Piłka nożna

IMG_20160323_214117.jpg
 
slaba ta polowa ,ale wazne ze wygrana

Nie zgodzę się z Tobą że ważne że jest wygrana. To mecz towarzyski, o pietruszkę, więc ważne że jest przede wszystkim to żeby dobrze grać w piłkę, ćwiczyć jakieś tam schematy itd a jedyne co po tym meczu wiadomo to to że Szczęsny jest w dobrej. Na usprawiedliwienie - na pewno murawa nie pomogała w graniu w piłkę.
 
moim zdaniem najwazniejsze jest to, ze na zero z tylu, chociaz to nie dzieki obronie. w ataku zawsze cos strzelamy
 
Na zero z tyłu zagraliśmy tylko dzięki szczęściu i formie Szczęsnego. Kilka cm w bok piłka by poszła dwa razy i już nie mielibyśmy czego chwalić. To, że teraz nic nie wpadło nic nie znaczy, bo z taką grą na pewno wpadnie w następnych meczach
 
Na zero z tyłu zagraliśmy tylko dzięki szczęściu i formie Szczęsnego. Kilka cm w bok piłka by poszła dwa razy i już nie mielibyśmy czego chwalić. To, że teraz nic nie wpadło nic nie znaczy, bo z taką grą na pewno wpadnie w następnych meczach
no dlatego napisalem, ze to nie dzieki obronie :D
 
słaby mecz, mieliśmy dużo szczęścia że serbowie nie strzelili nam gola, cieszy mnie postawa Kuby że mimo ławki w klubie jest w niezłej dyspozycji, nie ma co się oszukiwać Błaszczykowski jest nam potrzebny i to bardzo. ogólnie w mediach czytam ciągle że szukamy partnera dla Glika do obrony, ja bym zaczął szukać jednak skrzydłowego jakiegoś, bo Rybus już chyba na stałem zostanie na lewej obronie to zostajemy z Kubą i Grosikiem który przeplata mecze dobre ze słabymi ( nie może utrzymać formy), a ja żadnej innej alternatywy ja nie widzę.
 
Wiem że nigdy nie ma dobrego momentu na śmierć, ale Cruyff umarł przed meczem Barcelony z Realem na Camp Nou, to będzie piękny hołd dla tej wielkiej postaci dla katalońskiej oraz światowej piłki.
 
Przypominam że dzisiaj gramy eliminacje do MŚ w Ameryce Południowej:

21 Boliwia-Kolumbia
22 Ekwador-Paragwaj
0.30 CHILE - ARGENTYNA
3.15 Peru-Wenezuela
 
Patrząc na skład Portugalii, to jeżeli oni na Euro dojdą do ćwierćfinału, to będzie cud. To jest drużyna jednego zawodnika, wyłączą z gry Cristiano, to Portugalia nie będzie istnieć.

Odnośnie Euro, po fazach grupowych będzie losowanie, czy już jest drabinka?
 
Patrząc na skład Portugalii, to jeżeli oni na Euro dojdą do ćwierćfinału, to będzie cud. To jest drużyna jednego zawodnika, wyłączą z gry Cristiano, to Portugalia nie będzie istnieć.

Odnośnie Euro, po fazach grupowych będzie losowanie, czy już jest drabinka?
jest drabinka, na wiki masz fajnie rozpisane.
 
Back
Top