Piłka nożna

Ale nas jadą. Szkoda, nie będzie igrzysk.


Przy takim samym bilansie bramek wychodzą Włosi, bo wygrali bezpośredni mecz z Hiszpanami?
 
niby-czlowiek-wiedziol_2018-10-06_18-36-37.jpg
 
Wierzyłem w te igrzyska do końcówki meczu Hiszpania - Belgia. Czułem, że wygrać na farcie jeden mecz to możemy. Dwa to już byłoby zbyt wiele. Kumplowi mówiłem będąc u niego przed meczem z Włochami, szkoda, że Hiszpanie wcisnęli, bo byłby mecz o awans już. A tak to wychodząc po tamtym meczu byłem zadowolony ale czułem, że będzie fchuj ciężko.
 
Co walnął bramę Niemiec... To euro u21 to festiwal pięknych goli. Co mecz to jakiś cios z dystansu.
 
Szykuje się dzisiaj pasjonujące widowisko na Euro U-21. Francja - Rumunia, obie drużyny satysfakcjonuje remis :mamed:
 
Szykuje się dzisiaj pasjonujące widowisko na Euro U-21. Francja - Rumunia, obie drużyny satysfakcjonuje remis :mamed:

Jest szansa, że pierwszy raz zobaczymy jak inna drużyna niż nasza reprezentacja gra "niskim pressingiem" podczas gdy rywale podają piłkę na swojej połowie :crazy:
Dodatkowo Rumunów zadowoli porażka jedną bramką, bo to im daje awans z drugiego miejsca.

Bukmacherzy też przeczuwają "ustawkę", kurs na remis to 1.85, nigdy tak niskiego kursu na remis nie widziałem.
 

San Siro będzie zburzone, brawa, brawa i jeszcze raz brawa. Zburzą San Siro, i wydadzą setki milionów na jakieś bezpłciowe, kanciate, gówno, zwane Coca Cola Stadium albo coś w tym stylu.
 
65302522_624230384744747_5708434994389581824_n.png

:DC:

To legitna wypowiedź Ryana, z wywiadu z bodajże goal.com przetłumaczone przez polską stronę Chelsea


– Zdaje mi się, że graliśmy przeciwko sobie czterokrotnie i ani razu nie udało mi się obronić jego strzału.

– Albo był blokowany, albo strzelał niecelnie, albo ładował mi gola.

– To trochę denerwujący fakt, więc Dzięki Bogu, że teraz będzie wkurwiać innych.

– Chciałbym zmierzyć się z nim ponownie i w końcu go zatrzymać. To moja motywacja.
 
Argentyna pomimo przegrania w grupie z Kolumbią ma dużo łatwiejszego rywala w ćwierćfinale, bo zagra z Wenezuelą którą łatwo opierdoli. Kolumbia będzie się mierzyła prawdopodobnie z Urugwajem lub ewentualnie z Chile.
Może to był taki chytry plan Argentyńczyków i udawali, że są tacy słabi, aby trafić na łatwiejszą drużynę :crazy:?
 
Argentyna pomimo przegrania w grupie z Kolumbią ma dużo łatwiejszego rywala w ćwierćfinale, bo zagra z Wenezuelą którą łatwo opierdoli. Kolumbia będzie się mierzyła prawdopodobnie z Urugwajem lub ewentualnie z Chile.
Może to był taki chytry plan Argentyńczyków i udawali, że są tacy słabi, aby trafić na łatwiejszą drużynę :crazy:?
Ostatnio wdupili z Wenezeulą 3-1, więc ciężko to widzę. Nie martw się, Messi z tym trenerem i tym składem nie wygra.
 
Ostatnio wdupili z Wenezeulą 3-1, więc ciężko to widzę. Nie martw się, Messi z tym trenerem i tym składem nie wygra.

Przecież tam Messi jest trenerem i ustala skład więc sam z sobą nie wygra :crazy:
Mi się wydaje, że się rozpędzają i jeszcze zaskoczą podczas tego turnieju.
 
Back
Top