Piłka nożna

Jaki kryzys? Wielki Mu rozjebał ich taktycznie. Ktoś widział statystyki z meczu? 75 przechwytów w całym meczu, a w środku pola harowali Khedira i Alonso. Jak dla Barcy nie pozwoli się rozgrywać piłki środkiem na 30 m to nic dziwnego, że Messi jest niewidoczny. Real zagrał tak jak Milan i to zasługa Mourinho. Nie od dziś wiadomo, że to świetny strateg. Karny, później bramka z kontry i praktycznie było po meczu. Wygrał lepszy zespół i tyle.
 
taki kryzys, ze odkad roura siedzi na lawce, to przegralismy z osociedad, milanem, realem, ledwo co wygralismy z granada i sevilla. to sie nazywa kryzys. pokaz mi taka serie z tito na lawce. nie odbieram zaslug mourinho, bo w przeciwienstiwe do niektorych potrafie byc obiektywny w stosunku do swojego klubu. real zagral zajebiscie taktycznie, tak jak milan. ale widziales jak chujowo grala barcelona?
 
Chujowa grała Barcelona, bo Real wypełnił wszystkie założenia taktyczne. Ten mecz z Milanem Mourinho rozłożył na czynniki pierwsze. Poroblem w tym, że Barca nie ma teraz takiego trenera, który móglby zareagować na to co się dzieje na boisku. Ja nie wymagam od klubu, który w lidze ma 16 pkt przewagi nad Realem, żeby w każdym meczu wygrywali po 5-0. Zobacz jak gra United. Dla nich wygrana 1-0 w słabym stylu w zupełności wystarczy, a jaką mają przewagę w lidze?
 
real w tym dwumeczu był lepszy i akurat awansował zasłużenie.



rozumiem euforię kibiców realu, ponieważ ostatnio real w takim stosunku na camp nou wygrał w sezonie 62/63, czyli 50 lat temu...



było wtedy 1-5, także nie wszystkim było dane tego doświadczyć...



zbliża się teraz kluczowy okres dla obu drużyn i dopiero w połowie marca będzie można spekulować komu sezon się udał, a komu nie...



przez ten czas bedzie jeszcze bezposrednie spotkanie w lidze i mecze rewanżowe w lidze mistrzów.

Real jest legendą, Barcelona modą


magik, skad takie przypuszczenie????



policzyłeś koszulki przy pobliskiej szkole w okresie komunijnym?



obserwowanie dzieci z ukrycia to naprawdę zła przypadłość- popracuj nad tym...
 
Kurwa liczyłem,że dobiją na 5-0! Szkoda,że Józek zaczął ściągać graczy ofensywnych za defensywnych, liczyłem na manitę na wyjeździe. Ale mi humor poprawili. Magik jeszcze bardziej, rozjebują mnie Twoje posty hehe :-)



P.S. Nigdy kurwa w życiu nie zrozumiem jednego. Po jaką cholerę wrzucają te race? Mogli tym komuś krzywdę zrobić, dobrze,że trafili do tunelu, ale to jest chore! Zamiast cieszyć się ze zwycięstwa to takie coś, bydło... To samo Pepe, chciał leżącego El Padake przekopać, nie ładnie.





oliczyłeś koszulki przy pobliskiej szkole w okresie komunijnym?


Jakby tak zrobił, to by same koszulki Barcy zobaczył, może za rok będzie już inaczej, bo gimbusy odejdą od Barcy.
 
No nie wiem czy na tą formę Barcy wpływ ma nieobecność Tito... Od meczu z Celtic w lidze mistrzów wszystkie drużyny zobaczyły że oni są do pokonania i robi się tylko z nich tylko takich cyborgów...



Teraz to się ciesze że MUTD już za tydzień, bo tak pudbudowany zespół jest w stanie na spokojnie ich ograć :)
 
Masakra jak co poniektórzy "kibice" Realu są dziecinni. Szkoda czasu na pisanie z takimi napinaczami. EOT :)
 
Jak wygrywa Barcelona to jest barca-barca, a jak wygrywa Real to już jest Hala Madrid. Zmienne te nastroje kibiców. Teraz już Ronaldo jest najlepszym piłkarzem, bo Messi był w tym meczu niewidoczny. Pujol jest słabym obrońcą, bo zagrał słabszy mecz i dał się ograć kilka razy piłkarzom Realu.

Real jest legendą, Barcelona modą


No tak. Jeszcze trzeba było dodać, że Messi jest rzemieślnikiem, który nie nie ma dryblingu.
 
Dla mnie śmieszne jest mówienie,że Puyol jest słabym obrońcą, bo jest najlepszym stoperem Barcy i [strike]Shakira[/strike] Pique ani Mascherano się do niego nie umywają.



P.S. Ja zawsze twierdziłem,że Ronaldo jest najlepszy na świecie i zawsze u mnie było Hala Madrid!
 
ja uwierzylem w jego gre glowa jak przeskoczyl Ferdinanda w finale LM. ale to, ze sterydom po czesci zawdziecza kariere dla mnie nie jest zadnym klamstwem, bez swojej kuracji by teraz mierzyl 150cm i pukal bramki w Argentynie.
 
Messi gra głową bardzo dobrze, ale ze względu na swóje warunki głównie on wykłada innym piłkę i prawie nigdy nie idzie do środka pola przy dośrodkowaniu.
 
Hubi nie przesadzaj, Flota jakby nie było jest liderem pierwszej ligi, dodatkowo Śląsk gra w dziesiątkę od czwartej minuty.
 
Ale jaja wyszedłem jak było 3:17 czasu doliczonego a było +3 i myślałem,że był remis, a tutaj wygrali :) uff, 30zł wraca do mnie.



Bayern-Bvb? Bayern jest w takiej formie,ze mogą wygrać LM, wygrają z BvB na spokojnie, obstawiam 3-1.
 
Stawiam na Bayern i wynik 2-0.



8511571816_8e44592546_o.gif
 
Pepe nawet w FIFE ma specjalne t(r)iki, dziwi mnie bardzo, że powstrzymał się i nie zajebał z kopa Sergiemu :-)



original.gif




BTW, obrazek który poprawia mi humor od rana :-)



482775_589494167746140_1962577312_n.jpg
 
Hubi



od maliny to się odjeb!:-) W ogóle ta nagroda nie powinna się tak nazywać! Poziomka to tak, ale malina to zbyt szlacheckie:-)
 
chujowe widowisko, a jak widze tego Szibera biegajacego to serce az boli. mistrz Niemiec posiadajacy jednego porzadnego napastnika, powodzenia.



wstyd, niech FCB wraca gdzie ich miejsce, wkurwia mnie polityka BVB. kisza hajs niesamowicie. :-)
 
Back
Top