Piłka nożna

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. Tak jak z wejściem Costy do klatki na UFC 298 :awesome:

Pójdzie do Liverpoolu, bo będą mieli w pizdu siana po sprzedaniu Salaha za 230mln i dadzą mu 20 baniek więcej niż Real i tyle widzieli Żółwia w Madrycie.
Ta i jeszcze Klopp żartował z tym odejściem.
Nie ma szans na Mbappe w LFC. Żydki z fsg nie pozwolą
 
Dobra @Gambit zaczynam już trochę wierzyć..:wink:

1708190565144.png
 
Może załóż sobie jakoś kącik trupów albo kroniki rodzinne
Podałem tego newsa bo w końcu to znany piłkarz, MŚ i strzelec jedynego gola w finale MŚ... ale kolega (MISTRZ ŚWIATA :lol: :confused: ) pewnie za młody i nie oglądał mundialu Italia '90 na żywo... miałem swój temat to mi go zamknięto
 
ja oglądałem.
obraz czarno- biały.

brehme w 1/8 bramkarza holendrów sprawdził nieźle!
Andreas Brehme | One to Eleven | FIFA World Cup Film


Mam sentyment do tego Italia '90 pierwszy mundial który bardzo dobrze pamiętam (europejski czas) obejrzałem wtedy wszystkie mecze oprócz (1/8 ARG-BRA, bo akurat byłem u kolegi i puścił film Predator na VHS:bye: :lol: )
A Brehme to jednak miał mocny mental, bo karny w 85' przy 0-0, ale w 1/2 z ENG też podchodził jako pierwszy do serii 11, chociaż Niemcy mieli wtedy takich zawodników jak Voeller, Klinsmann (wszyscy po 3 gołe jak i Brehme na tych MŚ) czy Matthaeus...
Był w wielkiej trójce obok kapitanów Matthaeus'a i Maradony co zagrali w obu finałach MŚ '86 i '90 całe mecze:boss:
 
Niby transfer Mbappe przesądzony.

Z jednej strony ciężko o większy transfer (Halland byłby porównywalny) i jest to kolejne potwierdzenie, że Perez to totalny Chad - już nawet abstrahując od tego, że stworzył pakę na lata, która będzie walczyć o największe trofea za bardzo małe pieniądze patrząc na to jak wygląda dzisiejszy futbol.

Z drugiej strony nie darzę sympatią gościa - olbrzymie ego w złym słowa znaczeniu, materializm, brak pokory i 25 lat na karku a jak mówią badania instytutu DzD (dane z dupy) - murzyny grają do 30 roku życia, potem już tylko lenistwo i małpie figle im w głowie. Przykładów mnóstwo - Pogba, Neymar, Ronaldo, Ronaldinho, Kante itd.

Idealnie byłoby gdyby Florek mial Kyliana przy stole prawie na kontrakcie, a w ostatniej chwili podpisał Hallanda i hasta luego francuski psie, siedź w tym zgniłym, paryskim jaju do końca kariery. Piękna zemsta za walenie w chuja. No, ale to tylko takie dywagacje typowego kibica Realu, prawdziwe problemy i rozterki są w katalonii, gdzie zastanawiają się jaki im wleci odpad w promocji z City w tym sezonie czy innego Villarealu.
 
Last edited:
Niby transfer Mbappe przesądzony.

Z jednej strony ciężko o większy transfer (Halland byłby porównywalny) i jest to kolejne potwierdzenie, że Perez to totalny Chad - już nawet abstrahując od tego, że stworzył pakę na lata, która będzie walczyć o największe trofea za bardzo małe pieniądze patrząc na to jak wygląda dzisiejszy futbol.

Z drugiej strony nie darzę sympatią gościa - olbrzymie ego w złym słowa znaczeniu, materializm, brak pokory i 25 lat na karku a jak mówią badania instytutu DzD (dane z dupy) - murzyny grają do 30 roku życia, potem już tylko lenistwo i małpie figle im w głowie. Przykładów mnóstwo - Pogba, Neymar, Ronaldo, Ronaldinho, Kante itd.

Idealnie byłoby gdyby Florek mial Kyliana przy stole prawie na kontrakcie, a w ostatniej chwili podpisał Hallanda i hasta luego francuski psie, siedź w tym zgniłym, paryskim jaju do końca kariery. Piękna zemsta za walenie w chuja. No, ale to tylko takie dywagacje typowego kibica Realu, prawdziwe problemy i rozterki są w katalonii, gdzie zastanawiają się jaki im wleci odpad w promocji z City w tym sezonie czy innego Villarealu.
Ale Ty wiesz, że jak Mokembe skończy 30, ten dzik będzie miał 22 lata

 
Last edited:
Back
Top