Piłka nożna

Podobno Błaszczykowski udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że bez niego PZPN nie miałby szans zdobyć bramki na Euro. Orientuje się ktoś o jaki wywiad może chodzić?
 
jak dobrze kojarzę to w piątkowym przeglądzie sportowym coś takiego widziałem. Poszukam go rano jak nie poleciał to zeskanuje ten wywiad choć na pilkanozna.pl wydaje mi się też go widziałem
 
"50 tys. sprzedanych PPV na Czarnogóra - Polska , źródło WP"



przecież to tragiczny wynik, ciekawe jaki będzie teraz z Moldawią , ale będzie ciekawie jak KSW ich przebije
 
@ GLF trzymaj ten wywiad



2a7wv2o.jpg




2dgnmuu.jpg
 
50 tysiecy to slaby wynik, biorac pod uwage ze liczyli na 500 tys i pewnie wiekszosc tego wykupily bary, z moldawia jak wiadomo bedzie jeszcze gorzej
 
Masakra z tym ppv na mecze w pilke nie rozumiem tego to jeszcze tylko bardziej zniecheci do ogladani pilki...
 
Masakra z tym ppv na mecze w pilke nie rozumiem tego to jeszcze tylko bardziej zniecheci do ogladani pilki...


Martwi Cię to?










@Painkiller, wielkie dzięki! Ż E N A D A.
 
@ GLF spoko w razie czego kupuje przegląd sportowy niemal codziennie więc jakby ktoś chciał jakiś skan czy coś ;) tak samo z pilki noznej
 
Przyznać się, kto kupił PPV na dziś? :>



Ja tam postawiłem na bomba-per-bomba z weszło. Ostatnio się nie przelewa, więc postawiłem na Hunter's Glena.
 
Ja kupiłem...zamawiałem KSW, konsultant zapytał, wahałem się, ale dzisiejszy wieczór to dobry wieczór na mecz, więc mi pasuje. Mecz z Czarnogórą mi się bardzo podobał. Były emocje, były bramki, czerwone kartki, kilka fajnych akcji "jak nie Polska", więc dziś liczę na jakieś 2:0 3:0 czy 4:1...



Z Czarnogórą oglądałem na streamie o dziwo. Myślałem, że po prostu transmisji nie ma z trudnego terenu...Mogłem olać i tym razem, bo jednak przy piłce ta jakość mi niepotrzebna tak jak w MMA, gdzie muszę widzieć każde ułożenie nogi czy ręki, zwłaszcza w parterze. Gorzej, że za dwa wydarzenia zapłaciłem więcej niż za miesięczny abonament, no ale cóż...
 
Strata czasu i pieniędzy. Pomimo, że jestem fanem piłki nożnej to nie mam zamiaru brać udziału w tym żałosnym przedwsięwzięciu. A jedynie szkoda mi jest piłkarzy Mołdawii, którzy przygrają przy zapewne dwukrotnie większym zaangażowaniu od naszych pseudo gwiazdeczek. Nie pokazują nic ani na boisku, ani poza boiskiem, ani nawet nie mogę podziwiać umiejętności druzyny przeciwnej i mam płacić 20 zł? Może jestem biednym studentem, ale zdecydowanie mam inne priorytety w wydawaniu pieniędzy ;)
 
Oglądałeś mecz z Czarnogórą? Proszę nie wypowiadaj się jak pospolity Polak, który w radiu twierdzi, że to oglądającym trzeba płacić, a nie odwrotnie...



Przecież jest nowy trener, ma nowy pomysł, osiągnął coś z byle jakimi można rzec zawodnikami, więc pewną wartość jego myśl musi mieć. Ja widziałem pozytywy na tle mocnego rywala jakim jest Czarnogóra ze swoimi głównie indywidualnościami, ale jednak...



PS: Ja po 12h pracy mam wieczorem czas wolny...zamiast oglądać powtórkę jakiegoś filmu czy odpalić gierkę, bo trenował to na pewno nie będę dziś po takim dniu jednak mam ochotę obejrzeć mecz. Za bilet zabuliłbym ponad stówkę, a tak będe miał za 20 złotych dobry widok, dobrą jakość i spokojną, domową atmosferę na ten dość piknikowy mecz;) Minusem jest jedynie fakt, że z abonamentu w tym układzie coraz mniej mnie będzie interesować...No i ogólnie zdecydowanie mecze KADRY nie powinny być płatne. KSW to prywatna inwestycja, ale nie reprezentacja. Pomijając, że płacę, bo nie ma zbytnio wyboru jeśli chce się obejrzeć w przyzwoitej jakości, ale...
 
