Piłka nożna

Zenit wywozi wygraną z Tel Avivu, mimo że w 70 minucie przegrywali 3:0.

Podobno Real chce przy Łazienkowskiej wykręcić kierunkowy do Warszawy 0-22 :)
 
Widzę, że z United pewne nawyki nie wychodzą. Oglądając te bagno, widziałem ducha Loui'ego Van Gaala krążącego nad stadionem.
 
tyle w temacie :
14354916_1126155980770817_3620030735864812142_n.jpg
 
widze polskie psg 6:0 kleplo, grubo.
fajnie, ze liv wygral, moze o cos powalczy w tym sezonie
aha, hej slask :mamed:
 
ale to jest piekne, ze tam nikt sie nie lasi na bramki, tylko zawsze podaja jak ktos stoi przed pusta :) a messi wyglada z ta broda i tymi wlosami jak pierdolony wiking

Jakby miał z pół metra i trzydzieści kilo więcej, to może by wyglądał na wikinga, bo teraz to ni chuja wikinga nie przypomina z tymi tlenionymi blond włoskami..


Co ten komentator C+ pierdoli, że de Bruyne chciał nad murem, tylko tak przypadkowo po ziemi uderzył....
 
Jakby miał z pół metra i trzydzieści kilo więcej, to może by wyglądał na wikinga, bo teraz to ni chuja wikinga nie przypomina z tymi tlenionymi blond włoskami..


Co ten komentator C+ pierdoli, że de Bruyne chciał nad murem, tylko tak przypadkowo po ziemi uderzył....
z mordy wyglada
 
Tak jak niezbyt lubię Guardiolę, tak muszę przyznać: City pod jego wodzą jest pierdoloną maszyną.
Wcześniej mieli pakę, ale nie potrafili tego wykorzystać. Teraz mają pakę i grają kapitalnie. A wystarczyło, że Guardiola odzyskał Sterlinga z Liverpoolu i ich akcje mają niesamowitą dynamikę. Do tego kapitalny de Bruyne.. City będzie mistrzem w tym roku. Już żałuję, że tylko -1 handi postawiłem.
 
Jakby miał z pół metra i trzydzieści kilo więcej, to może by wyglądał na wikinga, bo teraz to ni chuja wikinga nie przypomina z tymi tlenionymi blond włoskami..

Abstrahujac od tego co Gaara pisal, ile wedlug ciebie wikingowie mieli wzrostu?
 
Abstrahujac od tego co Gaara pisal, ile wedlug ciebie wikingowie mieli wzrostu?

Według obecnego wizerunku i przeświadczenia, wikingowie mieli po 2 metry i do tego nawiązywałem. Nie wmówisz mi, że gdy ktoś mówi o posturze wikinga, to myślisz o przypakowanym kurduplu, tylko myślisz o osobie postawnej i wysokiej.
Bo w rzeczywistości mieli około 175cm z tego co wiem, co na tamte czasy i tak było bardzo dobrym wynikiem.
 
Back
Top