy swojej bramce. ;)
 
Magik gdzie kurwa jestes? ;d To jasne ze Zawodnikiem NUMER 1 na swiecie jest RL9 a nie jakas piczka CR 7 czy Messi ;D
 
No to Real pokazał jak się wygrywa z niemieckim klubem :)







Dostać 4 bramki od Lewego to jest wstyd, lol







ps. spalonego nie było przy bramce Robertinho i przy sytuacji z Reusem.
 
Troche mi szkoda januszy , jak Lewandowski zmieni klub , a osłabiona BVB zacznie przegrywać to trzeba będzie nowe koszulki kupowac. Obawaiam się, ze mimo finału ( chyba, ze Real 3-0 wyczaruje) mogą wyprzedać zawodników jak Arsenal.
 
http://www.livesports.pl/mecz/8CI692Ic/#szczegoly-meczu







Tar wez sie nie odzywaj. Najlepiej byloby jakby Real i Barca odpadli w 1/8 nie udalo sie. Dobrze ze jest jak jest! ;D nie bd tych dwoch druzyn z wielkimi sezonowcami. Niech wygra lepszy! ;]
 
serio? jeszcze wieksza miazge? 2 bramki totalnie z dupy, podania Reusa i Schmelzera to byly strzaly + jedna ze spalonego + ten karny na Reusie to chyba we wloskiej i hiszpanskiej bylby tylko gwizdany. nie zebym sie czepial, bo doceniam wyczyn Roberta i jestem mega dumny, ale to co grali to raczej nie byl pokaz 'miazgi', od 60minuty granie w kosza przez Romana i odbijanie przez minute pilki.



ten sezon mi pokazal, ze Bayern dla BVB jest okrutnym rywalem i jesli bedzie taki final to oczekuje kary ze strony Bawarczykow.
 
niestety byli gorsi od bvb, na szczescie nie tak slabi jak barcelona i strzelili chociaz jedna co daje mala nadzieje
 
zreszta wystarczy spojrzec na statystyki meczowe, BVB i Real prawie to samo, Bayern z fcb? 'troszeczke' gorzej. :)
 
Miałem się matematyki uczyć to zaś Lewy się rozkręcił i chuj z matematyki.....
 
LEW4NDOWSK1



Panowie jutro Lewy bedzie w kazdej lodowce w Polsce (nie tylko w Polsce przypusczam) a my o tym meczu bedziemy wnukom opowiadac.



Poza tym to byl najlepszy i najwazniejszy wystep naszych pilkarzy (szkoda ze tylko trzech) od 30 lat.
 
Zaden placz, Real moze spokojnie jeszcze pacnac 3:0 w rewanzu zas barca po wczorajszym gwalcie sie nie podniesie :)
 
Przecież dziś sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Reusa. Na spalonym to on na pewno nie był.



Wielki Real, a zagrali taki piach i to jeszcze z BVB. Dobrze, że nie awansują do finału, bo Bayern by ich rozjechał.
 
Nie wiem co o tym sądzić, sam praktycznie już nie wierzę w awans ale jednak wszędzie słychać że ten gol na wyjeżdzie daje jeszcze dużą szansę...



Ehhh, fatalny dziś Modrić i Mesut, liczenie tylko na CR skończyło się katastrofą...



A co do paru osób które wczoraj zamknęły mordy i nie miały nawet jaj żeby cokolwiek powiedzieć a dziś napierdalają na Real (wiadomo o kim mowa) mam do powiedzenia tyle co Różal do hejterów....
 
Przed meczem powiedziałbym, że już prędzej Sonnen wygra z JJ niż Lewy strzeli 3 bramki Realowi, a tu proszę, zakitosił 4 :-).
 
Ja jeszcze jestem pełen nadziei, że Real jebnie 3 bramki na Santiago Bernabeu nie wpuszczając żadnej nowej i wejdzie do finału.
 
Back
Top