Piłka nożna

Pany macie jakiegoś dobrego streama do Arsenalu z Bayernem ? Chce pooglądać jeden i drugi mecz, Real poleci z nki a pasuje jeszcze lukać w międzyczasie na Arsenal
No to jak masz abo nc+ to masz dostęp do ncplusgo.pl lub canalplussport.pl gdzie masz mecze. Lepiej na LM chodzi ncplusgo, mniej zajęty. Ja tak robię, na TV leci jeden mecz, a na monitorze drugi.
 
Keylor, co to kurwa miało być? Lekki strzał z 40 metrów wpada..

Wreszcie Benzema coś strzelił, do trzech razy sztuka.

Ależ Cristiano zawalił... Kurwa, ten komentator ogląda inny mecz?
 
Last edited:
CASEEEEMIROOO!!! Ależ golazo!

Tak grający Real chce się oglądać, jak nie zwolnią tempa to 5-1 będzie minimalnym wymiarem kary.

EDIT: Tylko to napisałem i już zwolnili..
 
Ozil w ogóle byl na boisku? Bo zauważyłem tylko trzech graczy Arsenalu Ospine, Sancheza co zjebal karnego i Kościelnego który dal się sfaulowac i później przeskoczyć przez Lewandowskiego.
 
ktos wie moze z kim z holandii legia ma sztame? pamietam jakis mecz ajaxu ogladalem i kibice przeciwnej duzyny po polsku spiewali jebac milika
 
Tak na prawdę to większe szkody zrobili Holendrzy barykadując się w środku i rzucając czym popadnie. Jak się przyjmuje kibiców przyjezdnej drużyny w lokalu to trzeba się liczyć z konsekwencjami i to nie tylko w Polsce czy na wschodzie, ale też w 'cywilizowanym' zachodzie. A knajpy mi jakoś nie szkoda, zwykła lewacka speluna.

Być kibicem Ajaxu i zakotwiczyć na Pradze w Warszawie... :siara:
No właśnie, mogli wybrać inne knajpy gdzie pewnie do niczego by nie doszło, ale i tak plus dla nich,że przyjechali dzień wcześniej i wyszli z hotelu co rzadko się zdarza przyjezdnym na mecz do Polski.
 
Tak na prawdę to większe szkody zrobili Holendrzy barykadując się w środku i rzucając czym popadnie. Jak się przyjmuje kibiców przyjezdnej drużyny w lokalu to trzeba się liczyć z konsekwencjami i to nie tylko w Polsce czy na wschodzie, ale też w 'cywilizowanym' zachodzie. A knajpy mi jakoś nie szkoda, zwykła lewacka speluna.


No właśnie, mogli wybrać inne knajpy gdzie pewnie do niczego by nie doszło, ale i tak plus dla nich,że przyjechali dzień wcześniej i wyszli z hotelu co rzadko się zdarza przyjezdnym na mecz do Polski.
Kurwa musisz byc niezlym sebixem w zyciu.
 
Bundesliga od przyszłego sezonu na antenach Eleven, kontrakt na 4 lata. W końcu Bundesliga bez Lacha, Durdy i Hajto.
 
Niby Warszawa a Ślunsk
C4yRPPJWAAE-X8q.jpg:large
 
Bundesliga od przyszłego sezonu na antenach Eleven, kontrakt na 4 lata. W końcu Bundesliga bez Lacha, Durdy i Hajto.
Heh, śmieszek z Ciebie. Majdan komentuje w Eleven, a Mirosławski odrzuci Hajtę:śmiech: W dodatku Lacha to wcale też bym nie skreślał. To bardzo koleżeńska stacja. No cóż mają petrodolary to kupują. Spodziewana decyzja. W ogóle ogląda ich niewiele więcej osób niż przeciętnie ESC, a a z WWE oczywiście przegrywają. Liczba subskrypcji też niska w/g ostatnich danych(niestety poszły się... ze względu na ból u kogoś). Niestety jestem ich abonentem, ale coraz bardziej odrzuca mnie słaba jakość merytoryczna np. samego Mirosławskiego, czy Majdana. Szczególnie, że ten pierwszy ze względu na sympatie często(jak nie zawsze) komentuje mecze Królewskich. A potem wrzuca to darcie do materiałów promocyjnych, bo nic innego nie może tam wrzucić.

Za mało kanałów ma Eleven na tą ilość praw co ma, znowu coś obetną, a i abonament pewnie skoczy. W dodatku nie maja praw do meczu sobotniego o 18:30. Podobno mocno stara się o to TVP.
 
Back
Top