Tak, na streamie. I nie twierdzę, że trzeba mi płacić za oglądanie tego widowiska, bo nikt mi nie każę tego robić, dla mnie jest to po prostu stratą czasu. Nie do końca widzę tą nową koncepcje Fornalika, a tym bardziej nie widze jego sukcesów w karierze trenerskiej.







PS: Nie zabraniam Ci przecież wykupić transmisji. I nawet tego nie krytykuje. Powiem więcej- gdybym miał kupe kasy też bym kupił ;)
 
Nie widziałeś tych paru fajnych klepek?Wejść w pole karne, dojść do fajnych sytuacji? Lewandowski zawiódł i tyle, choć gdyby nie on to możliwe, że inny nie znalazłby się w ogóle w takiej sytuacji jakie on miał.



Nie problemem jest prowadzić Barcelonę, chwalebnym jest osiągnięcie takich wyników z Ruchem Chorzów na naszym podwórku.



Lenkias, bez złośliwości. Kazać , a karać to różnica :)



Ja nie mam kupy kasy, ba ten miesiąc jest ciężki, ppv jedno i drugie tego nie poprawia, ale wolę nie wypić tych 6 piw w przeciągu 2 lat niż nie wykupić sobie takiego meczu, gdy akurat jestem w domu. Problem natomiast będę miał z KSW, gdy będę w pracy, tu dekodera nie ma...pozostanie ipla, a to nie jest dobre rozwiązanie, tym bardziej przy tych wszystkich silverlightach itd. gdy na komputerze w robocie nie powinienem nic instalować, poczynając od Ipli....
 
Może masz w pewnym stopniu rację. Na tle porządnych Czarnogórców nasza gra nie wyglądała tragicznie. Jestem rozgoryczony tym co się ostatnio dzieje w kadrzę i teraz na wszystko patrzę przez pryzmat ostatnich wspaniałych występów. I właśnie m.in na Lewandowskiego jestem wściekły. Pomimo, że zawsze miał we mnie kibica (oczywiście od czasów gry dla Znicza ;)) to w tym momencie jestem zagorzałym przeciwnikiem jego ostatnich zachowań. Mam wrażenie, że trochę woda sodowa uderzyła mu do głowy. I trzymam kciuki, żeby wrócił ten skromny Lewy, ZAPIERD!@#$%^& na boisku za trzech.



Co do chwalebnych wyników Fornalika. To umówmy się, że drugie miejsce przy poziomie naszej ligi nie jest wyczynem godnym powierzania kadry narodowej. To umówmy się, że drugie miejsce w Polskiej lidze zajął również GKS Bełchatów w sezonie 06/07. To znaczy, że Lenczyk już dawno powinien dostać kadrę?



A dzięki, już poprawiłem (wstyd ;)).
 
Hehe, ja odkąd Lewandowskiego na menadżerze w swoim czasie ze Znicza do Floty ściągnąłem to już go ceniłem ;)



Lenczyk też udowadniał, że potrafi sporo stworzyć z niewielkich możliwości mu danych. Zobaczymy, na pewno na to trzeba czasu, ai wspołpracy wszystkich. Na pewno Fornalik jako tako potrafi reagować na to co się dzieje na boisku, to już plus. No i fakt, że chce 2 napastników...nie wiem jak można bylo grać jednym, co to za piłka...Również dobrze można grać 10-0-0 i liczyć na ciągłe remisy i porządne miejsce w danych rozgrywkach.



Nie może być na pewno też tak by nasi zawodnicy mieli się za nie wiadomo kogo, a z kolei naszego selekcjonera za jakiegoś "wieśniaka z Chorzowa"...Ja czy obejrzę czy nie zawsze będę trzymał kciuki za to by jednak zespoł się stworzył. Dostarczał nam póxniej pozytywnych emocji, bez wiary i chęci nic nie będzie...
 
ja na kompie w robocie nie mam nawet javy zainstalowanej, o np. flash playerze nie wspominajac xD
 
Dajcie spokój z tym Fornalikiem!!! To trener bez sukcesów i nie ma autorytetu wsród piłkarzy. Został wybrany na selekcjonera tylko dlatego, że był przez kilkanaście lat sąsiadem Piechniczka i do dziś trzyma z nim sztame. Chyba nie muszę przypominać, że Piechniczek był odpowiedzialny za wybór kondydatów na nowego selekcjonera. Dlaczego wśród kandydatów nie było Nowaka, Skorży, czy Kasperczaka? Pewnie dlatego, że z nimi Fornalik by nie miał szans.
 
