Piłka nożna

Licze ze mecz zakonczy sie KO, jeszcze z dwa mogliby wpakować :)







Gdzie jest Messi ja się pytam, na CN chyba trawy nie skosili bo karła nie widać
 
Puyol żenujący? Chcesz go wymieniac? Żartuesz? Ja akurat nie wyobrażam sobie defensywy Barcy bez Puyola, to jest "serce" Barcelony.



Raczej już tego nie odrobią...
 
DEKLASACJA. Real vs chłopaki z orlika







Iker bedzie mial naprawde dobrego rywala w bramce, Diego rozgrywa świetny mecz.
 
przy obecnej formie Barcelony nawet słabiutki Milan wygląda olśniewająco ;D Forza Juve !!!!
 
Gdyby sędzia doliczył więcej to by Barca odrobiła :D







Brawa dla Realu mają przynajmniej finał PK, Barca musi się zadowolić La Ligą.
 
Magik po chudych latach może teraz się spuszczać na forach bo Barcelona ma słabszy sezon. Fajnie się takie coś czyta :) Barca słabiutko.
 
co sie stalo dzisiaj? :)



brawo Real. a Hubi chcial za Di Marie Kake wstawiac, eh.



Viva Ronaldo kurwa!!! najlepszy pilkarz swiata. (ten odznaczony najlepszy dzisiaj bardzo wiele pokazal. :-))



hate me nooooooooooow.
 
Real jest legendą, Barcelona modą - cieszy mnie poprostu utarcie nosa takim zjebkom jak ty.
 
Kto jest za tym, żeby złożyć petycję o możliwość ignorowania wybranych użytkowników? Aż tracę wiarę w ludzi, jak czytam posty magika...
 
Sędzia nie pomógł przy symulkach Pedro, brakowało 12-tego zawodnika i mecz wyglądał jak wyglądał :)



Oprócz nurkowania i wymuszania fauli Barcelona nie pokazała nic...







HALA MADRID !!!!!
 
ahaha, po chuj Wy sie w to wkrecacie, magik przeciez prowo jedzie najs.



typowe dla kibicow fcb, sorry, ale tak to widze. zaraz wszystko do siebie i smutno. a za moment pojawia sie komentarze na temat wygladu CR'a. :-)
 
Och nie ... jakiś sfrustrowany typek nazwał mnie zjebkiem :) Strasznie mnie zabolało ... oj boli oj boli







ps. skończ się kompromitować
 
Messi grał?



@baju



522564_490752024317678_2084725734_n.jpg




Magik:-)
 
Och nie, jakaś internetowa ciota napina się do mnie przez kabel.

ps. sam skończ, jest 3:1 i nie zmienisz tego.


Malinowski: leże :D
 
real-madrid-dance-party.gif








ja nikogo nie mieszam z blotem, dla mnie Cristiano jest najlepszym pilkarzem swiata od bardzo dawna.
 
ahaha, nie potrzebujesz takiej 'okazji' raczej, ale 1:3 na CN to naprawde wpierdol. nawet SSJ forumowy nie spodziewal sie wygranej!!!
 
idz pan w chuj! zaczelo sie odkad tito poszedl do szpitala, zauwaz wyniki barcy pod wodza roury. jednak nie kazdy trener moze ich prowadzic. ehh, kryzys w najwazniejszym momencie sezonu
 
a on nie wychodzil juz z tego szpitala? jakos mi umknelo.



wiadomo, trener na lawce robi swoje, nie ma czlowieka ktory jest z tym zespolem dobrych pare lat, nie wiedza kto i kiedy ma grac na Meo Lessiego. :)
 
Back
Top