Piłka nożna

Ten potężny Liverpool już od lat ma robić Real na luzie, a jak dotąd to dostają ciągle na pizde. W tym dwa finały LM przejebane i płacze o Salaha, który ledwo uszedł z życiem po starciu z Ramosem.
 
Skład przyszłych Mistrzów Świata.


Chciałbym, ale tam środek pola trochę kuleje, chociaż Bruno G. w formie. No i boki obrony słabiutkie, a to zawsze było atutem Brazylii.

Tak bym to widział

Alisson - Danilo, Marquinhos, Militao, Alex Telles- Casemiro, Bruno Guimaraes- Neymar na ŚPO - Vinicius, Gabriel Jesus, Antony.


Ale mieć Rodrygo i Martinelliego jako super rezerwowych to wielki luksus.
 
Chciałbym, ale tam środek pola trochę kuleje, chociaż Bruno G. w formie. No i boki obrony słabiutkie, a to zawsze było atutem Brazylii.

Tak bym to widział

Alisson - Danilo, Marquinhos, Militao, Alex Telles- Casemiro, Bruno Guimaraes- Neymar na ŚPO - Vinicius, Gabriel Jesus, Antony.


Ale mieć Rodrygo i Martinelliego jako super rezerwowych to wielki luksus.
Ostatnio w sparingu testował Militao na prawej obronie i wtedy Silva na środku. No i chyba Richarlison jako główna 9 zacznie.
 
Ostatnio w sparingu testował Militao na prawej obronie i wtedy Silva na środku. No i chyba Richarlison jako główna 9 zacznie.

No to przekombinuje. Jak będzie grał Richarlison co grzeje ławę w Spurs zamiast Jesusa to skandal. Szczególnie że ten półgłówek akurat jest kontuzjowany, więc nie powinien grać. Dziwi brak powołania dla Chylińskiej, jak widać Tite nie jest fanem jego muzyki.
 
Oglądam odliczanie do mundialu na TVP, wstaje jakiś goguś, zaprasza drugiego i idą do tablicy, stoją tyłem, kończą ustalać "swój skład na mistrzostwa" patrzę a to stanoski prezentuje swoją 11.
Stanoski autorytet piłkarski/trenerski.
Kropka
 
Oglądam odliczanie do mundialu na TVP, wstaje jakiś goguś, zaprasza drugiego i idą do tablicy, stoją tyłem, kończą ustalać "swój skład na mistrzostwa" patrzę a to stanoski prezentuje swoją 11.
Stanoski autorytet piłkarski/trenerski.
Kropka
Stanowski dalej w masce popierala ? Czy juz koniec wirusa
 
Oglądam odliczanie do mundialu na TVP, wstaje jakiś goguś, zaprasza drugiego i idą do tablicy, stoją tyłem, kończą ustalać "swój skład na mistrzostwa" patrzę a to stanoski prezentuje swoją 11.
Stanoski autorytet piłkarski/trenerski.
Kropka
Kto jak kto, ale on ma najlepsze info. W końcu Czesiu to chrzestny jego dziecka :lol:
 
Nie wiem nic o masce.
Nie chodzi o info, a o fakt że gościu ma z piłką tyle wspólnego co Mietek spod sklepi mający dalekiego kuzyna trenera w okręgówce, takiego kogoś biorą do tv publicznej by swoją 11 typował na mundial? :d
 
Nie wiem nic o masce.
Nie chodzi o info, a o fakt że gościu ma z piłką tyle wspólnego co Mietek spod sklepi mający dalekiego kuzyna trenera w okręgówce, takiego kogoś biorą do tv publicznej by swoją 11 typował na mundial? :d

:najmancoty:

Jak nie przepadam za Stanowskim to powiedzenie, ze on nie ma nic wspólnego z piłką powoduje, że moge jedynie Ci wrzucić kolejną radę od El Estrogena:


 
:najmancoty:

Jak nie przepadam za Stanowskim to powiedzenie, ze on nie ma nic wspólnego z piłką powoduje, że moge jedynie Ci wrzucić kolejną radę od El Estrogena:



Proszę, wymień w takim razie co on ma wspólnego z piłką, co daje mu prawo aby prezentował swoją 11 przed milionami widzów?
To że on nie ma nic wspólnego z piłką to sam sobie dopisałeś, przecież wiem że ma jakiś amatorski klub, wiesz ilu ma w Polsce amatorskie kluby?

Dalej nie daje mu to większego pojęcia niż mietkowi spod sklepu, więc tę radę możesz zastosować, przed lustrem w łazience :kis:
 
Back
Top