Można grać jednym. Barcelona/Hiszpania udowodniła, że można nawet grać bez napastnika ;) Tylko trzeba mieć do tego innych piłkarzy.



Problem w tym, że ja tym bardziej takiego Lenczyka nie uznaje za odpowiednią persone do tego stanowiska.



W każdym razie, mam nadzieję, że niedługo przyjdą czasy, kiedy za mecz naszej kadry będę mógł z czystym sumieniem wydać nie 20 zł a 40-50. Tak czy siak miłego oglądania życzę ;)
 
Skorża miał swój czas w kadrze. Z resztą to jego bym raczej podciągnął pod trenera, któremu wszystko się jakoś dobrze układa i ma zawsze team ustawiony do grania, a niewiele potrafi dać od siebie, a i niewiele już wówczas trzeba.



Kasperczak spalił swe szanse w pewnym momencie, gdy już jego nazwisko nie przynosiło wyników. Podejrzewam też, że tak jak już kiedyś wymagania miałby wygórowane. Nowak...jestem za, bo był świetnym piłkarzem jak dla mnie, a jego kreatywność na boisku teraz skutkuje z ławki. Tak czy siak wierzę w dawanie szansy. Fakt Fornalika właśnie mi udowadnia, że nie trzeba mieć jedynie nazwiska by zostać selekcjonerem. Pożyjemy, zobaczymy.



Barca udowadnia...i tym udowadnia, że Messi musi sypać workami bramek, bo mimo takich nazwisk napad Barcy jednak ustępuję pomocnikom, nawet w strzelaniu bramek co jest paradoksem. Poza tym kadry do Barcy nie ma co porównywac. U nas paru naturalizowanych i już jest problem społeczny...



Dobra, spadam do domu i oglądać, obym bez problemu znalazł kanał nr 255 na Vectrze ;) Pozdro Panowie o podobnym jak i odmiennym zdaniu, obyście się mylili :)))
 
Pomyślcie co by było gdyby Lenczyk z całym szacunkiem do Jego osoby objął stanowisko selekcjonera.Ile on by mógł popracować-krótko, dlatego że jego styl bycia nie odpowiada gwiazdką- przykład Śląsk.Jeśli by tak samo zachowywał się w szatni jak za czasów klubowych to nasza kadra byłaby na całkowitym dnie.Wszyscy by się poobrażali i chcieli pewnie zrobić wszystko żeby zwolnić trenera.Niestety Polscy piłkarze są rozpieszczeni i to oni muszą żądzić bo jak nie to zaczną mówić jaki to trener zły.
 
Nadrabiam wałśnie ubiegłoweekendowe Cafe Futbol. Smolarek trafił do Jagiellonii?
 
Dokladnie tak moze pokaze sie lepiej niz w Warszawie. Podobno jeszcze Madej ma trafic do bialegostoku.
 
No i w taki sposób padł kolejny polski zespół, który w miarę nieźle mi się oglądało w tej polskiej lidze ...
 
Dla mnie ta kadra to pozostałość po Smudzie i jak Fornalik nie postawi na swoje to czarno to widze. Obraniak jak grał na euro tak gra dalej. W sumie to można powiedzieć, że nie ma go na boisku. Wystarczy zobaczyć jak taki Wasilewski wyprowadza piłkę z obrony, bo najczęściej to jest długa piłka i albo się uda albo strata. Dalej nie mamy środka pomocy czyli takiego zawodnika, który potrafi przytrzymać w środku piłkę, zagrać prostopadłą czy samemu coś wykreować. Murawski w kadrze to nieporozumienie.
 
Nie oszukujmy się jakiejś ogromnej rewolucji nie można zrobić bo aż tak wielu piłkarzy, którzy mogliby na jakimś przyzwoitym poziomie reprezentować Polske po prostu nie mamy.Jednym słowem źle się dzieje w tym kraju.
 
Back
Top