Piłka nożna

Wisła...dziś naprawdę grali ładnie, setek tyle, że nawet Peszko w pojedynkę by nie podołał, i chuj 02 :(
Bramkarz potrzebny na gwałt.
 
Wisła...dziś naprawdę grali ładnie, setek tyle, że nawet Peszko w pojedynkę by nie podołał, i chuj 02 :(
Bramkarz potrzebny na gwałt.
Szkoda tego ciągu meczu bez porażki. Ostatnio ładniej wizualnie grają na wyjazdach niż u siebie, na prawde przyjemnie się to ogląda. Odkąd mniej czasu i rzadziej zaglądam na stadion u nas czy wyjazdy to polubiłem mecze w piątki i poniedziałki
 
Szkoda tego ciągu meczu bez porażki. Ostatnio ładniej wizualnie grają na wyjazdach niż u siebie, na prawde przyjemnie się to ogląda. Odkąd mniej czasu i rzadziej zaglądam na stadion u nas czy wyjazdy to polubiłem mecze w piątki i poniedziałki
ale dzisiaj to naprawdę grali koncertowo, ofc poza skutecznością, nie przypominam sobie tak dobrego meczu w ich wykonaniu - pod względem stwarzania sobie sytuacji; teraz jeszcze w środę oklep od vive i Kielce możemy sobie na jakiś czas odhaczyć :p
 
Sobota, 14 października:

(13:00) Arminia Bielefeld – Fortuna Duesseldorf (Eleven ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(13:00) Athletic Bilbao – Sevilla FC (Eleven Sports ; Dominik Guziak – Marcin Gazda)
(13:30) Liverpool FC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – FC Augsburg (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)
(15:30) Bayern Monachium – SC Freiburg (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) Hertha Berlin – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski – Filip Kapica)
(15:30) Piast Gliwice – Sandecja Nowy Sącz (nSport+ ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)
(16:00) Crystal Palace – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:00) LASK Linz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:15) Getafe CF – Real Madryt (Eleven ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(16:30) Anglia U-17 – Irak U-17 (Eurosport 1)
(17:20) Dijon FCO – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Stefan Białas)
(17:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia (C+ Sport ; Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Juventus Turyn – Lazio Rzym (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:00) FK Krasnodar – CSKA Moskwa (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(18:30) Borussia Dortmund – RB Lipsk (C+; Przemysław Pełka – Leszek Orłowski)
(18:30) Watford FC – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Wolverhampton Wanderers – Aston Villa (Eleven ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Bożydar Iwanow)
(18:30) Rapid Wiedeń – SK Niederosterreich Sankt Poelten (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:30) Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:45) AS Roma – SSC Napoli (Eleven ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Atletico Madryt – FC Barcelona (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Feyenoord Rotterdam – PEC Zwolle (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)

:antonio: :baldwinwhiskey:
 
Sobota, 14 października:
(13:30) Liverpool FC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(16:00) Crystal Palace – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(18:00) Juventus Turyn – Lazio Rzym (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Atletico Madryt – FC Barcelona (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)


:antonio: :baldwinwhiskey:
Wszystkie te mecze beda mogli obejrzec takze abonenci Cyfrowego Polsatu albowiem mecze te ma pokazac niekodowany kanal IR Cama 3 z Hot Birda.
 
Orłowskiego to chyba za karę wciskają wszędzie gdzie się da. Ekspert od wszystkich lig:facepalm: Fajnie widzieć, że Bożydar wraca do komentowania:applause:
 
Jaga - Lech bardzo dobry wynik z mojej perspektywy. W Lubinie remis będzie dobry, a i tak dalej będzie lider.
 

No ja też oglądam Bundesligę od wielu lat i wiele innych lig z przyjemnością, ale nie mogę powiedzieć, że to mi wystarcza do komentowania meczów. Szczególnie, że jego komentarz w LM, a wcześniej w hiszpańskiej opiera się na cytowaniu gazet jak @Gambit wspomniał.
 
Piłkarze pajace mojej ukochanej Pogoni przejebali kolejny mecz w tym sezonie, jeszcze z przeciwnikiem z którym kurwa nie mieli prawa przegrać. Zero zaangażowania, zapierdalania, po przejebaniu z największym wrogiem schodzi jeden z drugim kondon i jeszcze kurwa uśmiechy. Wyjebać wszystkich do rezerw, jak już przepierdalać to swoimi juniorami.
 
Piłkarze pajace mojej ukochanej Pogoni przejebali kolejny mecz w tym sezonie, jeszcze z przeciwnikiem z którym kurwa nie mieli prawa przegrać. Zero zaangażowania, zapierdalania, po przejebaniu z największym wrogiem schodzi jeden z drugim kondon i jeszcze kurwa uśmiechy. Wyjebać wszystkich do rezerw, jak już przepierdalać to swoimi juniorami.
Taki komentarz do obecnego sezonu:stevecarell:
 
045504.jpg


5557.jpg


beczka
 
Back
Top