Piłka nożna

To nie są typowi napastnicy bo oni są wyjątkowi i strzelają 2x więcej goli niż Ci snajperzy do pustej bramki.
 
kurwa, nie graja typowego 'wykorzystywacza podan' i dla mnie to calkowity inny rodzaj pilkarza. potrafia wypracowac sobie bramke sami praktycznie czego Robin czy Gomez nie zrobia.
 
reims wygrywa, z kolejnym po psg francuskim gigantem, lyon 1:0 i po raz kolejny bramke strzela gregory krychowiak
 
ach ten Gregor, beda z niego ludzie, tylko chujowa reprezentacje sobie wybral... ;)
 
482745_356604871110534_349623615_n.jpg
 
aby moze bylo ciut ciekawiej w PL to niech dzis wygra City ale i tak ciulowo bo bedzie nadal 12 pkt straty :-) <boring>
 
haha, bedzie ciut ciekawiej, beda mieli nadzieje przez kolejke dluzej.



oby wygrac, licze na 2 lub 3 z przodu.
 
ciekawy weekend w anglii.



ogromnie cieszy mnie punkt wywieziony przez west ham z anfield, bo tam młoty zazwyczaj przegrywały lub przegrywały boleśnie.



cel, jakim jest utrzymanie jest coraz bliżej, ale jeszcze trzeba coś ugrać, bo młoty to jedyna drużyna w anglii, która kiedyś spadła mając 42 punkty...



walka do końca szykuje się o lokaty 3-4, moze będą niespodzianki.



szkoda mi było wczoraj qpr, paru sekund zabrakło im do wygranej z sąsiadem w tabeli, a tak remis niewielu tu daje obu ekipom.



boję się, że morale rangers polecą w dół i już się z tego nie wygrzebią.



natomiast reading do utrzymania potrzebuje, chyba jezusa chrystusa czyniącego cuda...



pytanie kto trzeci do spadku...



no i dzisiejszy szlagier....



jak dla mnie bedzie remis.



1-1...



wynik pasuje obu ekipom...
 
Szczesny w bramce przeciwko Liverpool- szkoda ze U21

548927_350438151742917_1729450598_n.jpg




We fought in France, We fought in Spain
We fought in the Sun and we fought in the Rain
We took the Kop and Chelsea too
But what we like most is kicking a blue
Kicking a blue
Kicking a blue
What we like most is kicking a blue

COME ON LADS !!!
 
@sw cala polnocna Anglia plus Walia i Szkocja dzis bedzie imprezowac z okazji smierci ,,Iron Lady''. Maja swoje powody...



Nie sadze zeby byla minuta ciszy na OT a jezeli bedzie to watpie czy zostanie uszanowana.
 
Składy:



City - Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Clichy, Barry, Yaya Toure, Milner, Silva, Nasri, Tevez



United - De Gea, Rafael, Vidic, Smalling, Evra, Welbeck, Carrick, Jones, Giggs, Rooney, Van Persie



:-)
 
"Sędzia zaczyna gwiazdorzyć, powinien zjeść batona." :-)



Liczę, że Mancini od początku drugiej połowy wpuści drugiego napastnika. Trzeba to wygrać.
 
mega derby Manchesteru, kto nie oglada ten pipa. jest juz Aguero na boisku, oby United jeszcze ukulo!!!



ja pierdole, no i Sergio. co za napadzior. ;)
 
Od meczu z Realem sie nic nie klei.Kagawa na boisko chyba o 92 minuty za pozno.Giggs nie jest wstanie nadazyc w meczu z takim tempem.



Anyway:



https://www.youtube.com/watch?v=Ea2-FbBKJJo
 
ja rozumiem sentyment, ale Kagawa dla mnie powinien czesciej niz Giggs wystepowac, kurwa no. najwazniejsze mecze totalnie zerowe, a szkoda.
 
Jeszcze we wtorek właściciele ŁKS mają zamiar poinformować PZPN o wycofaniu drużyny z rozgrywek I ligi.


Już wcześniej można było usłyszeć, że po 7 kwietnia drużyna przestanie istnieć. Tego dnia minął bowiem trzyletni termin, w czasie którego właściciele nie mogli wycofać klubu z rozgrywek centralnych, by nie narazić się na wypłatę odszkodowania w wysokości miliona złotych. Taki zapis był w umowie, którą firma Tilia zawarła z władzami Łodzi, kiedy kupowała sportową spółkę.











LKS moze przestac istniec
 
Dotarliśmy do listy płac Polonii Warszawa w momencie przejmowania klubu przez Ireneusza Króla. Przeciętny kontrakt wówczas to 50-60 tysięcy złotych miesięcznie. A rekordziści mieli nawet ponad 100 tys. Nowy właściciel doskonale wiedział jaką drużynę przejmuje jednak z bieżącym finansowaniem "Czarnych Koszul" zupełnie sobie nie radzi.

