Piłka nożna

Nie ma szans jak trafią na Real lub Bayern. Wiadomo, pierwszy mecz na Anfield bardzo dobry, ale wczoraj mnóstwo szczęścia. Mimo to, fajnie że takie drużyny jak Roma czy Liverpool zaszły tak daleko.
się zobaczy, to jest futbol romie też nikt nie dawał szans na ogranie barcelony.
 
Dzisiaj jeszcze liczę na Seville, pomimo że nie lubię hiszpanskiej piłki to liczę że chociaż im się jakoś postawią A kto wie może pokusza się o niespodziankę jak wczoraj roma
 
Nie ma szans jak trafią na Real lub Bayern. Wiadomo, pierwszy mecz na Anfield bardzo dobry, ale wczoraj mnóstwo szczęścia. Mimo to, fajnie że takie drużyny jak Roma czy Liverpool zaszły tak daleko.
Akurat z Bayernem wcale nie stawiałbym ich na straconej pozycji. Jak dla mnie lekkim faworytem byłby Lpool.
 
No jakby Juve wyszło jakimś cudem, to już w ogóle zajebiście :) ale będzie ciężko, bo przy takim wyniku na wyjeździe nie wystarczy odpowiednik Del Piero z 2bramkami z wolnego.
jak wyłączą krystynę to trafienie 3 bramek nie jest niemożliwe. ale będzie w ch8j ciężko.
 
Będzie ciężko, jest ciężko, ale jedziemy
DahYKPTX0AEmJOz.jpg
 
hahaha oglądam Bayern i jak tylko słyszę owacje trybun, to wiem co się dzieje i morda mi się cieszy. Jeszcze jeden!!
 
Jeśli Juve przejdzie do 1/2 to zapowiada się najmniej medialny finał LM od lat. Juve, Liverpool, Roma i Bayern, nikt się chyba takiego składu nie spodziewał...
 
Jeśli Juve przejdzie do 1/2 to zapowiada się najmniej medialny finał LM od lat. Juve, Liverpool, Roma i Bayern, nikt się chyba takiego składu nie spodziewał...
LM sama w sobie jest wystarczająco medialna. A mi się wydaje, że nawet tym co rzadziej oglądają piłkę przejadły się wciąż te same drużyny.
 
LM sama w sobie jest wystarczająco medialna. A mi się wydaje, że nawet tym co rzadziej oglądają piłkę przejadły się wciąż te same drużyny.
Na pewno jest medialna, ale Roma czy Liverpool to jednak druga liga kandydatów do tytułu...
 
Back
Top