Piłka nożna

Pamiętam gre Ronaldo z 2008 wtedy naprawdę wymiatał, teraz jest mniej widoczny podczas meczu ale strzela więcej goli.
 
Taak, Rom7ooo jest świetny. Jego kompilacje są najlepszymi o piłce nożnej, jeżeli nie ogółem o sportach.
 
magik - jesteś zjeb****, ty ruski napinaczu. po co napinasz każdego fana Barcelony/Messiego kogokolwiek. Kazdy ma prawo do swojego osądu, ale dobrze wiesz, jak każdy się denerwuje na wieść Ronaldo jest naj/ Messi jest naj. Zostaw to dla siebie, albo pochwal się mamie lub tacie. ogarnij się i swoje ''szycie'' bo mnie juz powoli wkur****
 
Manchester United jest gotowy rozpocząć z Celtikiem Glasgow negocjacje w sprawie transferu Victora Wanyamy. "Czerwone Diabły" są w stanie zapłacić za Kenijczyka 12 milionów funtów. Wanyama już jakiś czas temu zwrócił na siebie uwagę kilku mocnych, europejskich klubów. Gdyby Wanyama trafił do Man Utd, byłby pierwszym Kenijczykiem, który grałby w jego barwach.


Czekam jak Elson napisze, że United ma najlepszy skauting...
 
Każdy ma prawo do swojej opinii. Nie widzę powodu dla którego potencjalnie frustrowanie fanów Barcy miałoby powstrzymać kogoś od jej wypowiedzenia.



Jak widać successful troll is successful.
 
Wiedziałem, że Messi potrafi dograć dobrą piłkę, ale na tej kompilacji są mega perełeki. Coś pięknego. Nic bardziej nie cieszy mojego oka jak piłka prostopadła, która przechodzi przez 5 zawodników oborny. Messi > C.Ronaldo pod tym względem zdecydowanie !
 
E tam tylko Messi i Ronaldo, ja tam jestem ciekaw gdzie po tym sezonie trafi ten jegomość



http://www.facebook.com/photo.php?v=4138130336974



trochę przypomina mi swoją grą Hugo Sancheza - no po prostu Falcao to zwierz :-)
 
W ostatnim czasie spora część osób, żeby nie powiedzieć cały świat, wstrzymała oddech w oczekiwaniu na potomka Lionela Messiego. Nastąpiło to dziś w barcelońskim szpitalu USP Dexeus University.


Thiago Messi już przyszedł na świat, a Antonella Roccuzzo została przewieziona do szpitala już z samego rana. Jest to pierwsze dziecko tej młodej, argentyńskiej pary. Leo nie brał udziału w dzisiejszym treningu drużyny, gdyż dostał dzień wolny, aby być ze swoją ukochaną w tym szczególnym dniu. Na przedmeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Blaugrany powiedział, że jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy to Argentyńczyk zagra jutro przeciwko Celcie Vigo.



Poród odbył się na siódmym piętrze szpitala, a finałowy moment miał miejsce kilka minut po godzinie 17:00. O wszystkim poinformował Gabriel Masfurroll za pośrednictwem Twittera. O godzinie 15:30 rodzice i rodzeństwo Messiego przybyli do szpitala, a już od rana czatowali tam dziennikarze. Strażnicy jednak dobrze wykonali swoje zadanie i nie wpuścili nikogo.


Zdrowia Thiago !



Magik dalej toczy swoją kampanie :D
 
Falcao to jest kosmita. Tak ogólnie to Ronaldo z Messim są od niego lepsi, ale Falcao za to strzela ładniejsze bramki i na bank musi mieć bullet time'a. :D To co on czasem wyprawie w polu karnym, spokój i precyzja z jaką strzela, to trzeba po prostu zobaczyć, bo opisywanie tego nie ma sensu.
 
Leo Messiemu urodził się dzisiaj syn - Thiago. Gratulacje. Jednak jeszcze większe wrażenie robi statystyka, która krąży po sieci: Cristiano jest starszy od Leo o 869 dni. Cristiano Junior jest starszy od Thiago o... 869 dni!






Ciekawy zbieg okoliczności :)
 
Hehe, ciekawe czy pojda w slady ojca.



Znacie jakies przypadki gdzie ojciec i potem syn byli znanymi pilkarzami?



Cesare Maldini, Paolo Maldini.



Hmm pamieta ktos?
 
Droni: daruj sobie wypowiedzi w moja strone, z gownem intelektualnym nie wchodze w dyskusje
 
Synowie Aguero i Messiego będą mieć szczęście w nieszczęściu to zależy od tego jak bardzo będą naciskani przez otoczenie.



Z Thiago napewno w La Masii zrobiliby konkretnego zawodnika, wystarczy trenować i jeszcze raz trenować.
 
Kolejorz zgarnia 3 pkt. Bardzo słaba gra Lecha ale chuj z tym. Wygrana jest, Buric dwie kapitalne interwencje i wygranych się nie ocenia.



Wisła ma fatalny sezon...(oby jak najdłużej ;p)
 
Znacie jakies przypadki gdzie ojciec i potem syn byli znanymi pilkarzami?


thiago z barcelony jest synem mazinho...



w vasco da gama już gra 16-letni romarinho..., wiadomo czyj...



marnym kopaczem był też syn pele.



kobe i joe bryant- ale to już kosz, czy hokej: brett i bobby hull



ale też często synowie wybierają sobie inne dyscypliny:



gortat, czy noah
 
@magik







;). Ok jestem gównem intelektualnym. Fajnie kim ty jesteś, pisząc takie bzdety. Ale spoko. Nie zamierzam się kłócić, bo jestem gównem intelektualnym ;)))
 
A wyobrażacie sobie jakby Messi i CR7 grali razem? CR7 miałby tyle samo goli co Leo asyst. Pozamiataliby wszystkie statystyki, szkoda, że się nie lubią...i nie ma szans na transfer, może kiedyś po 30stce zagrają w jakimś arabskim klubie albo chińskim...
 
Jak Messiemu syn się urodził to powiedział, że chce grać w Barcelonie do końca kariery. Dlatego wątpię, że nawet po 30stce odejdzie z Barcy.
 
Messi nie odejdzie z Barcelony tak samo jak Iker z Realu.



Za niedługo ma podpisać kontrakt do 2016.



Henry tak samo jak Ronaldinho był otwarty na zmiane klubu bo nie grał tam od dzieciństwa.
 
Back
Top