Piłka nożna

z10874768Q.jpg
 
@MysticBęben może macie lidera, ale z nami przegraliście :irish:

W sobotę, wchodzimy do lokalu w centrum Pragi o godzinie 17:45 patrzymy a tu leci polski Canal+, no i sie pytamy czy zostawią na mecz bo nasz jest o 18, ale jakieś chłopaczki z Evertonu wcześniej ich poprosiły i nie da rady. Ale ich mecz się zawiesił i dali nasz :bleed: coś pięknego jak cały lokal się z nami cieszył po bramkach:lizoremotmaly2:

Jestem w szoku że jesteśmy na 6 miejscu, a do tego wygraliśmy z wszystkimi drużynami które są przed nami, a z którymi graliśmy:mamed: tj. Jaga, Lechia i Zagłębie
 
komunikat Legii :

''Legia Warszawa informuje, że umowa trenera pierwszego zespołu Besnika Hasiego została dzisiaj rozwiązana za porozumieniem stron.
- Rozstajemy się w zgodzie i z wzajemnym szacunkiem. Serdecznie dziękujemy trenerowi za przeprowadzenie drużyny przez eliminacje Ligi Mistrzów UEFA. Życzymy mu powodzenia w dalszej pracy - powiedział Bogusław Leśnodorski, Prezes Zarządu Legii Warszawa.
Informacja o obsadzie stanowiska trenera pierwszego zespołu Legii zostanie podana w oddzielnym komunikacie - tymczasowo obowiązki te pełni Aleksandar Vukovič.''


:bayan::bayan::bayan:
 
@MysticBęben może macie lidera, ale z nami przegraliście :irish:

W sobotę, wchodzimy do lokalu w centrum Pragi o godzinie 17:45 patrzymy a tu leci polski Canal+, no i sie pytamy czy zostawią na mecz bo nasz jest o 18, ale jakieś chłopaczki z Evertonu wcześniej ich poprosiły i nie da rady. Ale ich mecz się zawiesił i dali nasz :bleed: coś pięknego jak cały lokal się z nami cieszył po bramkach:lizoremotmaly2:

Jestem w szoku że jesteśmy na 6 miejscu, a do tego wygraliśmy z wszystkimi drużynami które są przed nami, a z którymi graliśmy:mamed: tj. Jaga, Lechia i Zagłębie
Oby w piątek dołączyła do tego grona Nieciecza.
 
Miała być autostrada do finału w Warszawie, po drodze fajny mecz z Jastrzębiem, a wyszła wywrotka na polnej drodze :wall: Druga brama nadaje się tylko i wyłącznie do skóry.
 
No jest czego gratulowac... 2-2 glupia czerwona kartka w 89 minucie i Leicester przegrywa 2-4 w dogrywce, kibice pewno maja o nim podobne zdanie jak sezon temu po meczu z Arsenalem.
 
No jest czego gratulowac... 2-2 glupia czerwona kartka w 89 minucie i Leicester przegrywa 2-4 w dogrywce, kibice pewno maja o nim podobne zdanie jak sezon temu po meczu z Arsenalem.

Jebie mnie wynik Leicester, cieszy mnie, że w końcu ktoś przypierdolił Cyganowi :)
Zresztą nic nie pisałem o jego wpływie na wynik.
 
Back
Top