Piłka nożna

Co za kompromitacja. Brak słów aby opisać to co się stało. :siara:


giphy.gif

real-madrid-cristiano-ronaldo-isco-SjiwSzPAbn7lm
 
Totti tyle lat marzył żeby wygrać z ukochanym klubem LM, ale jaja będą jak od razu po jego odejściu Romie to się uda w końcu uda. Walczyli wspaniale, świetny mecz Romy
 
Totti tyle lat marzył żeby wygrać z ukochanym klubem LM, ale jaja będą jak od razu po jego odejściu Romie to się uda w końcu uda. Walczyli wspaniale, świetny mecz Romy
Jestem fanem Juventusu i ciekawą opinię przeczytałem ostatnio na stronie. W skrócie gościu stwierdził, że sezon/dwa po odejściu Buffona Juve zdobędzie LM. Powodem ma być presja na innych piłkarzach, którzy za wszelką cenę chcą pomóc legendzie w zdobyciu tego trofeum i ta presja wiąże im nogi/głowy. Nie jest to może popularna teoria ale może coś w tym być.
 
Jak dobrze że tego meczu nie oglądałem. Jak można było to aż tak zjebać to ja nie wiem, ok przjebac zdarza się najlepszym ale mieć 4-1 z pierwszego meczu i przekurwic 3-0 to tylko Barca potrafi . Jak jutro Real dostanie i Bayern no to nie wiem kurdwa o co kaman.
 
Ja kibicem Romy zostałem wczoraj tak około 70 minuty gdy przełączyłem z City-Lpool xD

@Gaara dobrze wiesz jak to działa, jeśli Real dzisiaj wtopi to przejmie paleczke ;)
 
Każdy ma pewnie w dupie Romę, ale dziś na twitterach i wysyp fanów "od lat" :DC:

Barca zagrała chujowo i zasłużenie odpadła. Już któryś sezon z rzędu przepierdala marzec/kwiecień i sporo kluczowych meczów.

Z drugiej strony nie ma co rozdzierać szat. Jeszcze niedawno było jajcowanie w drugą stronę - "jedno serce, jeden klub, 1/8 aż po grób" - a nagle jebut, i Real ma trzy puchary w ciągu 4 lat. I obiektywnie patrząc, bardzo prawdopodobny czwarty. Bayern się im postawi, ale Liverpool i Roma raczej zesrają się ze szczęścia, że jest półfinał, i chuja zrobią.
 
Wczoraj poszedłem spać przed końcem meczów.

Roma :applause:Liverpool też super. Man City i Barca musiały kiedyś przegrać, budowa ogromnej przewagi w lidze odbiła się na nich w złym momencie...niby Bayern też niszczył w lidze, ale w Bundeslidze poziom jest zdecydowanie niższy.

Prawdopodobieństwo wygranej Realu wzrasta. Bayerm ma łatwiej, bo może się skupić praktycznie tylko na LM, a Roma i Liverpool o coś walczą na pozostałych frontach. Będzie ciekawie
 
Wczoraj poszedłem spać przed końcem meczów.

Roma :applause:Liverpool też super. Man City i Barca musiały kiedyś przegrać, budowa ogromnej przewagi w lidze odbiła się na nich w złym momencie...niby Bayern też niszczył w lidze, ale w Bundeslidze poziom jest zdecydowanie niższy.

Prawdopodobieństwo wygranej Realu wzrasta. Bayerm ma łatwiej, bo może się skupić praktycznie tylko na LM, a Roma i Liverpool o coś walczą na pozostałych frontach. Będzie ciekawie
coś czuję, że lpool zdobędzie lm w tym sezonie, pięknie grają, aż miło się ogląda. ciekawe będzie losowanie w piątek.
 
coś czuję, że lpool zdobędzie lm w tym sezonie, pięknie grają, aż miło się ogląda. ciekawe będzie losowanie w piątek.

Po cichu na to liczę :) aczkolwiek z tej 4, która została, może dla mnie wygrać ktokolwiek i będę zadowolony
 
coś czuję, że lpool zdobędzie lm w tym sezonie, pięknie grają, aż miło się ogląda. ciekawe będzie losowanie w piątek.
Nie ma szans jak trafią na Real lub Bayern. Wiadomo, pierwszy mecz na Anfield bardzo dobry, ale wczoraj mnóstwo szczęścia. Mimo to, fajnie że takie drużyny jak Roma czy Liverpool zaszły tak daleko.
 
Back
Top