Piłka nożna


160815202407-usain-bolt-smiles-jeanne-moos-pkg-large-169.jpg
 
Bytów. Ćwierćfinał Pucharu Polski. Druga połowa godzina ~21:50 i na całym stadionie gaśnie światło. Polska piłka taka piękna. Taka profesjonalna :śmiech:
 

Real trzy razy gra w srode w LM i zawsze ich mecz jest na TVP 1. Gruba przesada

jeśli się nie mylę to na stronie TVP jest głosowanie jaki mecz LM mają transmitować i fani Realu ostro się mobilizują na te głosowania by pokazali mecz ich klubu w TV
 
jeśli się nie mylę to na stronie TVP jest głosowanie jaki mecz LM mają transmitować i fani Realu ostro się mobilizują na te głosowania by pokazali mecz ich klubu w TV
Czyli już 27 października głosowanie zamknięte na mecz który ma się odbyć 6 listopada? Szybko poszło.
 
Czyli już 27 października głosowanie zamknięte na mecz który ma się odbyć 6 listopada? Szybko poszło.
Chyba tak, zresztą nie wiem jak to dokładnie wygląda kiedyś mi się coś obiło o uszy na ten temat, a na stronę TVP nie zaglądam :fjedzia:
 

Real trzy razy gra w srode w LM i zawsze ich mecz jest na TVP 1. Gruba przesada


Poza meczem z Apoelem naprawdę trzeba być ignorantem, aby się przypierdalać do pokazywania spotkań Królewskich z BVB i Spurs, bo te zestawienia są najlepszymi do pokazania.
 
Poza meczem z Apoelem naprawdę trzeba być ignorantem, aby się przypierdalać do pokazywania spotkań Królewskich z BVB i Spurs, bo te zestawienia są najlepszymi do pokazania.
Tak, szczegolnie ze w ostatniej kolejce BVB nie bedzie grala juz o nic a niewykluczone ze Real rowniez....:facepalm:
 
Nie we wszystkich grupach bedzie podobnie. Prawdopodobnie bardzo waznym mecze w ostatniej kolejce bedzie chociazby starcie Szachtar - City.
 
Nie we wszystkich grupach bedzie podobnie. Prawdopodobnie bardzo waznym mecze w ostatniej kolejce bedzie chociazby starcie Szachtar - City.

City do tej pory będzie miało pewne pierwsze miejsce. Jeżeli Real będzie miał wtedy pewne pierwsze miejsce, to znaczy, że Borussia będzie miała szanse na awans (podobnie jak Szachtar) i ten mecz nie będzie o pietruszkę, a klasa tych drużyn z pewnością jest większa niż Szachtara. A jeżeli Bvb nie będzie grało o awans, to wtedy Real będzie musiał wygrać, aby być pierwszym w grupie. Także ten mecz z pewnością będzie miał większą stawkę niż Szachtar-City.
 
City do tej pory będzie miało pewne pierwsze miejsce. . Także ten mecz z pewnością będzie miał większą stawkę niż Szachtar-City.
Logika i liczenie nie jest twoja najmocniejsza strona. Jezeli City wygra rewanz z Napoli to rewanz z Szachtarem bedzie albo meczem o 1 miejsce w grupie albo Szachtar bedzie gral o 2 miejsce w grupie.
 
Logika i liczenie nie jest twoja najmocniejsza strona. Jezeli City wygra rewanz z Napoli to rewanz z Szachtarem bedzie albo meczem o 1 miejsce w grupie albo Szachtar bedzie gral o 2 miejsce w grupie.

A Twoją najmocniejszą stroną z pewnością nie jest umiejętność czytania ze zrozumieniem. Napisałem, że Szachtar będzie grał o drugie miejsce w grupie, ale podobnie może być w przypadku BVB. A jeżeli BVB nie zagra o drugie miejsce w grupie, to będzie znaczyło, że Tottenham ma jeszcze szanse na pierwsze miejsce i w ten sposób Real będzie walczył o wygraną w grupie do ostatniej kolejki.
 
A Twoją najmocniejszą stroną z pewnością nie jest umiejętność czytania ze zrozumieniem. Napisałem, że Szachtar będzie grał o drugie miejsce w grupie, ale podobnie może być w przypadku BVB. .
Problem w tym ze Szachtar moze grac takze o 1 miejsce, a BVB na takie miejsce ma tylko czysto matemtyczne szanse.
 
Problem w tym ze Szachtar moze grac takze o 1 miejsce, a BVB na takie miejsce ma tylko czysto matemtyczne szanse.

Na tę chwile może, ale jestem pewien, że przed ostatnią kolejką sytuacja będzie wyglądała inaczej i zespół z Anglii już będzie miał pewne pierwsze miejsce w tej grupie.
 


A ten Var to osoby decyzyjne mogą sobie w pizde wsadzić. Że niby jak to ma polepszyć grę jak jest i tak używany wg widzimisie sędziego. Raz sobie włączymy VAR a raz nie i chuja nam zrobicie.
 


A ten Var to osoby decyzyjne mogą sobie w pizde wsadzić. Że niby jak to ma polepszyć grę jak jest i tak używany wg widzimisie sędziego. Raz sobie włączymy VAR a raz nie i chuja nam zrobicie.

Musza miec jakos wplyw na wynik. Jak mowilem kumplowi, ze tak to bedzie pewnie wygladac to mnie wysmial. I kto sie teraz smieje ::jondance::
 
Musza miec jakos wplyw na wynik. Jak mowilem kumplowi, ze tak to bedzie pewnie wygladac to mnie wysmial. I kto sie teraz smieje ::jondance::
Też nie byłem za varem ale i ta tym forum ludzie byli zachwyceni tym pomysłem. Uznamy ci bramkę na 3-0 ale już karnych przy stanie 0-0 nie podyktujemy. SPRAWIEDLIWY FUTBOL
 
To je cirkus @Arlovski , to je cirkus. I skandaloza.

A tak już na poważnie, to są kurwy nie sędziowie. Ojebali Lecha z dwóch karnych w dwóch kolejnych meczach.
 
Dołączam do hejtu na VAR. Sam w sobie może był i dobrą ideą, ale sędziowie używają go wg swojego widzi mi się, przez co wypaczają wyniki. Np. Górnik - Piast. Karny z dupy (mówię to jako kibic Górnika), sędzia nie sprawdził i wynik końcowy 1:0. Górnik - Śląsk. Sędzia prawidłowo stosuje VAR po ręce obrońcy Górnika, cofa akcję i daje karnego Śląskowi. Kilkanaście minut później ręka w polu karnym Śląska i sędzia nawet nie fatyguje się do "lodówki" żeby sprawdzić czy aby na pewno wszystko ok. Co najśmieszniejsze tej akcji nie ma nigdzie w skrótach. Ani na ekstraklasa TV, ani na Canalu+, a sytuacja co najmniej kontrowersyjna. Nie wspomnę o niezliczonych "dziwnych" w meczach Górnika. A ile takiego gówna musi być w meczach, których nie oglądam.
Czasy się zmieniają, technika idzie do przodu a polscy sędziowie to dalej ku**y i sprzedawczykowie.
 
Wczoraj rację miał Bielica, że sędzia VAR też powinien opiniować o powtórki i zarządzać akcjami jak główny ma problem z sytuacją i podpowiadać. Jeśli dobrze czytałem to nawet Marciniak czasem jest sędzią VAR więc przecież chłop ma doświadczenie i mógłby szepnąć głównemu, żeby sprawdzić akcję. Albo coś mylę, albo sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana:lol:
 
Back
Top