Trzeba przyznać, że poprzedni właściciel Józef Wojciechowski niebotycznie wywindował poziom zarobków w Polonii. Jednak kto bogatemu zabroni? Wojciechowski sprzedając klub Królowi za 5 milionów złotych, zarazem umorzył drużynie, aż 30 milionów złotych długu w stosunku do swoich spółek.

Szokująca lista płac

Oto fragment dokumentu przygotowanego dla Ireneusza Króla z początku lipca 2012 roku, dotyczący kadry pierwszego zespołu:

"1. Aviram Baruchyan, pensja - 20 tysięcy euro miesięcznie, kontrakt od 2.1.2012 do 30.6.2014, od nowego sezonu zmiana wynagrodzenia
2. Marcin Baszczyński, pensja - 20 tysięcy euro miesięcznie, kontrakt od 1.7.2011 do 30.6.2013
3. Tomasz Brzyski, pensja - 46 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.2.2010 do 30.6.2014, depozyt 9 tysięcy złotych netto miesięcznie
4. Edgar Cani, pensja - 14 167 euro miesięcznie, kontrakt od 1.7.2011 do 30.6.2015, depozyt 2833 euro netto, co sezon zmiana wynagrodzenia i od 1.7.2012 już bez depozytu
5. Dorde Cotra, pensja - 60 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 28.1.2011 do 30.6.2013, depozyt 12 tysięcy złotych netto
6. Vladimir Dvalishvili, pensja - 28 tysięcy euro miesięcznie, kontrakt od 11.1.2012 do 30.6.2014, od nowego sezonu zmiana wynagrodzenia
7. Michał Gliwa, - pensja 50 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2008 do 30.6.2015, depozyt 10 tysięcy złotych miesięcznie
8. Daniel Gołębiewski, pensja - 25 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt 5.8.2008 do 30.6.2013, zawodnik do 30.6.2012 na wypożyczeniu
9. Tomasz Jodłowiec, pensja - 110 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2006 do 30.6.2014, depozyt 22 tysiące złotych brutto
10. Adam Kokoszka, pensja - 60 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 19.1.2011 do 30.6.2014, depozyt 12 tysięcy złotych netto, od nowego sezonu zmiana wynagrodzenia
11. Adam Pazio, pensja - 2500 złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2010 do 30.6.2016
12. Łukasz Piątek, pensja - 45 tysięcy złotych, kontrakt od 1.8.2008 do 30.6.2014, depozyt 9 tysięcy złotych netto
13. Miłosz Przybecki, pensja - 27 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2011 do 30.6.2014, depozyt 5 tysięcy złotych brutto, od nowego sezonu zmiana wynagrodzenia, zawodnik do 30.6.2012 na wypożyczeniu
14. Sebastian Przyrowski, pensja - 50 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2005 do 30.6.2015, depozyt 10 tysięcy złotych brutto
15. Łukasz Teodorczyk, pensja - 15 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.3.2010 do 30.9.2013
16. Aleksandar Todorovski, pensja - 12 tysięcy euro miesięcznie
17. Jakub Tosik, pensja - 60 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2010 do 30.6.2014
18. Paweł Wszołek, pensja - 10 tysięcy złotych miesięcznie, kontrakt od 1.7.2009 do 30.6.2015, od nowego sezonu zmiana wynagrodzenia".

Z tego zestawienia widać, że walka o czołowe lokaty w T-Mobile Ekstraklasie kosztuje. W osiemnastce piłkarzy na początku sezonu 2012/2013 tylko Adam Pazio zarabiał mało. Rekordziści - Gruzin Władimir Dwaliszwili i czołowy polski obrońca, Tomasz Jodłowiec mieli umowy gwarantujące ponad 100 tysięcy złotych miesięcznie. Prawa do tych piłkarzy zachował zresztą Wojciechowski. Zimą Dwaliszwili i Jodłowiec znaleźli się w Legii Warszawa - ten drugi po półrocznej grze w Śląsku Wrocław.
 
@AL



tekst z gwiazdorzeniem sędziego i batonem kapitalny, wg mnie to najlepsza para komentatorów c+, jeszcze dorzuciłbym Rosłonia ...



Co do Aguero, to nigdy nie zrozumiem jego fenomenu, silny jest, owszem, ale co jeszcze?
 
Co do Aguero, to nigdy nie zrozumiem jego fenomenu, silny jest, owszem, ale co jeszcze?


Silny,szybki, ma instynkt, dobry technicznie. Jest lepszy od Pipity i Benzemy, a taki napastnik jest Realowi potrzebny.
 
Dla mnie jak Aguero jest w formie, to jest jednym z najlepszych napadziorów. Cholernie niebezpieczny.
 
Sergio dla mnie mega napastnik, szczegolnie do ligi hiszpanskiej. angielska jest bardziej fizyczna gdzie ma mniej okazji do tego co zrobil wczoraj z obrona United. jesli wroci i to do Realu to bedzie miazga, CR + Sergio + Angel. ;)
 
Back
Top