Piłka nożna

A to ten kataloński szmatławiec daje jakieś sprawdzone info :awesome:

A to nie wiem, ale po wieściach z angielskich szmatłaców wywnioskowałem że koniec pracy w Arsenalu wiążę się z nowym początkiem w Barcelonie, której jest wychowankiem.
 
A to nie wiem, ale po wieściach z angielskich szmatłaców wywnioskowałem że koniec pracy w Arsenalu wiążę się z nowym początkiem w Barcelonie, której jest wychowankiem.
Info poszło z katalońskiego Sportu, gdzie Lapek tymi nazwiskami mydli fanom oczy. Arteta ponoć ma przedłużyć kontrakt z Arsenalem.
 
Najważniejsze że Robert płakał, kuriozum jest trzymanie trenera do końca sezonu, widać po nim że się pogubił i nie wie co jest 5.
 
Najważniejsze że Robert płakał, kuriozum jest trzymanie trenera do końca sezonu, widać po nim że się pogubił i nie wie co jest 5.
Tu raczej koszty odprawy są problemem, niż chęć trzymania Xaviego na siłę. Koszt zatrudnienia nowego trenera i jego wynagrodzenie to kolejny problem.
 
Tu raczej koszty odprawy są problemem, niż chęć trzymania Xaviego na siłę. Koszt zatrudnienia nowego trenera i jego wynagrodzenie to kolejny problem.
No nie do końca, nawet biorąc pod uwagę info, że Xavi ma się zrzec kasy za ostatni rok umowy czyli około 12 milionów euro, to problem leży w obecnej sytuacji Barcy i sztywnych reguł LaLigi, a na ten moment Barca nie ma jednego eurocenta na zarejestrowanie kogokolwiek.
Inaczej będzie po tym sezonie, ale Barca nadal nie będzie chyba w regule 1:1 więc by zarejestrowac trenera na obecnej pensji Xaviego trzeba będzie sprzedać nieźle zarabiającego grajka ;)
 

Iñaki Peña notuje w LaLidze:​

  • Najgorszy stosunek wpuszczonych goli do xG (-0,37)*
  • Najmniejszą liczbę wychwyconych wrzutek (0,25 na 90 minut)
  • Najniższy procent wychwyconych wrzutek (2,7%)
  • Najniższy procent udanych interwencji (55,6%)
  • Najmniej przerwanych akcji poza polem karnym (0,38 na mecz)
  • Trzecią najwyższą liczbę straconych goli na 90 minut (2,0)
  • Najmniejszy średni dystans od uderzanej piłki przy interwencjach (9 metrów)
  • Najwyższy stosunek xG do strzałów celnych (0,36)**
  • Drugi najniższy procent czystych kont (12,5%)
 
15 minuta meczu, Nunez już chyba z 6 razy uderzał z dystansu, a przynajmniej trzy razy miał lepsze rozwiązania. Ale odpala zamach jak przy L1+R1 w Fifie i napierdala trzy metry od bramki..
 
Ferran naderwany mięsień dwugłowy uda :facepalm: Los + klubowy sztab medyczny zafundowali chłopu zajebisty prezent na urodziny.Swoją drogą trzeba być szczęściarzem żeby urodzić się 29 Lutego :frankapprove:
 
Ferran naderwany mięsień dwugłowy uda :facepalm: Los + klubowy sztab medyczny zafundowali chłopu zajebisty prezent na urodziny.Swoją drogą trzeba być szczęściarzem żeby urodzić się 29 Lutego :frankapprove:
Sezon i tak już jest spisany na straty, niech dadzą młodym pograć.
 
Sezon i tak już jest spisany na straty, niech dadzą młodym pograć.
Co do sezonu to pełna zgoda, młodzi niech otrzymują szansę i zbierają minuty jak najbardziej.Jedynym celem na resztę sezonu pozostaje utrzymać się w top 4 i za to trzeba trzymać kciuki.Jeśli chodzi o Ferrana to bardziej mi szkoda tego że miał swój moment strzelił parę bramek i lekko udało mu się zatrzeć wrażenie transferowego flopa a to byłoby korzystne w kontekście ewentualnego rozstania się z nim w lecie.
 
Back
Top