Piłka nożna

Pojawia się co raz więcej plotek o powrocie Neymara do Barcy, jak oni sobie to wyobrażają? Neymar, Griezmann i De Jong w jednym okienku. :brainoverload:
 
Pojawia się co raz więcej plotek o powrocie Neymara do Barcy, jak oni sobie to wyobrażają? Neymar, Griezmann i De Jong w jednym okienku. :brainoverload:

Coutinho musi odejść, więc pewnie pójdzie do PSG, a wróci Neymar. Al-Khelafi dał mocno do zrozumienia, że ma dość jego gwiazdorzenia i niestety stanął murem za Mbappe, co wyklucza jego transfer do Realu :cry:

https://www.youtube.com/user/legacalcioserieatim

Głosujcie w ankiecie na Pistolero! Albo na Zapatę

:roberteyeblinking:

Nie mam żadnej ankiety, tylko link do kanału.
 
Pojawia się co raz więcej plotek o powrocie Neymara do Barcy, jak oni sobie to wyobrażają? Neymar, Griezmann i De Jong w jednym okienku. :brainoverload:
Pojawia się co raz więcej plotek o powrocie Neymara do Barcy, jak oni sobie to wyobrażają? Neymar, Griezmann i De Jong w jednym okienku. :brainoverload:
Ja bym nie chciał powrotu Neymara po sposobie w jaki się rozstał, Friedmann kolejna kapryśna gwiazdeczka. Z tej trójki najchętniej przygarnął bym tylko De Jonga.
 
Legia kupuje na bramkę młodego i perspektywicznego Wojtka, a Jaga jakiegoś ogórka z ogonów ligi cypryjskiej.. Dramat. W tym roku o TOP 4 będzie bardzo ciężko.
 
Maradona-v-Messi-all-time-stats-for-the-Argentine-National-team.jpg
 
euro wpierole czas start !
Piast Gliwice - Bate Borysow

Legia - zwycięzca pary UE Sant Julià (Andora) / Europa FC (Gibraltar)

Cracovia - FC DAC 1904 Dunajská Streda (Słowacja)

mecze w połowie lipca
 
Możliwe, że kiedyś chciałem cie cytować i nie skasowałem do końca wiadomości i teraz jak pisałem to nie zauważyłem
Ciągle tak mam. Gdybym nie kasował postów przed publikacją to bym miał drugie tyle.
 
W sumie nie wiem czemu tam jesteś :joanawhat:Możliwe, że kiedyś chciałem cie cytować i nie skasowałem do końca wiadomości i teraz jak pisałem to nie zauważyłem. Wybacz:beczka:
bosz, już się przestraszyłem, że po pijaku w jakąś dyskusję się tu wdałem :juanlaugh:
 
Też na nich postawiłem.
Kurwa smutne jest to, że po takich meczach bielik czy zurkowski, jakby nazywali się Ravioli czy miracoli, byliby rozchwytywani przez najlepsze kluby na świecie. A tak to pizda, bo Polacy

Przecież Cionek gra w Serie A, nasz Rodak kochany, nasz Polak najdroższy :beczka:
 
Back
Top